Фінансовий захист сім'ї : Хто подбає про Ваших близьких?

сім'я

Фінансовий захист сім'ї : Хто подбає про Ваших близьких?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
7 комментраиев 3,957 просмотров

Прояв турботи про близьких може приймати найрізноманітніші форми. Ми турбуємося про їх особисту безпеку, турбуємося про стан їх здоров'я. Все це є природним вираженням нашої любові і проявом почуття відповідальності. 

Але, поклавши руку на серце, чи багато хто може стверджувати, що подбали про фінансовий захист тих, хто залежить від нас матеріально? 

Далі попрошу 5 хвилин Вашої уваги ! Прямо зараз прочитайте реальний випадок з практики фінансового консультанта Дмитра Герасименко.

семья и детиЖила дружна сім'я. Чоловік, назвемо його Олег (39 років), дружина Олена (37років) і троє дітей-школярів. Олег створив з партнерами свій бізнес, який давав стабільний дохід. Олена перебувала вдома, забезпечувала затишок і займалася розвитком дітей. 

Сім'я проживала у власному будинку, по господарству допомагала найнята домробітниця. Загалом, щаслива і благополучна сім'я.

Коли в Олени виникала потреба в покупках для себе і дітей, вона йшла за грошима до чоловіка, і відмови їй не було. Регулярні грошові надходження дозволяли родині щасливо жити сьогоднішнім днем, не дбати про майбутнє. 

Все змінилося в один день. 

По дорозі на ділову зустріч, глава сім'ї потрапив в автомобільну аварію. Важкі ушкодження, кома, кілька діб дтпборотьби лікарів за життя Олега. Все було марно, він пішов з життя. З цього моменту закінчилося благополуччя родини. Так як Олег не присвячував свою другу половину в справи, Олена не мала жодного уявлення про стан його бізнесу, про домовленості між його власниками. 

Ділові партнери незабаром самі відвідали Олену і повідомили про значний борг Олега перед ними. В рахунок погашення цього боргу був проданий будинок, на частину вирученої суми була куплена невелика двокімнатна квартира на околиці. Дітей довелося перевести з платної гімназії в звичайну школу. 

Але це було ще не все. 

Вичерпалося джерело регулярних грошових надходжень. Раніше, за встановленим у родині порядком, чоловік виділяв на витрати сім'ї певну суму на місяць, а за запитами дружини — додатково на особисті витрати. Часом Олену відвідували думки про те, щоб створити який-небудь грошовий запас, резерв. 

Але коли вона намагалася заговорити з чоловіком на цю тему, той відмахувався, мовляв: «Я що, мало грошей тобі приношу? Скажи, скільки додати? ». Олена заспокоювалася: справді, про що хвилюватися, коли вона за чоловіком була як за кам'яною стіною. 

що робитиАле тепер треба було щось робити самостійно. Олена свого часу отримала вищу освіту, але її диплом маркетолога давно припадав пилом десь у шухляді стола. Працювати за фахом їй не довелося, та й материнським обов'язкам вона віддавалася всією душею. Такий поділ сімейних ролей Олену цілком влаштовував. І ось тепер на її плечі ліг важкий тягар відповідальності — де дістати гроші. Ті невеликі суми, які вона таємно від Олега відкладала на свій рахунок у банку, без особливої мети, так, на всяк випадок, швидко закінчилися. Вік Олени та відсутність досвіду ставило хрест на спробах отримати роботу за фахом. 

У результаті після довгих поневірянь вона змогла влаштуватися на низькооплачувану посаду без перспектив зростання. Всі гроші тепер йшли на квартплату, харчування родини, необхідні поточні витрати.

Минуле благополуччя згадувалося як далекий нереальний сон ... 

Що ж міг зробити Олег? Адже він усією душею любив Олену і дітей, і прагнув відгородити їх від турбот, повністю забезпечуючи достаток сім'ї. Відповідь насправді лежить на поверхні. Щоб її знайти, необхідно задуматися про майбутнє, не відкладаючи це на потім. Про закінчення життя і про те, як раптова смерть, або втрата працездатності може відбитися на тих, хто поруч з нами, і залежить від нас матеріально.

Якби Олег заздалегідь подбав про фінансовий захист сім'ї, він повинен був зробити наступне:

фінансовий захист сім їПо-перше, цілеспрямовано створити недоторканний грошовий запас, який підтримав би сім'ю при настанні «чорної смуги» в житті.

По-друге, ввести Олену в курс справ своєї фірми, повідомити про істотні домовленості з партнерами.

Але і це ще не все. Як люблячий чоловік і батько, він, будучи єдиним годувальником у родині, ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ був застрахувати своє життя і працездатність на користь дружини і дітей.

Так, безумовно, у багатьох наших співгромадян сильна звичка сподіватися «на авось», а пропозиції про страхування життя сприймати, як спроби нав'язати незрозумілий фінансовий продукт. 

Але життя повне випадковостей, які можуть призвести до незворотних наслідків.

