Бізнес без вкладень. Правда і міфи

Бізнес без вкладень

Бізнес без вкладень. Правда і міфи

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,612 просмотров

Більшість людей, пов'язаних або не пов'язаних з бізнесом, впевнені на всі сто відсотків у тому, що розпочати власну справу без стартового капіталу просто неможливо. Але щоб підтвердити або спростувати дане твердження, давайте спочатку більш докладно розберемо саме поняття «бізнес».

Підприємництво або бізнес — це діяльність, основною метою якої є отримання прибутку. Простіше кажучи, якщо ви виконуєте якісь дії, отримуєте доходи, оплачуєте з них видатки і в кінцевому підсумку навіть маєте прибуток, можете бути впевнені в тому, що ви займаєтеся бізнесом.

Де взяти гроші на власну справу?

На сьогоднішній день виділяють великий, середній і малий бізнес, а бізнесмени в свою чергу бувають поганими, хорошими і просто відмінними.

 • У поганого бізнесмена доходи перевищують видатки, при цьому у нього зовсім немає часу на життя, через це виникають серйозні проблеми на особистому фронті.
 • У хорошого бізнесмена доходи також перевищують витрати, але при цьому є час на творіння, роздуми і заняття творчістю.
 • У відмінного бізнесмена доходи суттєво перевищують витрати, так як він отримує їх не тільки безпосередньо з своєї справи, але і як відсоток від інвестиційних вкладень. Такі люди відрізняються великими амбіціями, у них достатньо вільного часу на особисте життя, розвиток інтересів і пошук гармонії з навколишнім світом.

Сьогодні ми поговоримо про малий бізнес, адже саме на такому етапі досягнення фінансової незалежності часто говорять про те, як залучити гроші в бізнес і про те, як можна почати бізнес без грошей. Відповідь на це питання — заробляйте, приносите користь людям, і вони будуть приносити вам гроші, які ви згодом зможете вкласти у свою бізнес — справу, яка вас надихає, і приносить прибуток.

Будьте впевнені, якщо ви будете робити щось корисне для людей, вони обов'язково вам віддячать і винагородять. Головне вибирати для роботи адекватних людей, і тоді все буде добре.

Так як же отримати потрібну кількість грошей для відкриття бізнесу? І чи можливо зовсім без грошей створити власну справу? У більшості своїй люди діляться на дві категорії: перші шукають, де взяти гроші, а другі перебувають у вічному пошуку місця найбільш вигідного для їх вкладення.

Куди вкладати гроші  - це і зовсім окрема тема, яка заслуговує окремого обговорення, тому сьогодні ми поговоримо тільки про те, де ж взяти гроші. Найбанальніші варіанти: взяти в борг, виграти в лотерею, отримати спадщину, заробити або вкрасти. Детально розглядати кожен з пунктів безглуздо, тому кожен вирішує, що йому ближче, в міру власних моральних цінностей і положення в суспільстві.

Вже згадувалося про те, що для отримання грошей, потрібно спочатку принести користь людям, відповідно, потрібно працювати.

Як відкрити власну справу

Приклад:

У далекому 2004 році компанією друзів планувалося відкриття компанію з продажу комп'ютерної техніки, а також надання різних послуг у сфері IT.

Все, що було в наявності — величезне бажання і невелика сума грошей, яких вистачало рівно для того, щоб юридично правильно оформити організацію та орендувати невеликий офіс.

З робочих ресурсів — 3 засновника, які за сумісництвом були й співробітниками: менеджер з продажу з досвідом роботи в IT і великою клієнтською базою, бухгалтер-фінансист і менеджер-маркетолог. Крім величезного ентузіазму та привітності більше нічого не було. Робота йшла і компанія розвивалася, але через півтори року її існування всі засновники зайнялися власними проектами.

Вона функціонує й донині, але суть оповідання не в цьому.

Це була спроба донести до вас думка про те, що наявність грошей для розвитку бізнесу — це далеко не завжди визначальний фактор.

Є у вас фінанси, чи ні, але вам в будь-якому випадку знадобляться професіонали, знання та досвід. Не варто звалювати все на свої плечі, краще підберіть команду надійних партнерів, з ними у вас напевно буде шанс створити успішне власну справу.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Новий закон про валюту, що змінилося?

  7 лютого набув чинності закон «Про валюту та валютні операції». Усі нововведення можна умовно розділити на дві групи: для бізнесу і для населення. Для населення підвищення ліміту інвестицій за кордон з 50 тис дол до 50 тис євро. Українці отримають...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1db55fba136cf3f70fc5c9321b118b1a

  Українські банки в 2018 році: все не так погано

  Черговий невеселий рекорд.  Сьогодні Україна входить до першої «трійки» країн за частотою масштабних фінансових криз.  За останні 20 років українські банки пережили відразу три банківських кризи (в 1998-му, 2008-му і 2014-му роках).  За даними МВФ...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website