Пасивний дохід – звідки прийдуть гроші?

dityzapytaiut.png

Пасивний дохід – звідки прийдуть гроші?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,106 просмотров

Продовжимо тему пасивного доходу, адже вона цікава багатьом. Кожен мріє мати гроші, які будуть приходити без особливих зусиль, мати такий вид доходу, особливо в той час, коли працювати інтенсивно не буде сили. 

dytynadaiegroshi_thumb.jpg

Багато хто в питанні свого забезпечення сподівається на своїх дітей. Вважається, що якщо дітей гарно виховувати, все для них забезпечувати, не спати через них ночами, то чемні діти так само будуть забезпечувати своїх батьків на старості років.

Проте логіки в такому ході думок немає ніякої. Логічно вважати так – я своїх дітей гарно виховую та усім забезпечую, а тому і вони будуть так само гарно виховувати та усім забезпечувати своїх дітей!

Розраховувати на фінансову підтримку від дітей в той час, коли ви не зможете працювати, справді не варто, і на це є кілька причин.

По-перше, якщо у вас одна дитина, то навіть при усьому бажанні вона не зможе забезпечити обох своїх батьків, просто не буде спроможна фінансово. Крім того, ваша дитина буде повинна ще й своїх дітей забезпечувати, і, зрозуміло, що саме це буде для неї першочерговим та пріоритетним.

Навіть якщо у вас двоє-троє дітей, що сьогодні для України досить велика рідкість, то повністю забезпечити вас вони також не зможуть, принаймні, не забезпечать вам коштів на повноцінне життя, подорожі, розваги, заняття улюбленим хобі.

Найважливіше те, що ваша діти, коли стануть дорослими, з докором запитають у вас, чому ви не наскладали собі коштів на пенсію, чому не створили надійний пасивний дохід, адже по закону ви мали це робити, адже держава вас попереджала і навіть забезпечила податкові пільги для тих, хто таке накопичення для себе робить, адже ви читали про це на сайті Все про гроші, а також могли все дізналися, запланувати та накопичити, скориставшись рекомендаціями фінансового консультанта. Дочка чи син запитають у вас, на що ви сподівалися, коли відмахнулися від цієї інформації.

Ваші дорослі діти однозначно будуть робити такі накопичення для себе, бо побачать, що лише ті представники покоління їх батьків мають хороший рівень життя в похилому віці, котрі довгий час, послідовно та неухильно, накопичували для цього потрібні кошти. То подумайте, чи зможуть ваші діти, які збирають гроші на своє майбутнє забезпечення, 

забезпечують своїх дітей, ще й про вас фінансово турбуватися в достатньому розмірі? В них і без вас будуть великі видатки…

Про той можливий випадок, що ваші діти не будуть поруч з вами тоді, коли ви досягнете похилого віку, навіть не хочу говорити. Справді, не варто ставити своє забезпечене майбутнє в повну залежність від дітей, адже всяке може статися

Ми самі повністю відповідаємо за те, наскільки достойним та забезпеченим буде наше життя в гідному віці. Кожен повинен сам подбати про себе, взяти на себе відповідальність за своє життя, за його рівень, а не перекладати цю відповідальність на дітей, родичів, начальника, уряд чи державу.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Depositphotos_100836156_original-e1499698621173

  Як правильно управляти сімейним та власним бюджетом?

  Всі ми вміємо, або вчимося заробляти гроші. Та чи багато з нас вміє чи, принаймі, знає, як ці гроші правильно розподілити? Правила управління особистими фінансами. Є три золоті правила: Заробити Зберегти Примножити Якщо людина не вміє заробити – вона...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • kak_rasschitat_zarplatu_po_okladu

  Яку частину заробітної плати українці «дарують» державі у вигляді податків?

  На жаль, податки в Україні сплачують не тільки бізнесмени і підприємці.  Кожен працюючий українець добровільно-примусово перераховує в бюджет більше половини зароблених грошей! Частину податків сплачуємо особисто ми, частину — наш роботодавець.  І ще немаленький шматок «відкушують» непрямі...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website