Інвестування в нерухомість. Як правильно це робити?

Інвестування в нерухомість

Інвестування в нерухомість. Як правильно це робити?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
1 комментарий 9,902 просмотров

Зміст:

Одним з ефективних інструментів інвестування є нерухомість. При придбанні різних об'єктів нерухомості, ви вигідно вкладаєте гроші, щоб надалі отримати прибуток від продажу або здачі в оренду.

Такий вид інвестування приваблює не тільки заможних бізнесменів, а й простих людей, які хочуть збільшити свої накопичення таким чином.

Переваги інвестування в нерухомість

 

  • Купуючи нерухомість житлової або комерційної спрямованості, ви зможете відразу отримувати прибуток, якщо почнете здавати її в оренду;
  • У порівнянні з іншим видом інвестування, ви можете отримувати дохід регулярно і у більших розмірах, ніж при банківському вкладі;
  • Вартість нерухомості стабільно зростає і навіть у тому випадку, якщо відбувається економічна криза, вона закінчиться, і ціни повернуться на колишній рівень і знову почнуть зростати;
  • У випадку, коли ціни на нерухомість падають, вартість оренди зростає;
  • З часом, ви зможете поліпшити стан своєї нерухомості, а значить, підвищите її ліквідність;
  • Володіючи власною нерухомістю, можна брати в банку кредит, кошти якого ви успішно інвестуєте в інші проекти.

Звичайно, інвестування в нерухомість пов'язане не тільки з вигодою, а й з певними ризиками. В першу чергу, це падіння цін, яке спостерігається протягом останніх років. Тому, ви не можете отримувати той дохід, на який розраховували раніше, при придбанні цих об'єктів.

Переваги інвестування в нерухомість

У що інвестувати кошти?

 

Для того щоб отримувати стабільний дохід з нерухомості, ви повинні з розумом підходити до її вибору, враховуючи тип нерухомості і її місце розташування.

Один з можливих варіантів — це вкладення у вітчизняні об'єкти нерухомості. Зокрема, в ту нерухомість, яка знаходиться у великих містах, що дозволить швидко окупити її і почати отримувати чистий дохід.

Придбання квартири є найпоширенішим видом інвестування в нерухомість. Ми рекомендуємо вам вибирати невелику квартиру, від 1 до 2 кімнат, бажано, щоб вона була вдало розташована поруч зі станцією метро, ​​поблизу іншого громадського транспорту, розв'язками.

Нерухомість первинного ринку завжди була приваблива як інструмент інвестування: коли ви купуєте об'єкт ще на етапі його будівництва, ви зможете заощадити до 50% загальної вартості.

Важливо знати: покупка квартири в новобудові завжди пов'язана з ризиком, адже будівництво ще не закінчене і скільки воно триватиме по факту, складно визначити. Також надалі вам доведеться робити ремонт і упорядковувати свою нерухомість.

Інвестиція в будівництво будинку також є привабливим вкладенням. Вам потрібно придбати земельну ділянку і побудувати на ній будинок. Звичайно, ваші витрати будуть значні, але вони обов'язково окупляться, особливо в тому випадку, якщо будинок буде розташований недалеко від міста і буде вміщати декілька квартир.

Комерційна нерухомість може приносити вам постійний прибуток, тому її ви будете здавати в оренду. До комерційних об'єктів належать приміщення під офіси, склади, торгові точки і т.д.

Інвестування в зарубіжну нерухомість зажадає від вас додаткових витрат по найму фахівця, який прекрасно знайомий зі специфікою ринку нерухомості в тій країні, куди ви зібралися вкладати свої кошти. Не забувайте, що в інших країнах, є свої особливості купівлі та володіння нерухомістю, тому, щоб не допустити помилок, необхідний ретельний аналіз цього зарубіжного ринку.

Якщо ви правильно підійдете до цього питання і уважно вивчите стан ринку нерухомості, вдало підберете об'єкти, тоді ризики втратити свої капітали, будуть зведені до мінімуму.

Інвестиції в нерухомість

Як правильно інвестувати в нерухомість?

