Не все так просто!

golos

Не все так просто!

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
2 комментраиев 1,226 просмотров

Ми всі любимо прості рішення і завжди їх чекаємо, шукаємо. Заболить голова — вип'ємо таблетку, треба відкрити рахунок — йдемо в найближчий банк чи туди, де працює подруга або знайомий. Як фінансовий консультант я помітила, що люди чекають простих рішень пенсійного питання. І ці прості рішення очікуються від когось:”Нехай вони там наверху нарешті правильний закон приймуть!

Ось ті там наверху зібралися і також захотіли прийняти просте рішення і відмінити Пенсійну Реформу. Насправді вони цього робити не збиралися, але оскільки народ чекає, значить треба зробити видимість і поставити питання на голосування.

Результат передбачуваний — Пенсійну Реформу не відмінили, бо не вдалося набрати достатньо голосів. Комедія закінчена, всі задоволені! Найважливіше, що при тій катастрофічній демографічній ситуації, яка на сьогоднішній день склалася в Україні, саме відміна Пенсійної Реформи стала би найбільшим дебілізмом, який тільки можна собі уявити.

А ви би проголосували за відміну Пенсійної Реформи?

Народ, та тут простих рішень не може бути! Пенсійне питання і влада, і більшість з нас затягнули просто до неподобства. І тепер простота рішення полягає в тому, що в Пенсійній Реформі треба швидко розібратися, тобто вивчити Закон, зорієнтуватися в фінансових продуктах та нарешті почати робити щось для себе. Терміново!

 Ви можете це робити самі за допомогою інформації на нашому сайті. Або, якщо у вас мало часу та не вистачає сил самому все детально вивчати, скористайтесь послугами фінансового консультанта, який розробить для вас пенсійний план з врахуванням усіх ваших побажань та можливостей на сьогоднішній день.

А якщо з часом з'являться нові можливості та нові бажання, то фінансовий консультант відкорегує ваш план, адже в цьому і полягає сервісне обслуговування клієнта.

Хтось може засумніватися та задати питання:”Невже все аж так погано? Може, ще розсмокчеться ця проблема? Може, український Пенсійний Фонд всім нам дасть пенсію і все буде добре?”

Для тих, хто й досі має в голові такі думки, раджу 

переглянути Закон України про Пенсійний фонд на 2013 рік. В тексті цього закону ви прочитаєте, що фактично третина Пенсійного фонду дотується або асигнується з Бюджету. Недаремно МВФ назвав наш Пенсійний Фонд жахливою фінансовою пірамідою!

Отже, відкиньте всі сумніви та кожен подбайте про себе, адже більш про вас ніхто не подбає. Я для себе вже втілюю в життя пенсійний план. А як щодо вас? Досі вважаєте, що вам до пенсії ще далеко? Тоді вам справді ще дуже-дуже далеко до достойної пенсії!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Depositphotos_100836156_original-e1499698621173

  Як правильно управляти сімейним та власним бюджетом?

  Всі ми вміємо, або вчимося заробляти гроші. Та чи багато з нас вміє чи, принаймі, знає, як ці гроші правильно розподілити? Правила управління особистими фінансами. Є три золоті правила: Заробити Зберегти Примножити Якщо людина не вміє заробити – вона...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • kak_rasschitat_zarplatu_po_okladu

  Яку частину заробітної плати українці «дарують» державі у вигляді податків?

  На жаль, податки в Україні сплачують не тільки бізнесмени і підприємці.  Кожен працюючий українець добровільно-примусово перераховує в бюджет більше половини зароблених грошей! Частину податків сплачуємо особисто ми, частину — наш роботодавець.  І ще немаленький шматок «відкушують» непрямі...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Тетяна | 24 / 04 / 2013

  Татьяна, спасибо за Ваш труд и возможность прочитать умные советы! Люди еще и не понимают, что это им необходимо!

 • Хто це все придумав? | | 29 / 04 / 2013

  [...]попередніх статтях на нашому сайті ви вже дізналися про те, чому [...]

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website