Інвестування в нерухомість. Як правильно це робити?

Інвестування в нерухомість

Інвестування в нерухомість. Як правильно це робити?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
1 комментарий 7,629 просмотров

Зміст:

Одним з ефективних інструментів інвестування є нерухомість. При придбанні різних об'єктів нерухомості, ви вигідно вкладаєте гроші, щоб надалі отримати прибуток від продажу або здачі в оренду.

Такий вид інвестування приваблює не тільки заможних бізнесменів, а й простих людей, які хочуть збільшити свої накопичення таким чином.

Переваги інвестування в нерухомість

 

 • Купуючи нерухомість житлової або комерційної спрямованості, ви зможете відразу отримувати прибуток, якщо почнете здавати її в оренду;
 • У порівнянні з іншим видом інвестування, ви можете отримувати дохід регулярно і у більших розмірах, ніж при банківському вкладі;
 • Вартість нерухомості стабільно зростає і навіть у тому випадку, якщо відбувається економічна криза, вона закінчиться, і ціни повернуться на колишній рівень і знову почнуть зростати;
 • У випадку, коли ціни на нерухомість падають, вартість оренди зростає;
 • З часом, ви зможете поліпшити стан своєї нерухомості, а значить, підвищите її ліквідність;
 • Володіючи власною нерухомістю, можна брати в банку кредит, кошти якого ви успішно інвестуєте в інші проекти.

Звичайно, інвестування в нерухомість пов'язане не тільки з вигодою, а й з певними ризиками. В першу чергу, це падіння цін, яке спостерігається протягом останніх років. Тому, ви не можете отримувати той дохід, на який розраховували раніше, при придбанні цих об'єктів.

Переваги інвестування в нерухомість

У що інвестувати кошти?

 

Для того щоб отримувати стабільний дохід з нерухомості, ви повинні з розумом підходити до її вибору, враховуючи тип нерухомості і її місце розташування.

Один з можливих варіантів — це вкладення у вітчизняні об'єкти нерухомості. Зокрема, в ту нерухомість, яка знаходиться у великих містах, що дозволить швидко окупити її і почати отримувати чистий дохід.

Придбання квартири є найпоширенішим видом інвестування в нерухомість. Ми рекомендуємо вам вибирати невелику квартиру, від 1 до 2 кімнат, бажано, щоб вона була вдало розташована поруч зі станцією метро, ​​поблизу іншого громадського транспорту, розв'язками.

Нерухомість первинного ринку завжди була приваблива як інструмент інвестування: коли ви купуєте об'єкт ще на етапі його будівництва, ви зможете заощадити до 50% загальної вартості.

Важливо знати: покупка квартири в новобудові завжди пов'язана з ризиком, адже будівництво ще не закінчене і скільки воно триватиме по факту, складно визначити. Також надалі вам доведеться робити ремонт і упорядковувати свою нерухомість.

Інвестиція в будівництво будинку також є привабливим вкладенням. Вам потрібно придбати земельну ділянку і побудувати на ній будинок. Звичайно, ваші витрати будуть значні, але вони обов'язково окупляться, особливо в тому випадку, якщо будинок буде розташований недалеко від міста і буде вміщати декілька квартир.

Комерційна нерухомість може приносити вам постійний прибуток, тому її ви будете здавати в оренду. До комерційних об'єктів належать приміщення під офіси, склади, торгові точки і т.д.

Інвестування в зарубіжну нерухомість зажадає від вас додаткових витрат по найму фахівця, який прекрасно знайомий зі специфікою ринку нерухомості в тій країні, куди ви зібралися вкладати свої кошти. Не забувайте, що в інших країнах, є свої особливості купівлі та володіння нерухомістю, тому, щоб не допустити помилок, необхідний ретельний аналіз цього зарубіжного ринку.

Якщо ви правильно підійдете до цього питання і уважно вивчите стан ринку нерухомості, вдало підберете об'єкти, тоді ризики втратити свої капітали, будуть зведені до мінімуму.

Інвестиції в нерухомість

Як правильно інвестувати в нерухомість?

