Огляд книги «Нешаблонне мислення. Перевірена методика досягнення амбітних цілей» Джон О'Кіфф

Нешаблонне мислення. Джон О'Кіфф

Огляд книги «Нешаблонне мислення. Перевірена методика досягнення амбітних цілей» Джон О'Кіфф

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,907 просмотров

Ваші цілі не приносять бажаного результату? Мрієте про прорив в бізнесі? У книзі «Нешаблонне мислення» Джон О'Кіфф розповість про горизонти людської свідомості і творчий підхід до бізнесу. Автор описує нестандартну методику досягнення цілей. На тренінгах нас вчать: «ставте мету бути краще, ніж учора». О`Кіфф відкидає подібну теорію і рекомендує спантеличувати себе, наприклад, увійти в топ-100 найбагатших людей світу, підвищити продажі компанії на 10% за місяць та інше. Автор сам долав таку планку і вирішив написати про це книгу. Концепція латерального мислення Едварда де Боно надихнула О`Кіффа на створення власної теорії «триангулярного (нешаблонного) мислення». У книзі автор розкриває сутність трьох принципів нешаблонного мислення: використання творчого мислення, формування ноу-хау і формулювання якісних змін.

Про автора

Джон О'Кіфф — бізнес-тренер і колишній топ-менеджер компанії Procter & Gamble. Після уходу з компанії Джон створив тренінгову компанію щодо застосування техніки «стрімкого прориву» у бізнесі. Його стратегії досягнення цілей спираються на концепції Майкла Портера, Едварда де Боно і Хельмута Шмідта. Джон проводить майстер-класи з пунктуації техніки прориву.

Для кого ця книга?

Рекомендую прочитати підприємцям, бізнесменам, топ-менеджерам різних рівнів управління і тим, хто бажає розширити горизонти мислення і добитися високих результатів у бізнесі.

Зміст книги «Нешаблонне мислення. Перевірена методика досягнення амбітних цілей»:

Книга Нешаблонне мислення. Джон О'Кіфф

Чому навчить ця книга?

Ви звільнитеся від обмежень, навчитеся фокусуватися на можливостях досягнення мети і зможете домогтися видатних результатів. Книга допоможе звільнитися від стандартів, мислити творчо і генерувати ідеї.

Ви дізнаєтесь:

 • Про 8 стратегій керівництва справами;
 • Про метод Едварда де Боно «шість капелюхів»;
 • Про конкурентну боротьбу і непотрібних клієнтів;
 • Про триангулярне мислення;
 • Що криза підштовхує людей до великих подвигів;
 • Що таке «напівфабрикати ідей»;
 • Для чого потрібна картографія думок і карта пам'яті;
 • Як використовувати весь потенціал мозку.

Уривок з книги «Нешаблонне мислення. Перевірена методика досягнення амбітних цілей»:

Книга Нешаблонне мислення

Відгуки про книгу «Нешаблонне мислення. Перевірена методика досягнення амбітних цілей»:

«Головна ідея книги — забути про те, що існують обмеження. Всі перепони формує наша голова. Дійте і виконуйте неможливі дії — тільки тоді можна досягти найбільших результатів. Підвищити прибуток на 5-10% на рік — нісенітниця. Це не мета. Ставте перед собою амбітні, але реальні завдання. І тоді шлях до успіху забезпечений. Ви змусите мозок думати інакше» Комерційний директор Кирило Кукарцев

 

«Думки автора змушують замислитися. Мені сподобалися завдання на поліпшення творчого мислення. Тести та задачі допомогли мені усвідомити, на якому етапі розвитку я перебуваю — у плані творчої уяви. Вони начебто прості, але так тільки здається на перший погляд. Книга мені сподобалася. Сам автор не відхрещується, що його робота сповнена чужих ідей. Тому книгу можна вважати хорошою збіркою з управління мисленням»

 

«У книзі йдеться про нестандартні підходи до бізнесу, ідеям і роботі в цілому. Автор розповідає, як вийти з кола шаблонності і розкріпачити свої мізки. Можу сказати, що книга цікава і корисна. Рекомендую купити і прочитати. Особливо бізнесменам і топ-менеджерам»

 

Купити книгу «Нешаблонне мислення. Перевірена методика досягнення амбітних цілей»

Огляд книги «Нешаблонне мислення. Перевірена методика досягнення амбітних цілей» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of