Бізнес без вкладень. Правда і міфи

Бізнес без вкладень

Бізнес без вкладень. Правда і міфи

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,360 просмотров

Більшість людей, пов'язаних або не пов'язаних з бізнесом, впевнені на всі сто відсотків у тому, що розпочати власну справу без стартового капіталу просто неможливо. Але щоб підтвердити або спростувати дане твердження, давайте спочатку більш докладно розберемо саме поняття «бізнес».

Підприємництво або бізнес — це діяльність, основною метою якої є отримання прибутку. Простіше кажучи, якщо ви виконуєте якісь дії, отримуєте доходи, оплачуєте з них видатки і в кінцевому підсумку навіть маєте прибуток, можете бути впевнені в тому, що ви займаєтеся бізнесом.

Де взяти гроші на власну справу?

На сьогоднішній день виділяють великий, середній і малий бізнес, а бізнесмени в свою чергу бувають поганими, хорошими і просто відмінними.

 • У поганого бізнесмена доходи перевищують видатки, при цьому у нього зовсім немає часу на життя, через це виникають серйозні проблеми на особистому фронті.
 • У хорошого бізнесмена доходи також перевищують витрати, але при цьому є час на творіння, роздуми і заняття творчістю.
 • У відмінного бізнесмена доходи суттєво перевищують витрати, так як він отримує їх не тільки безпосередньо з своєї справи, але і як відсоток від інвестиційних вкладень. Такі люди відрізняються великими амбіціями, у них достатньо вільного часу на особисте життя, розвиток інтересів і пошук гармонії з навколишнім світом.

Сьогодні ми поговоримо про малий бізнес, адже саме на такому етапі досягнення фінансової незалежності часто говорять про те, як залучити гроші в бізнес і про те, як можна почати бізнес без грошей. Відповідь на це питання — заробляйте, приносите користь людям, і вони будуть приносити вам гроші, які ви згодом зможете вкласти у свою бізнес — справу, яка вас надихає, і приносить прибуток.

Будьте впевнені, якщо ви будете робити щось корисне для людей, вони обов'язково вам віддячать і винагородять. Головне вибирати для роботи адекватних людей, і тоді все буде добре.

Так як же отримати потрібну кількість грошей для відкриття бізнесу? І чи можливо зовсім без грошей створити власну справу? У більшості своїй люди діляться на дві категорії: перші шукають, де взяти гроші, а другі перебувають у вічному пошуку місця найбільш вигідного для їх вкладення.

Куди вкладати гроші  - це і зовсім окрема тема, яка заслуговує окремого обговорення, тому сьогодні ми поговоримо тільки про те, де ж взяти гроші. Найбанальніші варіанти: взяти в борг, виграти в лотерею, отримати спадщину, заробити або вкрасти. Детально розглядати кожен з пунктів безглуздо, тому кожен вирішує, що йому ближче, в міру власних моральних цінностей і положення в суспільстві.

Вже згадувалося про те, що для отримання грошей, потрібно спочатку принести користь людям, відповідно, потрібно працювати.

Як відкрити власну справу

Приклад:

У далекому 2004 році компанією друзів планувалося відкриття компанію з продажу комп'ютерної техніки, а також надання різних послуг у сфері IT.

Все, що було в наявності — величезне бажання і невелика сума грошей, яких вистачало рівно для того, щоб юридично правильно оформити організацію та орендувати невеликий офіс.

З робочих ресурсів — 3 засновника, які за сумісництвом були й співробітниками: менеджер з продажу з досвідом роботи в IT і великою клієнтською базою, бухгалтер-фінансист і менеджер-маркетолог. Крім величезного ентузіазму та привітності більше нічого не було. Робота йшла і компанія розвивалася, але через півтори року її існування всі засновники зайнялися власними проектами.

Вона функціонує й донині, але суть оповідання не в цьому.

Це була спроба донести до вас думка про те, що наявність грошей для розвитку бізнесу — це далеко не завжди визначальний фактор.

Є у вас фінанси, чи ні, але вам в будь-якому випадку знадобляться професіонали, знання та досвід. Не варто звалювати все на свої плечі, краще підберіть команду надійних партнерів, з ними у вас напевно буде шанс створити успішне власну справу.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of