(Без)коштовна медицина

Платная медицина в Украине

(Без)коштовна медицина

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 878 просмотров

Як завжди, щоб щось зрозуміти, нам знадобилась допомога іноземців. На цей раз Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). І результати, як на мене, виявились жахливі.

Відмовлялися від лікування через неплатоспроможність – 48,8%

Позичали кошти на лікування або продавали коштовні речі, майно – 43,5%

Статистика медицина США

Підемо далі

 • 97% пацієнтів, які лікуються стаціонарно, сплачували за ліки самостійно.
 • 84% респондентів, що були госпіталізовані протягом останнього року та мали витрати на ліки, зазначали, що їм було важко чи неможливо знайти необхідні кошти на ліки.

Деньги на лечение - опрос

А ось небагато медичної статистики, на цей раз від Медичного дослідницького центру MedExpert, який провів розрахунок обсягу ринку медичних послуг України за 2016 рік. Вражає кількість проведених хірургічних операцій (більше 2 мільйонів), вартість яких іноді є просто «космічною» для пересічного громадянина. І це тільки вартість операцій, ще необхідні медикаменти. Ось вартість деяких операцій:

Операції в стаціонарі Кількість проведених операцій, тис. % оплачених операцій Середня вартість операції, грн.
Операції на нервовій системі 21,89 75% 18 000
Операції на органах зору 134,65 75% 12 000
Операції на органах дихання 22,59 75% 12 000
Операції на серці 32,23 75% 24 000
Операції на судинах 45,72 75% 4 800
Акушерські операції 250,23 75% 3 600
Операції на кістково-м'язовій системі 237,64 75% 12 000
Всього 2 047,3   7 235

Ось така сумна статистика.

Але рішення насправді є. І, гарна новина, воно не одне. І ці рішення доступні більшості населення України.

Найбільш універсальний варіант – Медичне страхування. Ця послуга передбачає компенсацію ФАКТИЧНИХ витрат як на послуги медичних закладів, так і на медикаменти. Добровільне в Україні і обов’язкове в практично во всіх інших країнах. Це обов’язкова умова при подорожах Європою та більшістю інших країн.

Мінімальний поліс Добровільного медичного страхування коштує 8 500 грн. в рік, або 708 грн. в місяць. За цю суму Ви маєте ліміт в 75 000 грн. на амбулаторно-поліклінічну допомогу, невідкладний стаціонар та невідкладну (швидку) допомогу. Також, але з обмеженнями по сумі, входить і плановий стаціонар, і невідкладна стоматологічна допомога.

Більш спеціалізоване рішення, але в той же час і в декілька разів дешевше — Страхування на випадок хірургічного втручання. Для людини віком до 30 років це коштує 4 400 грн. в рік, або 366 грн. в місяць. У випадку хірургічного втручання Ви отримаєте суму від 5 000 до 100 000 грн. в залежності від складності операції. Витрачати цю суму Ви можете на свій розсуд.

Крім цього є програми Страхування на випадок діагностування критичних захворювань.

У випадку діагностування критичного захворювання (Рак, Інфаркт міокарда, Інсульт та ін.) виплачується повна страхова сума. В деяких програмах окрім одноразової виплати є ще щомісячні виплати протягом певного часу.

Підприємців, які в випадку хвороби не мають оплачуваного лікарняного листа, може зацікавити Страхування на випадок госпіталізації. Ви можете отримувати до 1 000 грн. щодня під час госпіталізації та непрацездатності після госпіталізації.

Вибір завжди за нами, або допускати можливість даних обставин і витрачати частину коштів на усунення їх наслідків, або стояти в метро з табличкою «ДОПОМОЖІТЬ НА ЛІКУВАННЯ».

Щоб отримати відповіді на свої питання стосовно страхування та підібрати найкращу програму Ви завжди можете звернутися до нас!

Залишайте заяву на безкоштовку консультацію! Натискайте тут!

 

З повагою,

Володимир Погребной.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1db55fba136cf3f70fc5c9321b118b1a

  Українські банки в 2018 році: все не так погано

  Черговий невеселий рекорд.  Сьогодні Україна входить до першої «трійки» країн за частотою масштабних фінансових криз.  За останні 20 років українські банки пережили відразу три банківських кризи (в 1998-му, 2008-му і 2014-му роках).  За даними МВФ...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • syd-s-bankom-1

  Кому українські банки спишуть борг по кредиту в 2019 році?

  Зараз українські банки посідають перше місце в Європі.  Вгадайте, за яким показником?  Звичайно, за часткою «поганих» кредитів у загальному кредитному портфелі.  За оцінками Нацбанку 54% банківських кредитів – це безнадійні і безповоротні борги. Цей показник можна...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website