Кохання чи гроші?

сім'я і гроші

Кохання чи гроші?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,244 просмотров

сім'я і гроші Що важливіше, кохання чи гроші? Напевно, суперечки на цю тему не вщухнуть ніколи. Але сьогодні Ми поговоримо про те що потрібно знати кожній сім’ї. Коли Ви останній раз сідали з дружиною / чоловіком за стіл і обговорювали свої фінансові справи ? Якщо недавно, то Ви є однією з небагатьох пар, які цим займаються

А взагалі, психологи відзначають, що сімейним парам набагато простіше обговорювати будь-які теми, але фінансові питання вони намагаються обходити стороною. 

[tip]Давно відомо, що приблизно 90% розлучень відбувається через фінансові непорозуміння, які не вдалося вирішити спільно.[/tip]

У чому ж проблема? Можливо в тому, що для різних людей гроші уособлюють собою різні поняття: влада, могутність, силу, безпека, любов.


Давайте подивимося, яким чином можна попередити (якщо вона ще не виникла) або виправити вже виниклу проблему.

Перш за все, знайдіть сприятливий час для обговорення питань, пов'язаних з фінансами. Не потрібно чекати, поки справа дійде до скандалу. Краще в спокійній формі вирішити, на що відкласти  гроші і чого краще не купувати.

Отже, коли Ви знайшли час поспілкуватися, не бійтеся першим почати розмову. У спокійній і дружній формі висловіть свої думки на рахунок особистих фінансів. Так Ви підбадьорите Вашого партнера, щоб він також міг розповісти свої роздуми з цього приводу. Обговоріть, як Ваші батьки обходилися з грошима і як би Ви хотіли це робити. 

Будьте чесними перед собою. Якщо Ви весь час відчували себе незалежним у фінансових питаннях і тепер Ви трохи збентежені тим, що повинні ділити гроші ще з кимось, не приховуйте цього. Щирість допоможе Вам вирішити виниклі проблеми.

Ну а якщо у Вас взагалі нічого не виходить і вдвох не вдається вирішити проблеми, а це веде ще й до інших проблем, необхідно звернутися до третьої сторони — фінансового консультанта, який, виходячи зі свого досвіду, допоможе вирішити всі питання.

[tip]Корисні поради з ведення особистих фінансів читайте та застосовуйте зараз:

1. Враховуйте ваші витрати. Облік витрат — ключ до фінансової незалежності. Ведення бюджету, в якому враховуються всі витрати і доходи допоможе Вам у цьому.  

2. Узгоджуйте Ваші фінанси. Насправді це дуже важливо, прийти до спільного рішення. Це допоможе уникнути багатьох непорозумінь у майбутньому.

3. Було б добре, якби один з членів сім'ї вів сімейний бюджет, враховуючи всі витрати і платежі, але інший, в той же час, повинен бути в курсі всього. [/tip]

Час від часу в родині виникають непорозуміння, але не варто до них додавати ще й фінансові проблеми. А як це вирішити, ми з Вами вже знаємо.

P.S  Ви спілкуєтеся в сім’ї на тему грошей ? Поділіться своїми порадами та рекомендаціями в коментарях :)

Бажаємо Вам успіху!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 124eee53af96583d4ebceacaab042ca2_XL

  Забираємо податки у держави – легальні методи!

  На жаль, небагато українців знають, що податки, які вони сплачують державі, можна зменшити, причому законним способом – без офшорних рахунків та знайомств у податковій. І зараз ми розповімо, як це зробити. Податки в Україні Практично п'яту частину...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • margin_trading-min-1280x720

  «На свій страх та ризик» або маржинальна торгівля на фондовому ринку

  Той, хто цікавиться сферою біржового інвестування напевно стикався з таким поняттям як маржинальна торгівля. Не секрет, що будь-яка пов'язана з інвестиціями діяльність містить ризик, але зараз мова піде про один з найбільш ризикованих інструментів роботи...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of