Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

payoneer-limits

Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 724 просмотров

Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при переказі і швидким зарахуванням коштів на особистий рахунок.

Як працює платіжна система в Україні

Заснована в 2005 році міжнародна компанія Payoneer є зареєстрованим провайдером MasterCard і надає послуги в сфері грошових переказів по всьому світу. Платіжний сервіс підтримує 150 валют і щорічно проводить мільярди доларів.

Щоб стати користувачем системи, необхідно створити в ній аккаунт і підключити його до сайту, з якого будуть виводиться кошти. Після надходження грошей на аккаунт їх можна вивести на картку Пейонір або свого банку. Для переведення гривень в готівку зручно користуватися банкоматом, долари і євро можна отримати тільки в касі при наявності картки міжнародної платіжної системи, паспорта та ІПН.

Як працює платіжна система в Україні

При отриманні гривень, крім комісії за конвертацію, знімається фіксована сума в розмірі $3,5, а технічний ліміт у банкоматів – 40 купюр. Таким чином, максимальна сума, яку можна отримати за один раз складає 20 тис. грн. Якщо в банкоматі немає достатньої кількості 500-гривневих купюр, переведення в готівку великих сум доведеться здійснювати частинами, щоразу сплачуючи комісію платіжного сервісу.

Чи варто заводити картку Payoneer?

За допомогою картки платіжного сервісу ви можете виводити готівку у вітчизняних та іноземних банкоматах, а також оплачувати товари й послуги онлайн і в терміналах. Картку можна замовити поштою, як тільки на акаунт буде переведена сума понад $30, доставка посилки в Україну триває від одного до двох тижнів.

Чи варто заводити картку Payoneer?

За обслуговування картки Пейонір бере 29,95 доларів в рік, але замовляти її необов'язково, тому що можна виводити кошти на поточний або картковий рахунок у вітчизняному банку. Якщо ж замовили, але вона довго не приходить, можете звернутись в службу підтримки платіжної системи, яка працює цілодобово і приймає повідомлення по телефону, в чаті та по електронній пошті (техпідтримка для українців здійснюється російською мовою). Після отримання картку необхідно активувати в особистому кабінеті.

Витрати при переказі грошей

На відміну від інших сервісів, що займаються переказами грошових коштів з-за кордону, у Payoneer комісії нижче. Не випадково послугами цієї компанії користуються найбільші міжнародні біржі фрілансу TopTal, Upwork і Freelancer. При реєстрації без посередницьких послуг умови будуть наступними:

 • створення аккаунта на сайті платіжного сервісу – $0;
 • оплата товарів та послуг карткою – $0;
 • перерахування грошових коштів з аккаунта – 2%;
 • переказ коштів з картки на аккаунт – 2%;
 • переведення грошей в готівку – $ 3,15;
 • грошові операції всередині платіжної системи – $ 0.

Витрати на вас «повісять» й українські банки, коли ви будете знімати готівку. Деякі банківські установи, крім комісії за конвертацію валюти в гривні, беруть додаткові комісійні, тому краще вибирати банкомат, що конвертує за курсом MasterCard. Для зняття готівки з картки Payoneer можна скористатися банкоматом ПриватБанку (0% на карту для виплат і 1% – на універсальну). Але ще раз нагадаємо, якщо переведення в готівку не є необхідністю, гроші краще виводити на рахунок і не сплачувати комісію. Що стосується зняття коштів в доларах, то доведеться сплатити від 1 до 2% комісійних. Найбільш вигідний варіант – відправити гроші з аккаунта платіжного сервісу на рахунок в Monobank, а потім отримати готівку в касі.

Якщо порівнювати Payoneer з сервісами Skrill та PayPal, слід зазначити, що у першого при транзакції грошей на банківський рахунок комісія складає 7%, а вивести кошти в Україні з PayPal взагалі неможливо. За грошові операції всередині системи Skrill візьме 1,45%, а при купівлі товарів й оплату послуг в інтернеті з аккаунта PayPal комісійні можуть сягати 4%.

Як створити акаунт в Payoneer

Реєстрація в платіжній системі інтуїтивно зрозуміла і відбувається за кілька простих кроків. Спочатку необхідно надати інформацію про себе (ім'я та прізвище прописуються англійськими літерами).

Как создать аккаунт в Payoneer

Потім система попросить ввести реквізити – при замовленні картки Payoneer вона прийде на вказану адресу.

Как создать аккаунт в Payoneer

Після цього потрібно підтвердити свою особу за допомогою ID – номера українського або закордонного паспорту або водійського посвідчення. Ця інформація потрібна для вашої ж безпеки: якщо ви втратите карту або пароль, то зможете відновити доступ до аккаунту, скористувавшись ID. Особисті дані захищаються законом про банківську таємницю, тому в подальшому ніде не відображаються.

Как создать аккаунт в Payoneer

Щоб мати можливість виводити гроші з аккаунта, необхідно підключити до нього рахунок, а наявність банківської карти означає, що він у вас вже є. Вибираєте зі списку свій банк, в графу «Назва рахунку» англійськими літерами вписуєте своє ім'я, в осередок «Номер рахунку» – відповідно номер картки. Рахунок може бути в доларах або в гривнях.

Как создать аккаунт в Payoneer

Затвердження заявки може тривати кілька днів.

Як бути з податками?

При користуванні карткою Payoneer для української податкової ви будете невидимі. Навряд чи вона вами зацікавиться і при регулярних переказах на суму менш $3500 на особистий рахунок. Але, якщо хочете працювати легально, можете перераховувати гроші на рахунок ФОП й сплачувати 3% податків, надаючи послуги замовникам в будь-якій країні світу. Таким чином, при мінімальних витратах ви легалізуєте заробітки, відрахування з яких будуть йти в пенсійний фонд, і збільшите свій робочий стаж.

Інформацію про те, як правильно заповнити податкову декларацію, можна отримати тут. А, якщо хочете повернути частину сплачених податків, дізнайтеся, як скористатися податковою знижкою. Потрібні консультації з інших фінансових питань? Замовляйте безкоштовну консультацію на порталі «Все Pro Гроші».

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of