Меркурій — планета чи фінансова піраміда?

Меркурий — планета или финансовая пирамида?

Меркурій — планета чи фінансова піраміда?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
2 комментраиев 20,029 просмотров

Колись класик сказав, що капіталіст за 200% річних прибутку здатен на будь-який злочин. А за 300% річних? На що людина готова за 300% річних? На все! Навіть повірити у відверту нісенітницю та віддати свої гроші чужому дядькові без жодних гарантій.

На днях в мене було кілька зустрічей: різні люди запросили на презентацію, як вони казали, суперможливості. Виявилося, що це — Меркурій, взаємний фонд, як вони себе називають. Різні презентери розповідають по-різному про цей фонд, проте є одне спільне — ви віддаєте свої гроші в дар фонду. А за це вам обіцяють 300% річних, кожний робочий день 1%.

giveЗвідки ж беруться такі грандіозні прибутки? Зброя, наркотики, торгівля людьми чи органами? Ні, не вгадали! Жодного криміналу, тільки і виключно “дії учасників по спільному активному розвитку та розширенню проекту”. Тобто, кожен, хто подарував фонду гроші, активно, сам і з допомогою досвідчених вкладників, залучає по максимуму гроші нових учасників. Крім того, нікому не дозволяється разово зняти свої гроші, тільки протягом року можна лише отримувати відсотки. А ще краще — все, що отримав, реінвестувати, тобто знову подарувати фонду. Залучаєте багато нових учасників до фонду, котрі дарують багато грошей — за це також маєте винагороду. Складні відсотки не нараховуються, бо це також може зашкодити фонду.

На моє запитання: “Якщо я маю 20 000$, то яку частину з них мені варто вкласти?”, отримала відповідь: “Максимально велику, бо тоді вам ще будуть нараховувати додаткові відсотки!”. Тобто, винеси з дому все, не залиши собі жодного резерву, не сформуй жодного захисту на випадок якихось неочікуваних ситуацій, а все, що є — подаруй!

Ще одне питання, яке я задала представникові фонду: “Навіщо вам мої гроші? Візьміть в банку кредит під 50-60% річних, отримайте в фонді 300-350% річних, і не заморочуйтесь з поясненням діяльності фонду багатьом людям”. На це відповіді були різними, проте щоразу — псевдологічні шедеври! Хтось відповів: “Так банкові треба ж гроші повертати!”, а інша відповідь була: “Так у нас 70% дарувальників взяли гроші в кредит, це ж добре!”. Цікаво, чим, яким місцем  думає людина, котра бере кредит в банку 200 000 грн. і дарує ці гроші якомусь фонду.

На моє питання: “А які ви даєте гарантії — документальні, законодавчі?”, відповідь була проста, як двері: “ЖОДНИХ!”. Ось воно як! Ніяких документів, котрі підтверджують факт вашого, так би мовити, дарування — немає. Ніяких документів, які підтверджують факт обіцяних вам відсотків — немає!

Добре усвідомлюю, чому вся ця справа організована, як дарування грошей. Спочатку це дозволяє уникати оподаткування, а далі — уникати  виконання будь-яких зобовязань по поверненню коштів, по виплатам. Немає внеску — немає проблеми. Подарували — і з кінцями. Ви ж самі подарували, добровільно, ну що тут скажеш. Як говорять діти: “Подарки не оддарки”.

Працюють вони через ПриватБанк (раніше працювали через Детальта Банк), тобто виплати поки йдуть через його карточки, гроші отримують керівники, це порівняно невеликі суми, щоб “не потрапити під моніторинг банку”. Зрозуміло, поки вони якісь гроші виплачують, адже йде шалена робота по залученню нових людей, великих сум “дарів”, піраміда зростає і набухає. Ті, хто займається розвитком цієї структури, навчені переконувати, вміють так затуманити мозок слухачеві, використовуючи певні маніпулятивні словесні та невербальні способи впливу в спілкуванні, що людина практично зомбується. Як наслідок, повністю підкоряється волі маніпулятора, виносить з дому всі гроші, бере кредит — і все це “дарує” в очікуванні казкових надприбутків.

З точки зору фінансового консультанта, тут є наявними всі ознаки незаконної фінансової піраміди. До речі, представники фонду і не заперечують, що це піраміда, просто називають її правильною, корисною…

Найголовніша ознака незаконної фінансової піраміди — відсутність товару. Гроші piramidaробляться за рахунок залучення нових грошей, а не за рахунок створення чи просування продукту. Вони просування продукту називають спекуляцією, а тому категорично від цього відхрещуються.

Ще одна ознака незаконності цієї піраміди — тут гроші виплачують за активне залучення нових і нових учасників, нових грошей.

Колись чула такий вираз: “Чим більше я пізнаю людей, тим більше люблю собак!” Мене справді дивують деякі люди, і ось чому. Коли пропоную як фахівець створити всебічний захист для родини, розпочати накопичувальне страхування життя для годувальника, щоб забезпечити збереження рівня життя сім'ї при будь-яких обставинах, люди з недовірою ставляться до фінансових продуктів навіть при наявності документального підтвердження та законодавчих гарантій, при наявності досвіду діяльності фінансових установ 150-200 років, при наявності податкових пільг від держави за використання цих фінансових продуктів. Часто доводиться чути, що це страшно, це складно, це проблематично, немає впевненості…

І ті самі люди відносять великі гроші в фонд, який не дає жодних гарантій, жодних документів, дарують ці гроші просто так чужому дядькові, нічого не роблячи для захисту своєї родини. Пояснення тут одне — жадібність!

Класик був правий, за обіцянку аж таких відсотків можна піти на будь що, зробити будь-яку дурницю. І дехто робить! Будьте мудрі, залишіть ваші гроші при собі замість того щоб подарувати їх чужому дядькові.

Якщо ж ви вже занесли туди, в цей фонд, свої гроші, то прийміть мої співчуття…

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Людмила | 21 / 05 / 2014

  До болі знайома ситуація. Таких Меркуріїв ціла куча на просторі інтернету. Це вже більш досвідчені можуть свідомо оцінити варто чи ні, а от новичкам тяжко зорієнтуватися, вони ж чули, що можна отримати гроші нічого не роблячи, тому і вірять, до пори до часу. Я знаю одного молодого чоловіка, який в подібний проект вклав 5 тис євро, які взяв в кредит. Проект закрився, прибутків немає, вкладеного не повернув, а борг перед банком залишився. От і працює тепер бідолага, щоб розрахуватися за свою колишню надію.А все так солодко було...

 • Віталій Карпець | 21 / 01 / 2015

  Столько восторженных отзывов, все так нахваливают этот меркурий, как будто бы верят, что он и действительно будет существовать 400 лет, как задумали его организаторы. А почему тогда не 500?

  Слепо верить кому-то, кто с пеной у рта доказывает, что дескать, всем все платится, — не мой подход. Мне нужны факты. И я решил все проверить. Я не поленился, и мне не было жалко своих 1000 грн, чтобы узнать, как здесь все устроено, и действительно ли здесь все так надежно, как рассказывают на гламурных презентациях.

  Вещи, которые я открыл в ходе своего расследования, вас не обрадуют. Риски в этой системе просто огромные. И тем, кто желает сделать хотя бы мало-мальский взнос, нужно перед этим сто тысяч раз подумать. Детальный отчет с анализом всех рисков взаимного фонда меркурий смотрите здесь: vseprogroshi.com.ua/merku...va-piramida.html

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website