Огляд книги «Атлант розправив плечі» Айн Ренд

Книга Атлант Айн Ренд

Огляд книги «Атлант розправив плечі» Айн Ренд

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 12,364 просмотров

Про що книга «Атлант розправив плечі»?

Роман «Атлант розправив плечі» зачіпає тему бізнесу та підприємництва, етику та філософію ділових відносин і роль суспільства в економічному розвитку держави.

Книга 1

У першій книзі Айн Ренд знайомить читачів з головними героями: успішними підприємцями і тиранами з боку державних чиновників. У книзі піднімається наступне питання: хто він, Джон Голт?

Разом з читачами герої роману кинуться на пошуки істини.

Книга 2

Друга частина трилогії складається з соціального прогнозу. Нікчемні і безглузді правителі за допомогою талановитих підприємців забираються на вершину успіху і багатства. Переслідування особистих інтересів з боку чиновників і заборони на розвиток виробництва руйнують громадський лад.

У другій частині роману читач, занурившись у світ складних доль героїв і любовних перипетій, наближається до розгадки «хто ж такий Джон Голт?»

Книга 3

У третій частини роману розвіюється ілюзія справедливості в боротьбі за братство. Лицемірні чиновники обмежують права підприємців, тим самим забиваючи країну в кут економічного краху. На тлі політичних інтриг зароджується новий устрій — капіталістична система цінностей морального характеру.

Герой нової епохи — геній винаходів Джон Голт веде боротьбу за права простих громадян, відстоюючи життєву позицію фразою: «Я не збираюся проживати своє життя на благо іншої людини і не стану просити про це інших людей. Геть егоїзм і моральність політиків! ».

Хто автор книги? 

Автор книги Айн Ренд — американська письменниця (1905—1982) родом з Санкт-Петербургу. Засновниця філософського напряму індивідуалізму — принцип волі, свободи вибору і раціональної поведінки в суспільстві.

Після смерті письменниці її філософські переконання успадкували і продовжують пропагувати державні організації Америки та інших країн: Суспільство Атласу і Каліфорнійський Інститут Айн Ренд. У Росії серед відомих шанувальників Айн Ренд журналістка Юлія Латиніна і підприємець Євген Чичваркін.

 Для кого книга «Атлант розправив плечі»?

Книгу рекомендую прочитати бізнесменам, підприємцям, політикам і тим, кого цікавить філософія об'єктивізму та раціонального інтелекту.,

Уривок з книги  «Атлант розправив плечі»:

Уривок з книги Атлант розправив плечі

Атлант - фрагмент

Чому ця книга гідна прочитання?

 • З цієї книги ви отримаєте відповіді на питання про сенс існування людини і роль підприємництва для держави.
 • У 1991 році згідно з опитуванням американського книжкового клубу «BookoftheMonthClub» трилогія роману Ренд посіла друге місце після Біблії, як книга, що змінила життя громадян США;
 • Через три дні після виходу в світ книга потрапила в Топ бестселлерів за версією журналу TheNewYorkTimes;
 • Письменниця витратила 12 років життя на роботу над романом;
 • Ви дізнаєтеся про силу людського розуму і познайомитеся з життєвою позицією письменниці.

Відгуки про книгу «Атлант розправив плечі»:

«Побачила цю книгу на полиці в магазині випадково. Попередньо не читала коментарів і навіть не знала про її існування. Купила і жодного разу не пошкодувала. Вже дочитую другу частину. Якби не робота, прочитала вже давно. З перших сторінок сюжет затягує. Звичайно, не обійшлося без художньої вигадки. Історія СРСР, бізнес і політика в Америці. Дуже захоплююча і корисна інформація. Раджу прочитати! »

«Це коштовна і важлива література з точки зору того, скільки вона дає читачеві інформації і як розпалює вогонь моральності на основі розумної істоти — людини. Незважаючи на те, що книга була написана в 1957 році, вона не втратила своєї актуальності в 2015. Рекомендую »

Купити книгу «Атлант розправив плечі»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of