20 причин безгрошів’я та фінансових невдач

безгрошів’я

20 причин безгрошів’я та фінансових невдач

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
1 комментарий 3,177 просмотров

Безгрошів`я, фінансові невдачі та успіхи мають свою причину, це результат невмілого або вдалого управління грошима. Та чому більшість досі так жахливо управляє своїми фінансами? Ми віднайшли декілька причин, давайте їх оцінимо:

безгрошів’я1) Ми більше керуємося політичними поглядами та «чесними» новинами ніж законами ринку, які функціонують у будь-яких умовах, незалежно за кого ми голосуємо.

2) Витрачаємо більше грошей на матеріальні речі щоб справити враження на інших людей, незважаючи на те, що вони цього не цінують.

3) Ми ніколи не був в змозі передбачити що ринок буде робити далі, проте це не утримує нас від того, щоб передбачити, що ринок буде робити далі тай ще давати порадити.

4) Ми думаємо, що Ми молоді, непереможні, і не потребуємо  медичної страховки. Тоді як льодяні тротуари, рухомі автомобілі доводять, що Ми неправі.

5) Ми працюємо на стресовій роботі заради того, щоб заробити грошей на більш спокійне життя. Ви не бачите в цьому  іронії?

6) Ми думаємо, що $ 1 млн — це чарівно велика кількість грошей, коли це те, що більшість людей буде потребувати при виході на пенсію.

7) Замість того, щоб визнати, і вчитися на своїх помилках, Ми ігноруємо їх, виправдовуємось і звинувачуємо інших у власних фінансових проблемах.

8) Ми сприймаємо лише ту інформацію і лише з тих джерел, які відповідають нашим вже існуючим переконанням. Нові ідеї – болючі.

9) Ми частіше рахуємо скільки заробив і потратив наш сусід ніж Ми самі.

10) Ми думаємо, що Ми занадто молоді, щоб почати економити на пенсію, коли кожен день, який проходить ЧАС ТА ГРОШІробить складні відсотки трохи менш ефективним.

11) Ми не поважаємо ідею, що «нічого не робити» це найпотужніші слова в інвестуванні.

12) Ми радимося з лікарем щодо свого здоров'ям, з адвокатом, щоб керувати своїми юридичними проблемами, з підрядником, щоб побудувати свій будинок, з тренером, щоб подбати про фізичну форму, з стоматологом, щоб пролікувати зуби. Ми і не розглядаємо можливість зробити це по-іншому, та при цьому, не маючи досвіду, Ми  робимо інвестиції  та керуємо своїми грошима спираючись лише на себе. І тоді часто і з`являються фінансові невдачі.

13) Ми думаємо, що фінансові новини публікується, оскільки мають корисну інформацію, яку нам потрібно знати. Насправді, вони опубліковуються тільки тому, що видавець знає, що Ми будемо читати їх.

14) Ми забуваємо, що найціннішим активом у нас є час. 20-річний має актив, про який Уоррен Баффет може тільки мріяти.

15) Ми не в змозі зрозуміти, що 10 % доходу протягом 20 років принесе більше грошей, ніж 20 % доходу протягом 10 років. Час може бути більш важливим фактором в побудові багатства — і це та одна річ , яку нас варто контролювати.

16) Ми так багато працюємо намагаючись заробити гроші, що у нас немає часу, щоб думати про плани на життя, власні фінанси. Це наче витрачати стільки часу на покупку спортивного обладнання , коли у вас немає часу, щоб тренуватися.

финансовые новости17) Приймаючи рішення, Ми ігноруємо історію, грунтуючись лише на свій страх і дуже обмежений досвід.

18) Ми більше турбуємося про речі, які не можемо контролювати, і речі, які не відносяться до наших власних фінансів.

19) Ми  погано знайомі з ідеєю, що те, про що мало хто говорить сьогодні – це найважливіша новина наступного десятиліття,  а те що у всіх на устах сьогодні ймовірно — безглуздо.

20) Ми не розуміємо, що, коли говоримо що хочем стати мільйонером, то це ймовірно означає, що Ми хочемо витратити мільйон доларів, що в буквальному сенсі  є протилежністю бути мільйонером. 

Перечитуючи статтю Ви кивнули головою? 

Тоді Ви знайшли свої головні перепони, залишимось їх лише подолати. Наберіться терпіння та будьте з нами на зв`язку.

Якщо Ви знаєте ще інші причини, поділіться у коментарях.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1555936491-9650

  З 2021 року ФОПи заживуть по-новому?

  «Я не лох! #Save ФОП»... Українські підприємці вийшли на черговий пікет до Офісу президента на початку листопада. Причина протестів та ж сама: законопроекти «РРО та ФОП» №1053-1 і №1073, прийняті Верховною Радою ще 20 вересня 2019...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1

  Зміна системи кредитування в Україні: банки зобов'яжуть зробити кредити «прозорими»

  16 жовтня 2019 року президент України підписав закон, що передбачає внесення в законодавство поправок, спрямованих на захист прав споживачів фінпослуг. Як доповнення до окремих законодавчих актів вплинуть на роботу банків, і які преференції отримають від...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Олег | 7 / 05 / 2014

  21 причина) Агресивна реклама лохотронів наприклад: Форекс чи ПАММ рахунків. Пересічну людину атакує реклама форексів скрізь: в інтернеті, газетах, бігбордах, навіть у публічних туалетах. І повівшись на цей лохофорекс (саме лохофорекс) бо справжнього форексу в Україні не існує, людина йде в цей лохоофорекс, там лоха зустічають як поважного клієнта, він проходить псевдонавчання, і починає торгувати за свої гроші. І спочатку звичайно заробляє! (це потрібно щоб втянути лоха в гру), а потім лох втрачає всі гроші! І тоді йому говорять спробуй ще, ти вже навчився і в майбутньому не програєш! Лох несе останні гроші з надією, Але!!!! надія не виправдовується! Тоді Лоху (в якого вже нема ні копійки) говорять: не переживай, привиди друга (такого-ж лоха і отримаєш 10....30% відсотків тієї суми яку він закине! Або як варіант, іди до нас в нашу лохофорекс фірму працювати, будеш зображати з себе з розумним виразом обличча: експерта, або як варіант удачлевого трейдера, і будеш розповідати новим лохам що ти заробляєш на форексі 1000 баксів на місяць!

  Більш детальна інформація: «http://lurkmore.to/Forex» (без галочок)

  P.S В більш розвинених країнах, наприклад у Сполучених Штатах Піндосіїї небірживий форекс заборонений законодавчо, там це кримінальний злочин!

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website