Оптимальний медичний захист

Медицина

Оптимальний медичний захист

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
1 комментарий 2,002 просмотров

Вітаю Вас!

Переважна кількість громадян до цих пір не знають, що це таке добровільне медичне страхування (ДМС) і в чому полягають його переваги та недоліки.

Ви можете вважати себе абсолютно здоровою людиною, але Ваш організм може іноді підносити досить неприємні сюрпризи і вимагати негайної медичної допомоги. Ніхто не знає, у який день і годину захворіє і яка медична допомога може знадобиться. При хворобі Ви готові заплатити медикам будь-які гроші, але чи є вони у вас в надлишку?

Захистити себе від непередбачених витрат на лікування Вам допоможуть програми медичного страхування.

Всі жителі України вже давно усвідомили, що «лікуватися задарма-даром лікуватися», та й, за фактом, медичне обслуговування вже давно перестало бути безкоштовним.

медичне страхування Батьківщина давно декларує введення обов'язкового медичного страхування, але досвід підказує, що такий поліс буде покривати обслуговування в тих же безкоштовних поліклініках, тими ж лікарями, на тому ж устаткуванні. Як гриби після дощу плодяться приватні клініки і медичні кабінети з найновішим обладнанням, за обслуговування в яких доводиться платити своїми кровними, та й медичні фахівці безкоштовно лікувати теж не прагнуть.

Відповіддю на попит стали програми медичного страхування, пропоновані страховими компаніями. Страхова компанія не надає медичні послуги, але оплачує послуги медиків, відстежуючи якість цих послуг, і покриває витрати на ліки та плату за перебування в стаціонарі.

Сімейний поліс.

Деякі страхові компанії пропонують поліс на всю родину — вартість його, як правило, досить «кусюча». Чим більше опцій — тим вище вартість. Поліс може включати безліч опцій: невідкладна допомога, стаціонар, стоматологія, вітамінізація, вакцинація, оздоровчі путівки, розширені обстеження ... плати та насолоджуйся.

Дитячий поліс.

Мами-тата знають, що коли хворіє улюблене чадо — це велика катастрофа. Педіатрія, обстеження у медичних працівників», щеплення та інше можуть бути сплачені страховою компанією. Однак, як показує практика, лікарі кожен раз приходять різні (дуже чемні і щедрі на ліки), але кожен лікує по своєму, тому найкращий вихід — вимагати окремого сімейного лікаря, який буде вести малюка.

Добровільне медичне страхування, у двох словах, дозволяє отримати кваліфіковану медичну допомогу у провідних медичних установах на всій території України. Формально медична допомога у нас безоплатна, але всі чудово розуміють, що без грошей розраховувати на дороге лікування не доводиться.

Добровільне медичне страхування — це вихід з положення: всі витрати з лікування візьме на себе страхова компанія.медична реформа 

Труднощі при покупці поліса добровільного медичного страхування можуть виникнути при виборі конкретної програми — їх так багато, що очі розбігаються. Причому кожна з них розрахована тільки на певні ризики, тому все залежить від стану Вашого здоров'я і фінансових можливостей. Можна, наприклад, зупинитися тільки на комплексному обслуговуванні в поліклініках. Або віддати перевагу стоматологію. Або — реабілітаційне лікування в санаторіях. Для майбутніх мам пропонуються медичні страховки, що припускають ведення вагітності лікарями-гінекологами і допомога після пологів.

Перед укладанням договору добровільного медичного страхування, поцікавтеся у страхової компанії, у яких клініках Вам буде забезпечено лікування при страховому випадку. Також страхова компанія повинна мати у своєму розпорядженні штатним фахівцем, який у будь-який час дня і ночі проконсультує Вас в екстреній ситуації і підкаже, куди потрібно звернутися.

Також слід почати готуватися до обов'язкового медичного страхування, яке планується запровадити вже з 2014 року.

Підготовка до введення в Україні обов'язкового соціального медичного страхування має бути завершена до кінця 2014 року, припускає стратегія економічних реформ на 2010—2014рр., передає агентство Інтерфакс-Україна.

 • Як обрати надійну страхову компанію? 
 • Як обрати оптимальну страхову програму яка підходить під Ваші потреби? 
 • Яка повинна бути страхова сума, щоб не переплачувати гроші? 
 • Як підібрати ризики по страховим програмам, та які ризики слід враховувати? 
 • З яких причин страхова компанія може Вам не виплатити страхову суму? 
 • Як можна отримати кредит від страхової компанії? 
 • Які податкові пільги надаються при укладанні угоди на страхування, та як отримати податкове відшкодування? 
 • Чи потрібно Вам укладати договір страхування ?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Безбідна старість в Україні – міф чи реальність?

  Оскільки введення обов'язкових накопичувальних пенсій в черговий раз відкладається, в Україні як і раніше залишаються солідарний і добровільний накопичувальний рівні пенсійної системи. При солідарному пенсіонерам виплачуються гроші за рахунок податків офіційно працюючих громадян, яких в...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1-2

  МФО vs банк або де вигідніше брати кредити

  Ще кілька років тому в разі фінансової потреби люди зверталися переважно в банки, оскільки іншої гідної альтернативи для отримання кредиту не було. Однак з появою в Україні мікрофінансових організацій (МФО) ситуація змінилася. Взяти кредит тепер...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Як лікуватись на “шару” без хабарів та з достойним сервісом ? | | 18 / 01 / 2013

  [...]Читайте також статтю «Оптимальний медичний захист» vseprogroshi.com.ua/optim...zaxist.html ; [...]

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website