Олег міг і повинен був відкрити страхову програму. Звернутися до фінансового консультанта — існують надійні іноземні компанії, що присутні і в нашій країні, які беруться страхувати життя і здоров'я громадян. Отже, якби Олег у віці, припустимо 35 років, відкрив програму накопичувального страхування життя, його щорічний внесок склав би 10,5 тис. доларів США.  А при настанні страхового випадку сім'я отримала б виплату в розмірі 1 млн. доларів США. 

Погодьтеся, ці гроші могли б підтримати Олену з дітьми у важкий період! Крім того, якщо б не трапилася аварія, то Олег зміг би повернути перераховані внески в повному обсязі та отримати 1 млн. доларів США., через 15 -20 років. Ось такими діями міг бути забезпечений комплексний фінансовий захист сім'ї, свого роду «фінансова подушка безпеки». 

Ми звично киваємо на Захід, обговорюючи ті чи інші звички відомих представників бізнесу. Так от, там успішні бізнесмени обов'язково мають поліс страхування життя, а то й кілька таких полісів. Що це: прояв безпечності та марнотратства? 

Ні, це прояв передбачливості, мудрості і відповідальності! 

Просто ці люди, визнаючи непередбачуваність життя, заздалегідь прагнуть випередити небажані події і пом'якшити наслідки їх можливого настання. 

Може і нам пора подбати про фінансовий захист своїх близьких? Напишіть в коментарях Вашу думку …

Бізнес

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Натали | 27 / 03 / 2013

  В нашей стране, ещё нужно быть уверенными в страховых компаниях и банках. Сегодня они есть, завтра их нет. Сколько людей положивших деньги на депозит остались не с чем: голые, босые и обманутые. А страховики ничего не возмещают. Государству верить нельзя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Богдан | 30 / 03 / 2013

   Натали, дозвольте коментар.

   Банки і страхові компанії не можна порівнювати — це різні фінансові інструменти. В пешу чергу розуміння цього факту корисне саме Вам, щоб неупереджено розглянути різні можливості. Ви пишете: «Сколько людей положивших деньги на депозит остались не с чем: голые, босые и обманутые». А тепер наведіть приклад (хоча б один !), коли лайфова страхова компанія НЕ повернула коштів страхувальнику.

   Зауважте — я сказав «лайфова страхова компанія» — і це суттєво. Оскільки «лайфові» і так звані «ризикові» страхові компанії — це зовсім різні фінансові інститути.

   Говорячи, «страховики ничего не возмещают», Ви, хоч і не зовсім вірно :-), але маєте на увазі саме ризикові страхові компанії.

   З «лайфом» все інакше. Попробуйте неупереджено розібратись — це може виявитись корисним.

 • Лариса | 27 / 03 / 2013

  Да, нашему государству верить нельзя, действительно. Но в статье речь идет об иностранных страховых компаниях. Наша беда в том, что мы не имеем информации и никому не верим, исходя из жизненного опыта . Где информация про надежные компании? Вы скажете: у независимого финансового консультанта. А он в самом деле независим, или работает на определенную фирму, которая тебя кинет не моргнув глазом. Ищи потом и фирму, и консультанта... Извините, что так пишу, но это не только мое мнение.Большое спасибо создателю этого сайта за такие материалы. Они заставляют нас думать о жизни и учиться правильным решениям.

  • Богдан | 30 / 03 / 2013

   Лариса, чому Ви рішили, що в статті мова йде про іноземну страхову компанію? Це нормальна програма мабуть класної страхової компанії — резидента України.

   Те, що в засновниках компанії можуть буди іноземні суб`єкти, — це так, але сама компанія не може бути іноземною: згідно ст. 2 Закону України «Про страхування», «Страхова діяльність в Україні здійснюється виключно страховиками — резидентами України». А це означає, що вони працюють виключно в українському правовому полі, платять податки в Україні і контролюються теж відповідними українськими установами.

   Більше того, що стосується фінансових консультантів, то зг. ст.15 цього ж Закону, «посередницька діяльність на території України з укладання договорів страхування з іноземними страховиками не допускається».

   І накінець, ст. 41 говорить: «Страховик не відповідає за зобов'язаннями держави, а держава — за зобов'язаннями страховика».

   Ось такі «пироги».

   Я згідний з Вами, що не всі фінансові консультанти мають право називатися такими — все вагоміше стоїть питання про державну сертифікацію представників цієї професії. Але, Ви з легкістю зможете відрізнити популіста від професіонала. Прикладом останнього є цей сайт, чи не так?

 • Дмитрий | 27 / 03 / 2013

  Тяжело комуто верить, из-за этого постоянно рискуеш.Огромное спасибо создателю сайта.

 • Богдан | 30 / 03 / 2013

  Руслан, у Вас не працюють посилання у цій статті. Заберіть кусок адреси /finansovi-produkti у посиланнях, і все буде ОК :-)

 • Аліна | 26 / 08 / 2014

  Які стабільні іноземні страхові компанії, котрі працюють на ринку України, Ви можете порадити?

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website