Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

payoneer-limits

Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,968 просмотров

Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при переказі і швидким зарахуванням коштів на особистий рахунок.

Як працює платіжна система в Україні

Заснована в 2005 році міжнародна компанія Payoneer є зареєстрованим провайдером MasterCard і надає послуги в сфері грошових переказів по всьому світу. Платіжний сервіс підтримує 150 валют і щорічно проводить мільярди доларів.

Щоб стати користувачем системи, необхідно створити в ній аккаунт і підключити його до сайту, з якого будуть виводиться кошти. Після надходження грошей на аккаунт їх можна вивести на картку Пейонір або свого банку. Для переведення гривень в готівку зручно користуватися банкоматом, долари і євро можна отримати тільки в касі при наявності картки міжнародної платіжної системи, паспорта та ІПН.

Як працює платіжна система в Україні

При отриманні гривень, крім комісії за конвертацію, знімається фіксована сума в розмірі $3,5, а технічний ліміт у банкоматів – 40 купюр. Таким чином, максимальна сума, яку можна отримати за один раз складає 20 тис. грн. Якщо в банкоматі немає достатньої кількості 500-гривневих купюр, переведення в готівку великих сум доведеться здійснювати частинами, щоразу сплачуючи комісію платіжного сервісу.

Чи варто заводити картку Payoneer?

За допомогою картки платіжного сервісу ви можете виводити готівку у вітчизняних та іноземних банкоматах, а також оплачувати товари й послуги онлайн і в терміналах. Картку можна замовити поштою, як тільки на акаунт буде переведена сума понад $30, доставка посилки в Україну триває від одного до двох тижнів.

Чи варто заводити картку Payoneer?

За обслуговування картки Пейонір бере 29,95 доларів в рік, але замовляти її необов'язково, тому що можна виводити кошти на поточний або картковий рахунок у вітчизняному банку. Якщо ж замовили, але вона довго не приходить, можете звернутись в службу підтримки платіжної системи, яка працює цілодобово і приймає повідомлення по телефону, в чаті та по електронній пошті (техпідтримка для українців здійснюється російською мовою). Після отримання картку необхідно активувати в особистому кабінеті.

Витрати при переказі грошей

На відміну від інших сервісів, що займаються переказами грошових коштів з-за кордону, у Payoneer комісії нижче. Не випадково послугами цієї компанії користуються найбільші міжнародні біржі фрілансу TopTal, Upwork і Freelancer. При реєстрації без посередницьких послуг умови будуть наступними:

  • створення аккаунта на сайті платіжного сервісу – $0;
  • оплата товарів та послуг карткою – $0;
  • перерахування грошових коштів з аккаунта – 2%;
  • переказ коштів з картки на аккаунт – 2%;
  • переведення грошей в готівку – $ 3,15;
  • грошові операції всередині платіжної системи – $ 0.

Витрати на вас «повісять» й українські банки, коли ви будете знімати готівку. Деякі банківські установи, крім комісії за конвертацію валюти в гривні, беруть додаткові комісійні, тому краще вибирати банкомат, що конвертує за курсом MasterCard. Для зняття готівки з картки Payoneer можна скористатися банкоматом ПриватБанку (0% на карту для виплат і 1% – на універсальну). Але ще раз нагадаємо, якщо переведення в готівку не є необхідністю, гроші краще виводити на рахунок і не сплачувати комісію. Що стосується зняття коштів в доларах, то доведеться сплатити від 1 до 2% комісійних. Найбільш вигідний варіант – відправити гроші з аккаунта платіжного сервісу на рахунок в Monobank, а потім отримати готівку в касі.

Якщо порівнювати Payoneer з сервісами Skrill та PayPal, слід зазначити, що у першого при транзакції грошей на банківський рахунок комісія складає 7%, а вивести кошти в Україні з PayPal взагалі неможливо. За грошові операції всередині системи Skrill візьме 1,45%, а при купівлі товарів й оплату послуг в інтернеті з аккаунта PayPal комісійні можуть сягати 4%.

Як створити акаунт в Payoneer

Реєстрація в платіжній системі інтуїтивно зрозуміла і відбувається за кілька простих кроків. Спочатку необхідно надати інформацію про себе (ім'я та прізвище прописуються англійськими літерами).

Как создать аккаунт в Payoneer

Потім система попросить ввести реквізити – при замовленні картки Payoneer вона прийде на вказану адресу.

Как создать аккаунт в Payoneer

Після цього потрібно підтвердити свою особу за допомогою ID – номера українського або закордонного паспорту або водійського посвідчення. Ця інформація потрібна для вашої ж безпеки: якщо ви втратите карту або пароль, то зможете відновити доступ до аккаунту, скористувавшись ID. Особисті дані захищаються законом про банківську таємницю, тому в подальшому ніде не відображаються.

Как создать аккаунт в Payoneer

Щоб мати можливість виводити гроші з аккаунта, необхідно підключити до нього рахунок, а наявність банківської карти означає, що він у вас вже є. Вибираєте зі списку свій банк, в графу «Назва рахунку» англійськими літерами вписуєте своє ім'я, в осередок «Номер рахунку» – відповідно номер картки. Рахунок може бути в доларах або в гривнях.

Как создать аккаунт в Payoneer

Затвердження заявки може тривати кілька днів.

Як бути з податками?

При користуванні карткою Payoneer для української податкової ви будете невидимі. Навряд чи вона вами зацікавиться і при регулярних переказах на суму менш $3500 на особистий рахунок. Але, якщо хочете працювати легально, можете перераховувати гроші на рахунок ФОП й сплачувати 3% податків, надаючи послуги замовникам в будь-якій країні світу. Таким чином, при мінімальних витратах ви легалізуєте заробітки, відрахування з яких будуть йти в пенсійний фонд, і збільшите свій робочий стаж.

Інформацію про те, як правильно заповнити податкову декларацію, можна отримати тут. А, якщо хочете повернути частину сплачених податків, дізнайтеся, як скористатися податковою знижкою. Потрібні консультації з інших фінансових питань? Замовляйте безкоштовну консультацію на порталі «Все Pro Гроші».

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of