 

Якщо ви вирішили придбати об'єкти нерухомості з метою подальшого перепродажу або здачі в оренду, врахуйте наступні рекомендації:

  • Не варто зациклюватися тільки на об'єктах житлового напрямку. Найчастіше, комерційна нерухомість, дає набагато більш ефективні результати, тому розглядайте і складські, офісні та торгові приміщення, які ви можете придбати;
  • Зарубіжна нерухомість володіє більш високою привабливістю, тому ви будете отримувати стабільний дохід від здачі в оренду навіть у тому випадку, якщо її вартість трохи впаде;
  • Постійний моніторинг стану ринку нерухомості, ваші знання і вміння розбиратися в ній, допоможуть правильно вибирати об'єкти для покупки. Вивчіть основні методи оцінювання, прогнозування та аналізу цього ринку і це посприяє успішним вкладенням і стабільному доходу;
  • Намагайтеся грамотно підходити до здачі своєї нерухомості в оренду: складайте бізнес-плани, прораховуйте всі ризики, величину доходу, враховуйте всі дрібниці;
  • Перш ніж придбати нерухомість різної спрямованості (комерційну або житлову), вивчіть ситуацію на цьому ринку, в тому секторі, районі, області, який вас приваблює. Це позбавить вас від ризику непотрібної покупки і втрати своїх інвестицій в тому випадку, якщо протягом короткого часу нерухомість в цій області знеціниться.

Як зробити інвестиції в нерухомість максимально безризиковими?

 

Будь-який вид інвестування супроводжується ризиками, і внесок в нерухомість, в тому числі. Але у ваших силах зробити все можливе, щоб мінімізувати ризики.

Важливо знати: інвестування в нерухомість є одним з найнадійніших, тому такі об'єкти ніколи не знецінюються.

Як мінімізувати ризики:

  1. Найнебезпечніший для інвестора фактор на ринку нерухомості — це політична ситуація, іншими словами, політичний ризик. Коли в країні спостерігається така нестабільність, ринок нерухомості відразу реагує, на ньому починаються коливання і зниження цін, у вас навіть можуть відібрати ваше майно, і ви втратите свій капітал.
    Але подібна ситуація, має і свої плюси: при такому політичному чи економічному становищі, при падінні вартості об'єктів нерухомості дуже вигідно їх купувати.
  2. Убезпечити себе від ризиків, можна і покупкою в довгостроковій перспективі: вкладайте свої кошти в ті об'єкти, які ви надалі будете здавати в оренду або почекаєте, поки не налагодиться ситуація в країні.
  3. При придбанні об'єкта нерухомості, купуйте той, який ви будете застосовувати тільки за цільовим призначенням. Досить поширена у нас ситуація, коли об'єкти житлової нерухомості, перетворюють на комерційну: квартиру в салон краси, в офіс і т.д. На забувайте, що законодавство змінюється і ваше інвестування в один момент може стати нерентабельним і ви втратите свої кошти.
  4. При оформленні іпотеки на покупку нерухомості, ви повинні бути вкрай обережні. Кредит тягне за собою масу додаткових витрат і має тенденцію до збільшення, за рахунок змін на валютному ринку. Хоча з іншого боку, валюта іноді й знецінюється, що грає на вашу користь.
  5. Уникайте співпраці з тими компаніями, які штучно завищують ціни на нерухомість. Перед придбанням, уважно проаналізуйте ситуацію на ринку, і ви зможете зрозуміти середній розмір вартості об'єктів, які вас цікавлять, і зробите вигідне інвестування.

Таким чином, зробимо висновок.

Інвестування в нерухомість — це вкладення капіталу з довгостроковою перспективою. При цьому, ефективніше і вигідніше купувати об'єкти в період кризи, за адекватними цінами і за цільовим призначенням.

Якщо ви хочете швидко купити і також оперативно продати нерухомість, краще цього не робити, а розглядати тривалі плани, що обов'язково принесе вам стабільний дохід від здачі в оренду або продажу нерухомості, за сприятливих умов.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

1
Отправить ответ

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of