Куди вкласти гроші? Рекомендації на 2015 рік

Куди вкласти гроші?

Куди вкласти гроші? Рекомендації на 2015 рік

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 9,977 просмотров

У 2014 році відбулася маса подій, які створили умови невизначеності та невпевненості в завтрашньому дні. Займатися прогнозами в таких реаліях досить важко. Але все ж залишається надія, що все буде добре, а падіння ВВП, бурхлива інфляція і нестабільність національної валюти припиняться. Тому інвесторам, які переживають за свої капіталовкладення, все ж не варто виводити активи, а краще подбати про те, щоб всі засоби і інструменти інвестування стабільно працювали.

Куди вкласти гроші в 2015 році?

 

 • Банківські вклади по депозитах

Це один з найбільш оптимальних і надійних варіантів вкладення грошей для тих, хто не хоче особливо ризикувати. Звичайно, слід звертати увагу на ті банки, власниками яких є іноземні фінансові групи: при будь-якій економічній ситуації в країні, такі установи ніколи не підуть на втрату своєї репутації і завжди виконають зобов'язання перед вкладниками. Для європейських бізнесменів репутація полягає в умінні «тримати обличчя» навіть при самих невтішних прогнозах. Ми можемо вам порекомендувати вже зараз замислитися про капіталовкладення на депозити, так як після свят, цілком можливо станеться зниження процентної ставки в наших банках. Краще оформляти довгострокові депозити, тому прогнози аналітиків світового фінансового ринку щодо ситуації в Україні оптимістичні і в найближчому майбутньому все стабілізується.

 

Банківські вклади

 

Також пам'ятайте: щоб мінімізувати ризики, необхідно вибирати не один банк, а кілька — «Огляд надійних банків 2015 року» вам у цьому допоможе. При цьому депозити оформляйте не тільки в національній валюті, а й в інших валютах.

 • Програми накопичувального страхування життя

Накопичувальне страхування використовується в першу чергу для фінансового захисту сім'ї на випадок втрати здоров'я або життя годувальника. При цьому гроші, які інвестуються в даний інструмент, — працюють, і по закінченню терміну дії договору ви отримаєте всі вкладені гроші плюс зароблені відсотки, так званий додатковий інвестиційний дохід. Заробітки за такою програмою середні, а гарантії повернення накопичень при цьому максимальні. Програми накопичувального страхування зазвичай використовуються з метою накопичення грошей для навчання дитини, накопичення для приватної пенсії та досягнення інших довгострокових цілей, де в першу чергу важливі гарантії. Програми бувають як в гривнях, так і у валюті. Через середнью прибутковість, розбагатіти з такими програмами складно, а ось для збереження грошей і фінансового захисту вашої родини — це дуже підходящий варіант.

 • Інвестиції в цінні папери

В даний момент ми думаємо, що зараз просто ідеальний час для придбання цінних паперів. Україна, з тієї ситуації, в якій в даний момент вона перебуває, вийде, причому вийде сильним, успішним і більш агресивним в економічному плані суб'єктом. Сьогодні вже всім прекрасно видно, що курс політики та економіки нашої країни, має європейський напрям. А це означає, що в недалекому майбутньому ми можемо очікувати приплив хороших європейських капіталів, що само собою призведе до зростання біржових котирувань. Акції на біржі в останні кілька років стабільно тримають свій курс, а це говорить про те, що в 2015 році вони мають всі шанси зрости. За прогнозами, у найближчі 5 років, інвестиції в акції мають всі шанси стати одним з найприбутковіших типів пасивного доходу і перші «плоди» можна буде побачити вже навесні-влітку 2015 року, коли українська біржа стабілізує свій індекс.

 • Традиційний варіант інвестування — нерухомість

Звичайно, це не найбільш ліквідний інструмент для вкладення грошей, але тим не менш, в нашій ситуації, він чудово підходить і майже не залежить від того, яка економічна і політична ситуація в даний момент в країні. Звичайно, не потрібно купувати нерухомість в тих областях, де відбуваються заворушення, інакше ризикуєте залишитися і без вкладень, і без покупок. Навіть у тому випадку, якщо вартість нерухомості впаде до мінімуму, ви завжди зможете використовувати своє майно для здачі в оренду. Може і не виграєте таких сум, як розраховували, але стабільний дохід все ж буде і ви зможете вкладати його в інші інструменти інвестування. У цьому варіанті, у вас найбільш мінімальний ризик втрати капіталу.

 • Дорогоцінні метали

Довгострокове вкладення грошей на перспективу. Якщо ви зовсім не впевнені в швидкій стабілізації економічної ситуації в країні, можна скористатися і цим інструментом. Тим більше, що згідно з аналізом ринку дорогоцінних металів, в 2015 році очікується зростання цін на них. Ви завжди можете скористатися відкритими даними та графіками коливання цін і побачити, що, наприклад, платина, в даний момент демонструє стабільне зростання в ціні.

 

Інвестиції в дорогоцінні метали

 

 • Інвестиції в освіту

Курс України на Європу вже дає гарантії того, що будь-яка людина, з достатнім рівнем освіти, зможе отримати роботу в компаніях, які будуть вести активні партнерські відносини з зарубіжними виробниками або фірмами. Тому в нинішній ситуації, коли все хитко і не стабільно, інвестуйте гроші в себе і своїх дітей, вивчайте іноземні мови, більше уваги приділяйте різнобічній освіті та підвищенню своїх професійних навичок. Коли ви або ваші діти зможуть позиціонувати себе як висококваліфікований фахівець, всі вкладені в освіту гроші дуже швидко окупляться.

Вище перераховані способи вкладення грошей в 2015 році — це найбільш прості і доступні варіанти. Якщо ви розбираєтеся в інтернет-бізнесі, можете розглянути варіант покупки сайтів, добре розкручених порталів, які можуть стати успішними проектами і будуть приносити вам стабільний дохід. Але й тут, слід все ретельно аналізувати і вміти робити прогнози. Також потрібна хороша команда професіоналів, які зможуть вивести ресурс на перші позиції і його висока відвідуваність стане вашим новим джерелом доходу.

З метою підбору оптимальних рішень для вкладення грошей, а також для ефективного використання можливостей фінансового ринку, рекомендуємо завжди задаватися такими основними питаннями:

 • Яке цільове призначення грошей, які ви хочете вкласти?
 • Скільки грошей вам потрібно для досягнення своїх цілей?
 • На який термін ви хочете вкласти гроші?
 • Чи можуть ці гроші знадобитися раніше бажаного терміну?
 • Яку мінімальну, середню та максимальну суму ви можете інвестувати?
 • Чи зможете ви регулярно інвестувати?
 • Хто конкретно повинен отримати ваші гроші по закінченню бажаного терміну?

Відповіді на ці питання допоможуть вам визначитися з вибором оптимальних інструментів для вкладення грошей, а також дозволять мінімізувати ризики. Це все стосується елементів фінансової грамотності, якої, на жаль, нас ніхто не навчав ні в школі, ні у вузі. Якщо ви бажаєте оволодіти навичками ефективного управління особистими фінансами, і більш докладно розібратися з питаннями: Куди вкласти гроші?, Як їх зберегти і примножити?, то безкоштовний відеокурс буде вам доречним.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website