Кохання чи гроші?

сім'я і гроші

Кохання чи гроші?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,382 просмотров

сім'я і гроші Що важливіше, кохання чи гроші? Напевно, суперечки на цю тему не вщухнуть ніколи. Але сьогодні Ми поговоримо про те що потрібно знати кожній сім’ї. Коли Ви останній раз сідали з дружиною / чоловіком за стіл і обговорювали свої фінансові справи ? Якщо недавно, то Ви є однією з небагатьох пар, які цим займаються

А взагалі, психологи відзначають, що сімейним парам набагато простіше обговорювати будь-які теми, але фінансові питання вони намагаються обходити стороною. 

[tip]Давно відомо, що приблизно 90% розлучень відбувається через фінансові непорозуміння, які не вдалося вирішити спільно.[/tip]

У чому ж проблема? Можливо в тому, що для різних людей гроші уособлюють собою різні поняття: влада, могутність, силу, безпека, любов.


Давайте подивимося, яким чином можна попередити (якщо вона ще не виникла) або виправити вже виниклу проблему.

Перш за все, знайдіть сприятливий час для обговорення питань, пов'язаних з фінансами. Не потрібно чекати, поки справа дійде до скандалу. Краще в спокійній формі вирішити, на що відкласти  гроші і чого краще не купувати.

Отже, коли Ви знайшли час поспілкуватися, не бійтеся першим почати розмову. У спокійній і дружній формі висловіть свої думки на рахунок особистих фінансів. Так Ви підбадьорите Вашого партнера, щоб він також міг розповісти свої роздуми з цього приводу. Обговоріть, як Ваші батьки обходилися з грошима і як би Ви хотіли це робити. 

Будьте чесними перед собою. Якщо Ви весь час відчували себе незалежним у фінансових питаннях і тепер Ви трохи збентежені тим, що повинні ділити гроші ще з кимось, не приховуйте цього. Щирість допоможе Вам вирішити виниклі проблеми.

Ну а якщо у Вас взагалі нічого не виходить і вдвох не вдається вирішити проблеми, а це веде ще й до інших проблем, необхідно звернутися до третьої сторони — фінансового консультанта, який, виходячи зі свого досвіду, допоможе вирішити всі питання.

[tip]Корисні поради з ведення особистих фінансів читайте та застосовуйте зараз:

1. Враховуйте ваші витрати. Облік витрат — ключ до фінансової незалежності. Ведення бюджету, в якому враховуються всі витрати і доходи допоможе Вам у цьому.  

2. Узгоджуйте Ваші фінанси. Насправді це дуже важливо, прийти до спільного рішення. Це допоможе уникнути багатьох непорозумінь у майбутньому.

3. Було б добре, якби один з членів сім'ї вів сімейний бюджет, враховуючи всі витрати і платежі, але інший, в той же час, повинен бути в курсі всього. [/tip]

Час від часу в родині виникають непорозуміння, але не варто до них додавати ще й фінансові проблеми. А як це вирішити, ми з Вами вже знаємо.

P.S  Ви спілкуєтеся в сім’ї на тему грошей ? Поділіться своїми порадами та рекомендаціями в коментарях :)

Бажаємо Вам успіху!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 5c50ac0b2cba5---------------------------------------------145_1200

  Що потрібно знати про страховий стаж

  Кожен новий уряд обіцяє українцям проведення пенсійної реформи, та всякий раз «списи ламаються» про величезний дефіцит Пенсійного фонду (ПФ). Поки, все, що ми бачимо – це так зване осучаснення пенсій, яке виражається в оновленні формули...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 1

  Як оцінити прибутковість інвестицій і куди вкласти гроші в 2021-му році?

  Не обтяжені фінансовою грамотністю співвітчизники вважають, що зберігання заощаджень «під матрацом» – найнадійніший варіант. «Ну і нехай гроші не приносять прибуток, зате немає збитків. А то вкладеш кудись не туди, й залишишся ні з чим...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of