Огляд книги «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині» Джон Теннент

Управління грошовими потоками

Огляд книги «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині» Джон Теннент

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,281 просмотров

Книга «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині» розповість вам про принципи формування та планування грошових ресурсів. Джон Теннент описує інструменти, що допомагають керувати компанією і її фінансовою активністю, формуючи оптимальну систему управління капіталом. У різних ситуаціях реально спланувати стабільний прибуток і раціонально скористатися залишками ресурсів. Автор розглядає ознаки грошового дефіциту і як він може перетворитися на глобальну кризу. Джон починає книгу з фінансових азів і далі аналізує процес прогнозування, управління оборотними активами та фінансування. Грошовий потік розглядається з боку операційної, а не банківської системи. В кінці підручника читачам пропонується фінансовий глосарій використаних термінів.

Хто автор?

Джон Теннент — гуру фінансового менеджменту. У 1983 році почав кар'єру бухгалтера і вже в 1996 створив консалтингову компанію Corporate Edge. У список клієнтів Джона входять: Cable & Wireless, BOC, Unilever, BAE, EMI, Kraft, St Gobain і Thomson Corp. Бізнес-тренер зі стратегічного менеджменту та управління інвестиціями написав ряд книг по керівництву грошовими ресурсами і побудові економічних моделей Guide to Business Modelling і Guide to Financial Management.

Рекомендую прочитати: фінансистам, економістам, юристам, підприємцям, інвесторам, венчурним капіталістам і тим, хто бажає ознайомитися з керуванням грошових ресурсів.

Фрагмент книги «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині»:

Уривок з книги Управління грошовими потоками

Фрагмент книги Управління грошовими потоками

Що корисного ви дізнаєтеся з цієї книги?

Посібник має на меті познайомити читача з принципами управління фінансами компанії. Автор демонструє, як застосувати бізнес-моделі на практиці. Ви дізнаєтесь:

 • Про фінансові основи;
 • Про критерії інвестування;
 • Про використання грошових залишків;
 • Про дивіденди;
 • Про те, як складати фінансові звіти;
 • Про консолідацію грошового потоку;
 • Про умови кредитного договору;
 • І багато корисного.

Зміст книги «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині»:

Книга Управління грошовими потоками

Управління грошовими потоками.

Відгуки про книгу «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині»:

«Книга претендує на підручник. Було б непогано ввести його в шкільний курс з фінансового навчання. Автор наочно вказує на помилки, які допускають прості і грамотні в сфері грошей люди, будь то мільйонний рахунок у банку або кілька сотень в кишені»

 

«Сміливо можу поставити автору п'ятірку за настільки цікаву книгу. Теннент розклав по поличках основи фінансування та управління інвестиціями для власників, яким необхідно знати про такі аспекти бізнесу. Багато інформації про грошові потоки, графіки, глосарій і реальні приклади не залишать вас байдужими. Після прочитання отримуєш якісний багаж знань. Рекомендую прочитати книгу або ознайомитися з головними ідеями автора»

 

«Працюю викладачем економіки в університеті і знаю свій предмет відмінно. Але, прочитання книги принесло багато свіжих ідей. Цікаві концепції, глосарій і думки інших експертів відкрили можливості для розширення знань. Хочу порекомендувати професіоналам в галузі фінансів і своїм студентам»

 

Купити книгу «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині»

Огляд книги «Управління грошовими потоками: Як не опинитися на мілині» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website