 

Якщо ви вирішили придбати об'єкти нерухомості з метою подальшого перепродажу або здачі в оренду, врахуйте наступні рекомендації:

 • Не варто зациклюватися тільки на об'єктах житлового напрямку. Найчастіше, комерційна нерухомість, дає набагато більш ефективні результати, тому розглядайте і складські, офісні та торгові приміщення, які ви можете придбати;
 • Зарубіжна нерухомість володіє більш високою привабливістю, тому ви будете отримувати стабільний дохід від здачі в оренду навіть у тому випадку, якщо її вартість трохи впаде;
 • Постійний моніторинг стану ринку нерухомості, ваші знання і вміння розбиратися в ній, допоможуть правильно вибирати об'єкти для покупки. Вивчіть основні методи оцінювання, прогнозування та аналізу цього ринку і це посприяє успішним вкладенням і стабільному доходу;
 • Намагайтеся грамотно підходити до здачі своєї нерухомості в оренду: складайте бізнес-плани, прораховуйте всі ризики, величину доходу, враховуйте всі дрібниці;
 • Перш ніж придбати нерухомість різної спрямованості (комерційну або житлову), вивчіть ситуацію на цьому ринку, в тому секторі, районі, області, який вас приваблює. Це позбавить вас від ризику непотрібної покупки і втрати своїх інвестицій в тому випадку, якщо протягом короткого часу нерухомість в цій області знеціниться.

Як зробити інвестиції в нерухомість максимально безризиковими?

 

Будь-який вид інвестування супроводжується ризиками, і внесок в нерухомість, в тому числі. Але у ваших силах зробити все можливе, щоб мінімізувати ризики.

Важливо знати: інвестування в нерухомість є одним з найнадійніших, тому такі об'єкти ніколи не знецінюються.

Як мінімізувати ризики:

 1. Найнебезпечніший для інвестора фактор на ринку нерухомості — це політична ситуація, іншими словами, політичний ризик. Коли в країні спостерігається така нестабільність, ринок нерухомості відразу реагує, на ньому починаються коливання і зниження цін, у вас навіть можуть відібрати ваше майно, і ви втратите свій капітал.
  Але подібна ситуація, має і свої плюси: при такому політичному чи економічному становищі, при падінні вартості об'єктів нерухомості дуже вигідно їх купувати.
 2. Убезпечити себе від ризиків, можна і покупкою в довгостроковій перспективі: вкладайте свої кошти в ті об'єкти, які ви надалі будете здавати в оренду або почекаєте, поки не налагодиться ситуація в країні.
 3. При придбанні об'єкта нерухомості, купуйте той, який ви будете застосовувати тільки за цільовим призначенням. Досить поширена у нас ситуація, коли об'єкти житлової нерухомості, перетворюють на комерційну: квартиру в салон краси, в офіс і т.д. На забувайте, що законодавство змінюється і ваше інвестування в один момент може стати нерентабельним і ви втратите свої кошти.
 4. При оформленні іпотеки на покупку нерухомості, ви повинні бути вкрай обережні. Кредит тягне за собою масу додаткових витрат і має тенденцію до збільшення, за рахунок змін на валютному ринку. Хоча з іншого боку, валюта іноді й знецінюється, що грає на вашу користь.
 5. Уникайте співпраці з тими компаніями, які штучно завищують ціни на нерухомість. Перед придбанням, уважно проаналізуйте ситуацію на ринку, і ви зможете зрозуміти середній розмір вартості об'єктів, які вас цікавлять, і зробите вигідне інвестування.

Таким чином, зробимо висновок.

Інвестування в нерухомість — це вкладення капіталу з довгостроковою перспективою. При цьому, ефективніше і вигідніше купувати об'єкти в період кризи, за адекватними цінами і за цільовим призначенням.

Якщо ви хочете швидко купити і також оперативно продати нерухомість, краще цього не робити, а розглядати тривалі плани, що обов'язково принесе вам стабільний дохід від здачі в оренду або продажу нерухомості, за сприятливих умов.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1555936491-9650

  З 2021 року ФОПи заживуть по-новому?

  «Я не лох! #Save ФОП»... Українські підприємці вийшли на черговий пікет до Офісу президента на початку листопада. Причина протестів та ж сама: законопроекти «РРО та ФОП» №1053-1 і №1073, прийняті Верховною Радою ще 20 вересня 2019...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1

  Зміна системи кредитування в Україні: банки зобов'яжуть зробити кредити «прозорими»

  16 жовтня 2019 року президент України підписав закон, що передбачає внесення в законодавство поправок, спрямованих на захист прав споживачів фінпослуг. Як доповнення до окремих законодавчих актів вплинуть на роботу банків, і які преференції отримають від...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Пасивний дохід. Від ідеї до створення | 11 / 08 / 2015

  […]для цього завдання. Також ви повинні розуміти, що інвестиції в нерухомість відносяться до консервативних інвестицій, які […]

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website