Гроші кидають у коробку від взуття

гроші

Гроші кидають у коробку від взуття

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,398 просмотров

Вітаю Вас.

Нещодавно мій колега Олександр Чедрик поділився «секретними фішками» з www.gazeta.ua та надав конкретні поради як та на чому заощаджувати нашим громадянам. Прямо зараз читайте статтю та застосовуйте отриману інформацію на практиці. 

Фінансові консультанти радять визначитися із цілями в житті, а потім почати вести облік витрат і прибутків.

— Отримую 6 тисяч гривень зарплати, але ледь кінці з кінцями звожу, — каже киянка 28-річна Тетяна Туз. Вона працює в туристичній фірмі. Винаймає на житломасиві Оболонь однокімнатку за 3 тис. грн.

— Цілий жовтень не працювала через зламану руку. Лікарняних у нашій фірмі не дають, тому брала відпустку за власний рахунок. До нової зарплати й двохсотки не лишається. П'ятий місяць не можу віддати 3 тисячі гривень, які позичила у знайомих.

Платить 500 грн за комунальні послуги, 100 — за інтернет.

— Підключила його по акції, маю тепер безкоштовно кабельне телебачення. Хоча в інтернеті сиджу переважно на роботі. Удома або телевізор дивлюся під час сніданку, або радіо слухаю. 

 

На харчі витрачає 1500 грн. Овочі та м'ясо бере в батьків у Рівненській області.

— Без мене там навіть свині не ріжуть. Коли на Київ їду, як понадають тих сумок, аж руки одриваються. Із вокзалу часто викликаю таксі. А через місяць несу до сміттєпровода половину того всього — гнилі яблука, цибулю, що поросла. Зараз привожу менше, бо перейшла на вівсянку. Беру її в кіоску біля дому по 12 гривень за коробку. Раніше купувала сиркову масу або мюслі, витрачала втричі більше. Обідаю в «Пузатій хаті» біля метро Площа Льва Толстого. Лишаю там щодня 50 гривень.

— На роботу їзжджу метро, витрачаю 4 грн. На дорогу маршруткою до батьків трачу 180 гривень. Кілька разів поїздом їздила, зекономила тридцятку, але вдвічі довше добиралася. Із батьками й поговорить толком не встигла.

Понад 500 грн витрачає на догляд за собою. Кожні 1,5 місяця фарбує в перукарні волосся та купує косметику.

— Раніше в салоні манікюр робила. Тепер доглядаю за нігтями сама. На сайті знижок «Покупон» знайшла пропозицію із недорогим фітнесом — усього 250 гривень на місяць. Раніше витрачала 320. Робота в мене сидяча, уже почала набирати зайву вагу. Тому без тренувань ніяк.

Чедрик Олександр— Я не бачу в діях Тетяни великої мети, вона живе сьогоднішнім днем — каже фахівець з особистих фінансів компанії «ОВБ Алфінанц Україна» Олександр Чедрик, 28 років. Він щонеділі проводить тренінги з фінансового планування у столичному центрі «Життя як чудо». — Тетяна має спитати себе не «Де взяти кошти?», а «Куди їх діти?».

Радить їй вести облік витрат і прибутків.

— 1,5 року тому я почав заносити кожну витрачену гривню в блокнот. Наприкінці місяця залишалося 10-20 відсотків від доходу. Перед кожним походом у магазин добре складати список необхідних покупок. Розраховуйтеся безготівково, так зекономите.

Видно, що Тетяна не обдумує витрат. Купує вівсянку в кіоску біля дому, хоч у супермаркеті вона дешевша. Обідає за 50 гривень, а могла б приготувати обід із продуктів, які передають батьки.

Олександр Чедрик радить, як заощаджувати.

— У кишені кожного валяються дрібні гроші. Нехай Тетяна виділить коробку з-під взуття, обклеїть її символами своїх мрій, й скидає туди дрібноту щодня. Після кожної зарплати кладе 10 відсотків. Установить податок для себе — 5 відсотків від покупки за товар, дорожчий 50 гривень, і 10 відсотків — за понад 100 гривень. Якщо у магазині отримує знижку, зекономлені 2 чи 5 гривень теж туди кидає. Щоранку в коробку потрібно класти гривню. Так у кінці місяця назбирається щонайменше тисяча.

Методом скарбнички збирають до 12 тис. грн. за рік.

— Їх можна покласти на звичайний депозит або накопичувальну програму. Обирайте програму, яка дає можливість будь-коли поповнювати гроші. На депозиті слід створити «фінансову подушку» 6 або 12 місячних витрат.

А щоб позбавитись витрат через проблеми зі здоров'ям, рекомендую Тетяні купити страховий поліс. Він для неї обійдеться 500 гривень у рік.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of