Особистий фінансовий план. Для чого Він потрібен?

особистий фінансовий план

Особистий фінансовий план. Для чого Він потрібен?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,486 просмотров

«Я цікавлюся майбутнім тому, що збираюся провести там усе своє життя».

Чарльз Кеттерінг

Сьогодні ми поговоримо про те, що таке фінансовий план і для чого він потрібен.

Взагалі інвестування — це план, використовуючи який Ви досягаєте своїх фінасових цілей. 

Якщо у Вас немає фінансових цілей і плану, Вам буде не лише складно вибрати для себе потрібні шляхи реалізації мрій, а й досягти їх взагалі!

[tip]

«Гроші — це такий же інструмент, як і велосипед. 

Навчитеся ними керувати — і Ви зможете приїхати туди, куди Вам потрібно»

[/tip]

Інвестування можна порівняти з велосипедом або автомобілем. Ви використовуєте його для того, щоб доставити себе з точки А в точку Б. Є пункт відправлення і пункт призначення. 

Ви використовуєте засіб пересування, щоб досягти пункту призначення. Таким засобом і стане Ваш Особистий Фінансовий План. Ваш сьогоднішній фінансовий стан — це пункт відправлення. Ви повинні придумати собі пункт призначення. 

Що Ви хочете отримати?   

Наприклад, це може бути чіткий розмір щомісячного доходу, який у Вас має бути через 6 місяців. Скільки Вам потрібно? Не Вирушайте поки у Вас не має фінансового плану. 

Це можна порівняти з будівництвом будинку. Щоб його побудувати, потрібно мати проект. Уявляєте що буде, якщо будівельники почнуть будувати будинок без будь-якого проекту. Він або взагалі не буде побудований, або завалиться «на голову»! 

Чим раніше Ви почнете планувати своє фінансове майбутнє, тим краще для Вас і тим дешевше це Вам обійдеться.  Для початку план повинен бути складений у письмовій формі. Якщо Ви Не Прописали на ваших цілей на А4 — вважайте, що їх у Вас не буде. 

У вашого плану повинна бути ЧІТКА мета. Почніть з реальних цілей, потім вдосконалюйте їх або додавайте нові в міру набуття досвіду планування. Звичайно, що з часом Ваш фінансовий план бути вдосконалюватись і змінюватись і залежності від життєвих обставин і це нормально!

Поставте собі Реальну Фінансову Мету. 

Припустимо, Ви хочете отримувати щомісячний дохід в 10 000 грн... Або хочете здійснити покупку машини, квартири або дачі. Або забезпечити освіту своїм дітям, з'їздити в подорож. Подумайте, що Ви хочете від життя і чого Ви реально можете досягти. 

Але Не Думайте, що ваші доходи не дозволять Вам цього мати. Далі Вам потрібно визначитися з терміном, коли Ви хочете цього досягти. 

Для різних цілей можуть бути різні терміни. Це фундамент Вашого Фінансового Плану і Вашого майбутнього життя! Тепер, коли Ви написали на папері те, чого Ви хочете, це відкладеться у Вас в пам'яті на рівні підсвідомості. …і буде обов’язково спрацьовувати тоді, коли Ви будете розпоряджатися своїми грошима. 

Ви будете чітко уявляти, що Ви хочете і не будете робити непотрібних фінансових витрат, як це часто буває в повсякденному житті звичайної людини.

Після того, як план буде складений, слід подумати за допомогою яких засобів Ви отримаєте те, чого бажаєте.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website