Кохання та гроші або Як кохати і не бідувати?

Кохання та гроші або Як кохати і не бідувати?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,582 просмотров

1«З милим рай і в курені ... , — стверджує народна мудрість , — якщо милий аташе» , — додає сьогодні все той же мудрий народ.

Не новина, що любов за гроші – це уже нормальне явище і не тільки в сучасному суспільстві, згадайте як лишень колись батьки одружували дітей, та й дискусії на цю тему ведуться ще з часів як тільки з’явились ті самі гроші.

І якщо колись любов за гроші всіляко приховували, то у сучасному світі все помітно як на долоні. Часто молоді люди цілеспрямовано шукають багатих половинок, щоб нібито спростити собі життя, та, часом, багатих вибирають не тільки через їх товстий гаманець.   

Для прикладу, багаті більш впевнені в собі, адже якщо заради того, щоб купити квіти дівчині, доводиться відмовлятися, наприклад, від обіду, то випромінювати впевненість дуже складно — відсутність грошей дуже боляче б'є по чоловічому самолюбству. Вони точно знають чого хочуть від життя.

 Попри те, що вони вміють гарно залицятися, саме їх увага підвищує самооцінку. Для багатьох жінок багатий люблячий чоловік — це впевненість у завтрашньому дні, у достатку сім’ї, та й міліонерами просто так не стають, за цим стоїть велика праця, талант, незламність, сила духу та відповідальність.

2Проте багатих сімей не так вже й багато, а тому середньостатистична сім'я проводить левову частку часу (порядку 70 %) у сварках, причиною яких є саме фінансове питання. А тому, гроші грають в сучасних відносинах, на жаль, далеко не останню роль.

За результатами соціологічних досліджень ми можемо спостерігати катастрофічну ситуацію: більшість розлучень відбувається саме через фінансові проблеми.

Якщо в радянський період більшість сімей розпадалося через алкоголізм, то сьогодні картина діаметрально протилежна: співвідношення розлучень «фінанси / алкоголь» визначається як 50 % / 70 %. Сучасне суспільство на практиці довело, що фінансове питання може стати причиною розладу не тільки між друзями, а й між двома коханими і люблячими людьми. Причому конфлікт може виникнути не тільки в сім'ях з достатком « нижче середнього», а й у цілком благополучних з точки зору економіки.

Кажуть : «Гроші — зло! І тим більше, чим їх менше». Та чи не вважаєте Ви, що Гроші — це всього лише інструмент, інструмент до щастя?

Але скільки потрібно грошей для щастя? Чи може бути любов без грошей?

 Чи можна купити любов? Як уберегти сімейний човен від підводних рифів?

 Чи будеш ситий любов'ю, якщо в шлунку порожньо? 

 Якщо розглянути цю проблему з точки зору походження, то Гроші — енергія води (за емоції її називають 3енергія холоду, енергія страху), Любов — енергія тепла, а Всесвіт — це Терези. У нас, в людях, все має бути врівноважено: І якщо ми випромінюємо багато енергії любові — а чаші завжди повинні знаходитися в рівновазі — то велика кількість любові компенсується грошима. Якщо ми багато думаємо про гроші (найнебезпечніше — відчувати страх, або тим, що не вийде), то енергії холоду у нас набагато більше, ніж енергії тепла, і Всесвіт забирає гроші, врівноважує чаші. Будь-яка емоція — тривога, сум, гнів — все лягає на одну чашу ваг.

І тільки любов — на іншу. Кількістю любові міряється все. І грошей вам Всесвіт дає рівно стільки, скільки добра і любові Ви віддаєте цьому світу.

Чудово, тоді залишається все тільки збалансувати. Як це зробити?

5 порад для балансування любові і грошей

 1. Для початку обговоріть і поділіть фінансові цілі із своєю другою половинкою, а ще краще, щоб не розчаровуватися у своєму супутнику життя, відразу розставте пріоритети. Розібравшись у своїх бажаннях вам буде набагато простіше до них йти.
 2. Розробіть спільний план дій та будьте честі один перед одним по відношенню до витрат, адже саме тут часто і виникають непорозуміння.
 3. Знайдіть зручний баланс та пам’ятайте, що часто ваш обранець(ця) володіє саме тими якостями яких не вистачає Вам. А тому ставтесь з розумінням до того, що він (вона) може частіше здійснювати покупки і це варто теж врахувати та розуміти.
 4. Заробляйте удвох, формуйте бюджет спільно, проте прагніть бути фінансово незалежними в цілому та самостійно, а тому заощаджуйте. Життя не передбачуване, єдине, що можна передбачити – Ви будете тратити ГРОШІ. І нехай це завжди буде приємно.
 5. І головне: Не забувайте, за що саме Ви покохали свою половинку, а тому Любіть і поважайте свій вибір.

 

4Вітаємо Вас з Днем Святого Валентина!

 

Бережіть та дбайте про своїх коханих ВАЛЕНТИНОК.

 

Любові Вам та фінансового благополуччя! 

P.S. А як Ви ставитесь до кохання за гроші? Залиште відповіді в коментарях

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Виховання фінансової грамотності у дітей

  Згідно даних спільно проведеного дослідження американського агентства USAID та НБУ Україна посідає останнє місце за рівнем фінансової грамотності серед країн-членів Організації економічного співробітництва та розвитку. Дуже показовий приклад на тлі того, що уряд недавно анонсував курс...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 34

  Скільки страхових залишиться в Україні до 2025 року? І чи є життя після «спліт»?

  Страховиків має бути мало ... Перевірки і посилення вимог до роботи страхових компаній за останні три роки «викосили» в Україні понад 25% усіх СК.  І уряд обіцяє, що глобальна «чистка» на страховому ринку тільки починається. З...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of