Сім наївних питань до Азарова про Пенсійну Реформу в Україні

Азаров про пенсійну реформу

Сім наївних питань до Азарова про Пенсійну Реформу в Україні

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,336 просмотров

Нещодавно на наших телеканалах можна було побачити інтерв’ю  п.Азарова та послухати його розповідь про Пенсійну Реформу в Україні, про її продовження, про вихід Реформи на наступний рівень. Все це подається народу як дар!

Азаров про пенсійну реформуЗвичайно, радує, що нарешті така інформація вже не замовчується, а доноситься до наших громадян широким інформаційним потоком. Проте в мене, як фахівця з питань запровадження Пенсійної Реформи в Україні, є до п. Азарова кілька питань, які стосуються його виступу?

  1. Чому п. Азаров не пояснить людям, для чого проводиться Пенсійна Реформа? Чому не розповість про критичну демографічну ситуацію в Україні, про те, що 30,18% населення України вже є пенсіонерами, і цей відсоток постійно зростає, прийде час, коли пенсіонерів буде вдвічі більше, ніж працюючих?
  2. Чому п. Азаров не каже, що всі, в тому числі й ті 4,5 млн., які офіційно не працюють, хочуть того чи ні, платять в Пенсійний фонд з телефонних переговорів, при купівлі золота чи валюти, авто чи нерухомості й т.п.
  3. Про яке створення  нових Недержавних Пенсійних Фондів говорить п. Азаров, якщо такі НПФ працюють в Україні з 2004 року, їх є вже понад 100, діють вони згідно закону, прийнятого в 2003 році? Чи глава уряду взагалі про них не чув і не знає, що відбувається на фінансовому ринку України, які збитки понесли НПФ за останні роки
  4. Чому п. Азаров говорить про дві складові пенсії, якщо відомо, що пенсійна система у нас трьохрівнева, про це йдеться в Законі Про загальнообов'язкове державне  пенсійне страхування. Це що, означає, що наш керівник уряду не знає законів?
  5. Чому п. Азаров не каже про досвід Європи, де перша складова становить 5%, друга – 15%, в третя – 80% реальної пенсії для громадян цих країн, що саме третя складова – приватні пенсійні накопичення – робить пенсіонерів по справжньому багатими? Можливо, нашим урядовцям не вигідно, щоб наші пенсіонери були реально багатими?
  6. Чому п. Азаров не пояснить громадянам, що Україна страшенно відстала від європейських країн у  втіленні Пенсійної Реформи, а тому повільні темпи її здійснення для нас не дуже підходять? Найбільшою проблемою при цьому є абсолютна відсутність конкретної інформації для людей про те, що кожен може для себе зробити для свого пенсійного забезпечення вже сьогодні. 
  7. Чому п. Азаров не розкаже про те, який пенсійний вік вже запроваджено в країнах Європи, про те, що його підвищили до 70 років для чоловіків та до 67 років для жінок?

Азаров пенсійна реформаЗрозуміло, Микола Янович на мої питання відповідати не поспішає. Саме тому пропоную кожному самому задуматися над цими питаннями, самому знайти на них відповіді та навчитися слухати наших урядовців, фільтруючи їх «базар» та виявляючи істинний стан справ.

Та, найголовніше, завжди пам’ятаймо – наше забезпечене майбутнє залежить лише від нас.    Детальніше дізнайтеся тут http://vseprogroshi.com.ua/pensioner-chy-milioner-vyrishuj-sam.html

P.S. Сподіваюсь, що мої питання все ж дійдуть до п. Азарова. Прошу тих, хто має п. Азарова в друзях (відомо, що він активно користується соцмережами),  надіслати йому мої питання чи посилання на цю статтю.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of