Гроші кидають у коробку від взуття

гроші

Гроші кидають у коробку від взуття

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,571 просмотров

Вітаю Вас.

Нещодавно мій колега Олександр Чедрик поділився «секретними фішками» з www.gazeta.ua та надав конкретні поради як та на чому заощаджувати нашим громадянам. Прямо зараз читайте статтю та застосовуйте отриману інформацію на практиці. 

Фінансові консультанти радять визначитися із цілями в житті, а потім почати вести облік витрат і прибутків.

— Отримую 6 тисяч гривень зарплати, але ледь кінці з кінцями звожу, — каже киянка 28-річна Тетяна Туз. Вона працює в туристичній фірмі. Винаймає на житломасиві Оболонь однокімнатку за 3 тис. грн.

— Цілий жовтень не працювала через зламану руку. Лікарняних у нашій фірмі не дають, тому брала відпустку за власний рахунок. До нової зарплати й двохсотки не лишається. П'ятий місяць не можу віддати 3 тисячі гривень, які позичила у знайомих.

Платить 500 грн за комунальні послуги, 100 — за інтернет.

— Підключила його по акції, маю тепер безкоштовно кабельне телебачення. Хоча в інтернеті сиджу переважно на роботі. Удома або телевізор дивлюся під час сніданку, або радіо слухаю. 

 

На харчі витрачає 1500 грн. Овочі та м'ясо бере в батьків у Рівненській області.

— Без мене там навіть свині не ріжуть. Коли на Київ їду, як понадають тих сумок, аж руки одриваються. Із вокзалу часто викликаю таксі. А через місяць несу до сміттєпровода половину того всього — гнилі яблука, цибулю, що поросла. Зараз привожу менше, бо перейшла на вівсянку. Беру її в кіоску біля дому по 12 гривень за коробку. Раніше купувала сиркову масу або мюслі, витрачала втричі більше. Обідаю в «Пузатій хаті» біля метро Площа Льва Толстого. Лишаю там щодня 50 гривень.

— На роботу їзжджу метро, витрачаю 4 грн. На дорогу маршруткою до батьків трачу 180 гривень. Кілька разів поїздом їздила, зекономила тридцятку, але вдвічі довше добиралася. Із батьками й поговорить толком не встигла.

Понад 500 грн витрачає на догляд за собою. Кожні 1,5 місяця фарбує в перукарні волосся та купує косметику.

— Раніше в салоні манікюр робила. Тепер доглядаю за нігтями сама. На сайті знижок «Покупон» знайшла пропозицію із недорогим фітнесом — усього 250 гривень на місяць. Раніше витрачала 320. Робота в мене сидяча, уже почала набирати зайву вагу. Тому без тренувань ніяк.

Чедрик Олександр— Я не бачу в діях Тетяни великої мети, вона живе сьогоднішнім днем — каже фахівець з особистих фінансів компанії «ОВБ Алфінанц Україна» Олександр Чедрик, 28 років. Він щонеділі проводить тренінги з фінансового планування у столичному центрі «Життя як чудо». — Тетяна має спитати себе не «Де взяти кошти?», а «Куди їх діти?».

Радить їй вести облік витрат і прибутків.

— 1,5 року тому я почав заносити кожну витрачену гривню в блокнот. Наприкінці місяця залишалося 10-20 відсотків від доходу. Перед кожним походом у магазин добре складати список необхідних покупок. Розраховуйтеся безготівково, так зекономите.

Видно, що Тетяна не обдумує витрат. Купує вівсянку в кіоску біля дому, хоч у супермаркеті вона дешевша. Обідає за 50 гривень, а могла б приготувати обід із продуктів, які передають батьки.

Олександр Чедрик радить, як заощаджувати.

— У кишені кожного валяються дрібні гроші. Нехай Тетяна виділить коробку з-під взуття, обклеїть її символами своїх мрій, й скидає туди дрібноту щодня. Після кожної зарплати кладе 10 відсотків. Установить податок для себе — 5 відсотків від покупки за товар, дорожчий 50 гривень, і 10 відсотків — за понад 100 гривень. Якщо у магазині отримує знижку, зекономлені 2 чи 5 гривень теж туди кидає. Щоранку в коробку потрібно класти гривню. Так у кінці місяця назбирається щонайменше тисяча.

Методом скарбнички збирають до 12 тис. грн. за рік.

— Їх можна покласти на звичайний депозит або накопичувальну програму. Обирайте програму, яка дає можливість будь-коли поповнювати гроші. На депозиті слід створити «фінансову подушку» 6 або 12 місячних витрат.

А щоб позбавитись витрат через проблеми зі здоров'ям, рекомендую Тетяні купити страховий поліс. Він для неї обійдеться 500 гривень у рік.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website