Фондовий ринок в 2014 році та наші фактичні результати торгів

Фондовий ринок

Фондовий ринок в 2014 році та наші фактичні результати торгів

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,434 просмотров

Зміст:

Результати роботи фінансового ринку України в 2014 році неоднозначні. З однієї сторони, позиції всіх фінансових інститутів суттєво погіршились, а з іншої — вони пройшли витримку кризи та війни. Саме цей досвід буде закладений у наступні етапи їх роботи і це, без сумніву, відзначиться позитивними результатами – потрібен лише час. Що ж сталось з фінансовими ринками України та світу в 2014 році?

Фондовий ринок України в 2014 році

 

На фоні зниження інвестиційної привабливості України, був зупинений процес притоку капітала із-за кордону. Усі інститути працювали лише за рахунок внутрішнього ресурсу, але різка девальвація гривні і його мінімізувала. В 2014 році фондовий ринок України переживав не найкращі часи.

Варто зазначити, що на ринку акцій у 2014 році кілька разів були і позитивні тенденції: перший раз — після того як екс-президент залишив країну. Тоді курсова вартість акцій виросла на 25%. Але дуже швидко це різко знівелювалося, анексією Криму. Пізніше, на ринку були помітні ще кілька спроб руху вверх, але загострення девальвації гривні призвело до падіння акцій на 30%. Ще однією негативною динамікою стало падіння об’ємів торгівлі на усіх торгових площадках України.

 

Обсяг торгів на Українській біржі в розрізі ринків 2014

 

Показники світових фінансових ринків в 2014 році

 

Російський фондовий ринок в 2014 році був повністю «ведмежим» — майже весь рік усі ключові індекси країни падали. Ринкові фактори впливу на ціни були повністю витіснені політикою. Індекс ММВБ втратив 6,7%, мінімальне значення було зафіксовано 14 березня (1237 пункта). Більш вражаючі результати падіння продемонстрував індекс РТС - 47%. «Чорний вівторок» стався 16 грудня 2014 року, коли індекс впав на 12% (695 пункта). Вже наступного дня усі учасники ринку спостерігали за падінням рубля відносно долара США до 80 рублів, відносно євро до 100. За рік російський рубль впав на 70% відносно долара, і на 50% відносно євро. Одним із факторів такого падіння стало зниження цін на нафту марки Brent, яка досягла п’ятирічного мінімума. З початку року ціна на нафту впала на 46%.

Ключові європейські фондові індикатори:

  • британський FTSE 100 впав на 2,7%;
  • французький CAC40 впав на 0,7%;
  • німецький DAX виріс на 2,65% за рік.

Ключові американські індекси завершили 2014 рік на рекордних відмітках:

  • індекс Dow Jones вперше пробив відмітку 18 000 пунктів 23 грудня;
  • індекс S&P 500 подолав відмітку 2000 пунктів 26 серпня;
  • Nasdaq закрився вище 4500 пунктів 29 вересня.

Наша торгівля та результати за 2014 рік

 

У 2014 році свою торгівлю ми зосередили на Московській Біржі, а основними інструментами стали ф’ючерси. Перевагами торгівлі ф’ючерсами є низька брокерська та біржова комісії та можливість здійснювати операції продажу, тобто отримувати дохід від падіння ціни на інструмент. Базовими торговими інструментами були ф’ючерс на індекс РТС та ф’ючерс на валютну пару долар/рубль. Усі наші торгові системи є трендовими, тобто основний дохід буде тоді, коли ціна демонструє тенденцію до зростання чи спадання протягом певного періоду.

Хоча на початку 2014 року протягом перших трьох місяців ми зіштовхнулися з деякими складнощами та просадкою по рахунках інвесторів, загалом в напрямку торгівлі цей рік для нас видався дуже вдалим. На малюнку зображено графік дохідності рахунку клієнта зі стартовою сумою 100 000 гривень. По даному рахунку торгівля здійснювалась однією торговою системою, ф’ючерсом на валютну пару долар/рубль.

 

Результати заробітку на фондовому ринку в 2014 році

 

Загальний прибуток по рахунку склав 231 274 гривень. Якщо ж відняти податок з доходу, згідно законодавства, та винагороду трейдера, згідно домовленості, то чистий прибуток інвестора склав 98 291 гривень, або 98% річних.

Найвищий рівень дохідності припав на останні два місяці — саме в тому проміжку, коли російський рубль зазнав найбільшого падіння. Варто зауважити, що протягом 2014 року рубль впав по відношенню до долара на 70% (хоча в певний проміжок часу падіння перевищувало навіть 100%), а прибуток інвесторів при співпраці з нами склав 98% річних.

Основою в отриманні прибутку на ринку цінних паперів є правильно побудована система роботи з ризиками, коли у кожну операцію закладаються ризики, що є значно меншими за потенційні прибутки. Наглядніше з системою роботи ознайомтеся з відеозапису по результатам 11-ти місяців 2014 року:

Як бачите з відео, збалансована система ризик-менеджменту дала нам змогу виходити у позитивний фінансовий результат фактично кожного місяця.

Особливістю фондового ринку є те, що кожного дня він несе новий потенціал, очікування та результати. Слідкуйте за наступними нашими статтями, в яких ми будемо інформувати вас про поточний стан фондових ринків Світу та результатів нашої торгівлі у 2015 році.

 

Олександр Новосядлий та Клуб Тернопільських Трейдерів (CTT Group)

 

P.S. Більше інформації про можливості заробітку на фондовому ринку та ризики приватного інвестора отримайте з безкоштовного відеокурсу «Як заробляти 30-40% річних з гарантіями як в Банку?»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of