Фінансові сходинки для просунутих користувачів

miniatura

Фінансові сходинки для просунутих користувачів

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,125 просмотров

   Ви вже дізналися, хто такий фінансовий нуль і як можна перестати ним бути. Можливо, ви вже оцінили свій рівень фінансової грамотності, глянули правді в очі, усвідомили, де ви сьогодні знаходитесь в плані особистих фінансів. А, можливо, ви навіть побачили, що ви знаходитесь десь далі, вище…

   Ми також будемо рухатися далі, вище, дізнаємося, як стати фінансовою п’ятірочкою.

   "Фінансова пятірка" — має убезпечення від різних негативних і зовсім непередбачуваних подій. 

   «А для чого мені фінансове убезпечення від непередбачуваних подій? – Весело вигукне фінансовий нуль. – Зі мною нічого не станеться!» Міркуючи прагматично скажемо собі – може й не станеться. А якщо станеться? Скільки людей раптово опинялися на узбіччі життя, втративши здоров’я чи добре оплачувану роботу а з нею і відповідний соціальний статус. Кожен із нас знає такі життєві приклади. Як ви вважаєте, чи зайвою для цього драматичного моменту буде заощаджена Вами сума грошей?

То ж хай фінансовий нуль тішить себе райдужними перспективами, а ми – реалісти і знаємо, що в житті бувають не лише приємні несподіванки. І саме тому убезпечення зобов’язана мати КОЖНА людина при свідомості. До речі, корисно зайти в відділення травматології в вашому місті і запитати у тих, хто там лежить, чи хотіли б вони бути убезпеченими перед отриманням травми?

  "Фінансова шістка" – це шостий ступінь не лише фінансової, але і життєвої мудрості. На цьому рівні людина вже має резервний фонд у розмірі, що відповідає її віку та витратам.

"А навіщо мені це? Мене не звільнятьА якщо звільнять, я собі роботу легко знайду…» — так кажуть фінансові ніхто, які в цю мить не замислюються над тим, що кожна людина з часом приходить до віку, який не вважається пріоритетним у роботодавців.

Скільки разів Вам доводилося читати в оголошеннях «потрібен фахівець віком від 30 до 40 років…» А що робити тим, хто вже переступив 40-річний життєвий рубіж? Тільки не чекайте відповіді на це запитання від фінансового нуля…  А ось скільки грошей треба мати в резерві, чому саме стільки, як їх зібрати, де тримати, як захистити ці кошти від валютних ризиків? Для вас важливо отримати відповіді на ці питання? Тоді читайте уважно наш сайт, а можете ще й задати ці питання фахівцям.

  «Фінансова сімка» — дбає про своїх дітей і має для них фінансовий захист. «А мені ніхто нічого не дав і я не пропав. І мої діти не пропадуть – якось проживуть…» – скаже Вам фінансовий нуль. Дуже ймовірно, що його діти повторять його життєвий шлях. А яким ви хочете бачити майбутнє своїх дітей? На які потреби необхідні гроші вам – навчання, весілля, житло чи стартовий капітал для дітей?

«Фінансова вісімка» – має особистий комплексний фінансовий план захисту своєї родини. Як цей план повинен виглядати, що там треба передбачити, де такий план можна отримати? Відповіді на ці питання можна шукати і знаходити самостійно, крок по кроку освоюючи фінансову грамотність, збираючи інформацію з різноманітних джерел, в тому числі і з нашого сайту.

Інший варіант – замовити комплексний фінансовий план у фахівця, яким є незалежний фінансовий консультант.

Фінансовий захист потрібен кожному, хто усвідомлює свою відповідальність перед родиною, перед близькими, хто бажає забезпечити собі наявність необхідних коштів у будь-якій непередбачуваній ситуації. «А чого це я повинен дбати про родину?! – запитає Вас округливши очі фінансовий нуль. – Та мені абсолютно байдуже як вони будуть жити після того, як мене не стане!» Ну що тут скажеш – нуль він і є нуль, пусте місце, «порожняк».

Ну що ж, можливо цих сходинок для вас вже досить? Спочатку їх всі пройдіть, а тоді вже будете запитувати, як стати фінансовою дев’яткою чи десяткою, піднятися ще вище…

Наступні сходинки справді ще цікавіші та приємніші. Проте щоб отримати інформацію про них, зробіть певні кроки.

Напишіть в коментарях, де, на якій сходинці ви знаходитесь сьогодні і чому для вас важливо піднятися вище. 

Успіхів вам у освоєнні все нових і нових сходинок!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website