Фінансові сходинки для просунутих користувачів

miniatura

Фінансові сходинки для просунутих користувачів

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,405 просмотров

   Ви вже дізналися, хто такий фінансовий нуль і як можна перестати ним бути. Можливо, ви вже оцінили свій рівень фінансової грамотності, глянули правді в очі, усвідомили, де ви сьогодні знаходитесь в плані особистих фінансів. А, можливо, ви навіть побачили, що ви знаходитесь десь далі, вище…

   Ми також будемо рухатися далі, вище, дізнаємося, як стати фінансовою п’ятірочкою.

   "Фінансова пятірка" — має убезпечення від різних негативних і зовсім непередбачуваних подій. 

   «А для чого мені фінансове убезпечення від непередбачуваних подій? – Весело вигукне фінансовий нуль. – Зі мною нічого не станеться!» Міркуючи прагматично скажемо собі – може й не станеться. А якщо станеться? Скільки людей раптово опинялися на узбіччі життя, втративши здоров’я чи добре оплачувану роботу а з нею і відповідний соціальний статус. Кожен із нас знає такі життєві приклади. Як ви вважаєте, чи зайвою для цього драматичного моменту буде заощаджена Вами сума грошей?

То ж хай фінансовий нуль тішить себе райдужними перспективами, а ми – реалісти і знаємо, що в житті бувають не лише приємні несподіванки. І саме тому убезпечення зобов’язана мати КОЖНА людина при свідомості. До речі, корисно зайти в відділення травматології в вашому місті і запитати у тих, хто там лежить, чи хотіли б вони бути убезпеченими перед отриманням травми?

  "Фінансова шістка" – це шостий ступінь не лише фінансової, але і життєвої мудрості. На цьому рівні людина вже має резервний фонд у розмірі, що відповідає її віку та витратам.

"А навіщо мені це? Мене не звільнятьА якщо звільнять, я собі роботу легко знайду…» — так кажуть фінансові ніхто, які в цю мить не замислюються над тим, що кожна людина з часом приходить до віку, який не вважається пріоритетним у роботодавців.

Скільки разів Вам доводилося читати в оголошеннях «потрібен фахівець віком від 30 до 40 років…» А що робити тим, хто вже переступив 40-річний життєвий рубіж? Тільки не чекайте відповіді на це запитання від фінансового нуля…  А ось скільки грошей треба мати в резерві, чому саме стільки, як їх зібрати, де тримати, як захистити ці кошти від валютних ризиків? Для вас важливо отримати відповіді на ці питання? Тоді читайте уважно наш сайт, а можете ще й задати ці питання фахівцям.

  «Фінансова сімка» — дбає про своїх дітей і має для них фінансовий захист. «А мені ніхто нічого не дав і я не пропав. І мої діти не пропадуть – якось проживуть…» – скаже Вам фінансовий нуль. Дуже ймовірно, що його діти повторять його життєвий шлях. А яким ви хочете бачити майбутнє своїх дітей? На які потреби необхідні гроші вам – навчання, весілля, житло чи стартовий капітал для дітей?

«Фінансова вісімка» – має особистий комплексний фінансовий план захисту своєї родини. Як цей план повинен виглядати, що там треба передбачити, де такий план можна отримати? Відповіді на ці питання можна шукати і знаходити самостійно, крок по кроку освоюючи фінансову грамотність, збираючи інформацію з різноманітних джерел, в тому числі і з нашого сайту.

Інший варіант – замовити комплексний фінансовий план у фахівця, яким є незалежний фінансовий консультант.

Фінансовий захист потрібен кожному, хто усвідомлює свою відповідальність перед родиною, перед близькими, хто бажає забезпечити собі наявність необхідних коштів у будь-якій непередбачуваній ситуації. «А чого це я повинен дбати про родину?! – запитає Вас округливши очі фінансовий нуль. – Та мені абсолютно байдуже як вони будуть жити після того, як мене не стане!» Ну що тут скажеш – нуль він і є нуль, пусте місце, «порожняк».

Ну що ж, можливо цих сходинок для вас вже досить? Спочатку їх всі пройдіть, а тоді вже будете запитувати, як стати фінансовою дев’яткою чи десяткою, піднятися ще вище…

Наступні сходинки справді ще цікавіші та приємніші. Проте щоб отримати інформацію про них, зробіть певні кроки.

Напишіть в коментарях, де, на якій сходинці ви знаходитесь сьогодні і чому для вас важливо піднятися вище. 

Успіхів вам у освоєнні все нових і нових сходинок!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Мінімальна заробітна плата, прожитковий мінімум, податки та пенсії в 2021-му році

  15 грудня Верховна Рада прийняла держбютжет, в якому встановлені розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2021-й рік. Як ці зміни вплинуть на податки, пенсії, соціальні стандарти й окремі види штрафів ми розповідаємо в цій статті...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 1

  Рекордний 2020 рік для ринку IPO. Чи продовжиться зростання в 2021-му?

  У 2020-му році світ став свідком найвищої активності по залученню капіталу IPO за десятиліття: $331 мільярд був притягнутий через 1591 лістинг, що на 42% більше в порівнянні з 2019-м роком. Настільки стрімке зростання акцій первинного ринку...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of