(Без)коштовна медицина

Платная медицина в Украине

(Без)коштовна медицина

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,124 просмотров

Як завжди, щоб щось зрозуміти, нам знадобилась допомога іноземців. На цей раз Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). І результати, як на мене, виявились жахливі.

Відмовлялися від лікування через неплатоспроможність – 48,8%

Позичали кошти на лікування або продавали коштовні речі, майно – 43,5%

Статистика медицина США

Підемо далі

 • 97% пацієнтів, які лікуються стаціонарно, сплачували за ліки самостійно.
 • 84% респондентів, що були госпіталізовані протягом останнього року та мали витрати на ліки, зазначали, що їм було важко чи неможливо знайти необхідні кошти на ліки.

Деньги на лечение - опрос

А ось небагато медичної статистики, на цей раз від Медичного дослідницького центру MedExpert, який провів розрахунок обсягу ринку медичних послуг України за 2016 рік. Вражає кількість проведених хірургічних операцій (більше 2 мільйонів), вартість яких іноді є просто «космічною» для пересічного громадянина. І це тільки вартість операцій, ще необхідні медикаменти. Ось вартість деяких операцій:

Операції в стаціонарі Кількість проведених операцій, тис. % оплачених операцій Середня вартість операції, грн.
Операції на нервовій системі 21,89 75% 18 000
Операції на органах зору 134,65 75% 12 000
Операції на органах дихання 22,59 75% 12 000
Операції на серці 32,23 75% 24 000
Операції на судинах 45,72 75% 4 800
Акушерські операції 250,23 75% 3 600
Операції на кістково-м'язовій системі 237,64 75% 12 000
Всього 2 047,3   7 235

Ось така сумна статистика.

Але рішення насправді є. І, гарна новина, воно не одне. І ці рішення доступні більшості населення України.

Найбільш універсальний варіант – Медичне страхування. Ця послуга передбачає компенсацію ФАКТИЧНИХ витрат як на послуги медичних закладів, так і на медикаменти. Добровільне в Україні і обов’язкове в практично во всіх інших країнах. Це обов’язкова умова при подорожах Європою та більшістю інших країн.

Мінімальний поліс Добровільного медичного страхування коштує 8 500 грн. в рік, або 708 грн. в місяць. За цю суму Ви маєте ліміт в 75 000 грн. на амбулаторно-поліклінічну допомогу, невідкладний стаціонар та невідкладну (швидку) допомогу. Також, але з обмеженнями по сумі, входить і плановий стаціонар, і невідкладна стоматологічна допомога.

Більш спеціалізоване рішення, але в той же час і в декілька разів дешевше — Страхування на випадок хірургічного втручання. Для людини віком до 30 років це коштує 4 400 грн. в рік, або 366 грн. в місяць. У випадку хірургічного втручання Ви отримаєте суму від 5 000 до 100 000 грн. в залежності від складності операції. Витрачати цю суму Ви можете на свій розсуд.

Крім цього є програми Страхування на випадок діагностування критичних захворювань.

У випадку діагностування критичного захворювання (Рак, Інфаркт міокарда, Інсульт та ін.) виплачується повна страхова сума. В деяких програмах окрім одноразової виплати є ще щомісячні виплати протягом певного часу.

Підприємців, які в випадку хвороби не мають оплачуваного лікарняного листа, може зацікавити Страхування на випадок госпіталізації. Ви можете отримувати до 1 000 грн. щодня під час госпіталізації та непрацездатності після госпіталізації.

Вибір завжди за нами, або допускати можливість даних обставин і витрачати частину коштів на усунення їх наслідків, або стояти в метро з табличкою «ДОПОМОЖІТЬ НА ЛІКУВАННЯ».

Щоб отримати відповіді на свої питання стосовно страхування та підібрати найкращу програму Ви завжди можете звернутися до нас!

Залишайте заяву на безкоштовку консультацію! Натискайте тут!

 

З повагою,

Володимир Погребной.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1-2

  МФО vs банк або де вигідніше брати кредити

  Ще кілька років тому в разі фінансової потреби люди зверталися переважно в банки, оскільки іншої гідної альтернативи для отримання кредиту не було. Однак з появою в Україні мікрофінансових організацій (МФО) ситуація змінилася. Взяти кредит тепер...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1555936491-9650

  З 2021 року ФОПи заживуть по-новому?

  «Я не лох! #Save ФОП»... Українські підприємці вийшли на черговий пікет до Офісу президента на початку листопада. Причина протестів та ж сама: законопроекти «РРО та ФОП» №1053-1 і №1073, прийняті Верховною Радою ще 20 вересня 2019...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website