Куди вкласти гроші? Рекомендації на 2015 рік

Куди вкласти гроші?

Куди вкласти гроші? Рекомендації на 2015 рік

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 11,604 просмотров

У 2014 році відбулася маса подій, які створили умови невизначеності та невпевненості в завтрашньому дні. Займатися прогнозами в таких реаліях досить важко. Але все ж залишається надія, що все буде добре, а падіння ВВП, бурхлива інфляція і нестабільність національної валюти припиняться. Тому інвесторам, які переживають за свої капіталовкладення, все ж не варто виводити активи, а краще подбати про те, щоб всі засоби і інструменти інвестування стабільно працювали.

Куди вкласти гроші в 2015 році?

 

  • Банківські вклади по депозитах

Це один з найбільш оптимальних і надійних варіантів вкладення грошей для тих, хто не хоче особливо ризикувати. Звичайно, слід звертати увагу на ті банки, власниками яких є іноземні фінансові групи: при будь-якій економічній ситуації в країні, такі установи ніколи не підуть на втрату своєї репутації і завжди виконають зобов'язання перед вкладниками. Для європейських бізнесменів репутація полягає в умінні «тримати обличчя» навіть при самих невтішних прогнозах. Ми можемо вам порекомендувати вже зараз замислитися про капіталовкладення на депозити, так як після свят, цілком можливо станеться зниження процентної ставки в наших банках. Краще оформляти довгострокові депозити, тому прогнози аналітиків світового фінансового ринку щодо ситуації в Україні оптимістичні і в найближчому майбутньому все стабілізується.

 

Банківські вклади

 

Також пам'ятайте: щоб мінімізувати ризики, необхідно вибирати не один банк, а кілька — «Огляд надійних банків 2015 року» вам у цьому допоможе. При цьому депозити оформляйте не тільки в національній валюті, а й в інших валютах.

  • Програми накопичувального страхування життя

Накопичувальне страхування використовується в першу чергу для фінансового захисту сім'ї на випадок втрати здоров'я або життя годувальника. При цьому гроші, які інвестуються в даний інструмент, — працюють, і по закінченню терміну дії договору ви отримаєте всі вкладені гроші плюс зароблені відсотки, так званий додатковий інвестиційний дохід. Заробітки за такою програмою середні, а гарантії повернення накопичень при цьому максимальні. Програми накопичувального страхування зазвичай використовуються з метою накопичення грошей для навчання дитини, накопичення для приватної пенсії та досягнення інших довгострокових цілей, де в першу чергу важливі гарантії. Програми бувають як в гривнях, так і у валюті. Через середнью прибутковість, розбагатіти з такими програмами складно, а ось для збереження грошей і фінансового захисту вашої родини — це дуже підходящий варіант.

  • Інвестиції в цінні папери

В даний момент ми думаємо, що зараз просто ідеальний час для придбання цінних паперів. Україна, з тієї ситуації, в якій в даний момент вона перебуває, вийде, причому вийде сильним, успішним і більш агресивним в економічному плані суб'єктом. Сьогодні вже всім прекрасно видно, що курс політики та економіки нашої країни, має європейський напрям. А це означає, що в недалекому майбутньому ми можемо очікувати приплив хороших європейських капіталів, що само собою призведе до зростання біржових котирувань. Акції на біржі в останні кілька років стабільно тримають свій курс, а це говорить про те, що в 2015 році вони мають всі шанси зрости. За прогнозами, у найближчі 5 років, інвестиції в акції мають всі шанси стати одним з найприбутковіших типів пасивного доходу і перші «плоди» можна буде побачити вже навесні-влітку 2015 року, коли українська біржа стабілізує свій індекс.

  • Традиційний варіант інвестування — нерухомість

Звичайно, це не найбільш ліквідний інструмент для вкладення грошей, але тим не менш, в нашій ситуації, він чудово підходить і майже не залежить від того, яка економічна і політична ситуація в даний момент в країні. Звичайно, не потрібно купувати нерухомість в тих областях, де відбуваються заворушення, інакше ризикуєте залишитися і без вкладень, і без покупок. Навіть у тому випадку, якщо вартість нерухомості впаде до мінімуму, ви завжди зможете використовувати своє майно для здачі в оренду. Може і не виграєте таких сум, як розраховували, але стабільний дохід все ж буде і ви зможете вкладати його в інші інструменти інвестування. У цьому варіанті, у вас найбільш мінімальний ризик втрати капіталу.

  • Дорогоцінні метали

Довгострокове вкладення грошей на перспективу. Якщо ви зовсім не впевнені в швидкій стабілізації економічної ситуації в країні, можна скористатися і цим інструментом. Тим більше, що згідно з аналізом ринку дорогоцінних металів, в 2015 році очікується зростання цін на них. Ви завжди можете скористатися відкритими даними та графіками коливання цін і побачити, що, наприклад, платина, в даний момент демонструє стабільне зростання в ціні.

 

Інвестиції в дорогоцінні метали

 

  • Інвестиції в освіту

Курс України на Європу вже дає гарантії того, що будь-яка людина, з достатнім рівнем освіти, зможе отримати роботу в компаніях, які будуть вести активні партнерські відносини з зарубіжними виробниками або фірмами. Тому в нинішній ситуації, коли все хитко і не стабільно, інвестуйте гроші в себе і своїх дітей, вивчайте іноземні мови, більше уваги приділяйте різнобічній освіті та підвищенню своїх професійних навичок. Коли ви або ваші діти зможуть позиціонувати себе як висококваліфікований фахівець, всі вкладені в освіту гроші дуже швидко окупляться.

Вище перераховані способи вкладення грошей в 2015 році — це найбільш прості і доступні варіанти. Якщо ви розбираєтеся в інтернет-бізнесі, можете розглянути варіант покупки сайтів, добре розкручених порталів, які можуть стати успішними проектами і будуть приносити вам стабільний дохід. Але й тут, слід все ретельно аналізувати і вміти робити прогнози. Також потрібна хороша команда професіоналів, які зможуть вивести ресурс на перші позиції і його висока відвідуваність стане вашим новим джерелом доходу.

З метою підбору оптимальних рішень для вкладення грошей, а також для ефективного використання можливостей фінансового ринку, рекомендуємо завжди задаватися такими основними питаннями:

  • Яке цільове призначення грошей, які ви хочете вкласти?
  • Скільки грошей вам потрібно для досягнення своїх цілей?
  • На який термін ви хочете вкласти гроші?
  • Чи можуть ці гроші знадобитися раніше бажаного терміну?
  • Яку мінімальну, середню та максимальну суму ви можете інвестувати?
  • Чи зможете ви регулярно інвестувати?
  • Хто конкретно повинен отримати ваші гроші по закінченню бажаного терміну?

Відповіді на ці питання допоможуть вам визначитися з вибором оптимальних інструментів для вкладення грошей, а також дозволять мінімізувати ризики. Це все стосується елементів фінансової грамотності, якої, на жаль, нас ніхто не навчав ні в школі, ні у вузі. Якщо ви бажаєте оволодіти навичками ефективного управління особистими фінансами, і більш докладно розібратися з питаннями: Куди вкласти гроші?, Як їх зберегти і примножити?, то безкоштовний відеокурс буде вам доречним.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of