Правильні питання

питання_s

Правильні питання

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,488 просмотров

Хочеш отримати правильну відповідь?

Задай питання правильно!

            Нещодавно зовсім випадково почула в транспорті цікаве питання, яке один мужчина задав своєму супутнику. Він сказав: «Я щойно усвідомив одну річ. Моїй мамі 50 років, і вона ніде не працює. В її віці ризик захворіти зростає щороку. Де я візьму гроші на її лікування?!» В його голосі звучав майже жах від раптового усвідомлення тієї фінансової прірви, в яку він може потрапити, якщо з мамою щось станеться. Мені зрозуміло, що він добрий син, і йому не все рівно, яким буде рівень медичного обслуговування його мами у випадку хвороби чи після нещасного випадку. Також для нього важливо, щоб родина зберегла звичний рівень життя при таких чи будь-яких інших проблемах. Все це прозвучало в його питанні, яке, скоріш за все, було звернуте не до співрозмовника, а до самого себе.

питання_s            Важливо, що людина поставила собі це питання, причому поставила вчасно, поки ще нічого критичного не сталося. Саме тому відповідь обов’язково прийде, можливо, і від мене, бо я не змогла пройти мимо і обмінялася з ним номерами телефонів, адже я зі свого досвіду фінансового консультанта знаю і про те, як важко людям, які потрапляють критичну ситуацію, пов’язану з хворобами близьких, і про те, як цих проблем не допустити, які для цього потрібні превентивні заходи.

            Психологи вважають, що якість нашого життя залежить від того, які питання ми задаємо собі. Якщо питання є – то буде і відповідь. Саме тому так важливо задавати собі питання, які сприяють нашому зростанню, розвитку, вдосконаленню, постановці цілей та здійсненню мрій.Також важливими є питання щодо нашого фінансового положення, фінансового забезпечення, наявності коштів у будь-якій складній життєвій ситуації.

            Пропоную вам задати собі кілька важливих питань.

 • Сьогодні до мене чи до моєї родини приходить певний грошовий потік. Якщо цей потік раптом припиниться, скільки часу (місяців, тижнів, днів чи годин) моя родина зможе прожити на ті кошти, які в нас є?
 • Якщо мене, годувальника  родини, раптом не стане, то хто заплатить за навчання моїх дітей, хто оплатить житло, харчування, одяг, відпочинок для моєї родини?
 • Якщо я буду жити дуже довго, то де я буду брати гроші на оплату житла, харчування, ліків, подорожі та інші свої потреби, адже державна пенсія дуууже маленька?
 • Якщо поламається холодильник, комп’ютер чи пральна машинка, то за які гроші та через скільки часу я куплю нову річ?
 • Якщо зі мною чи з кимось з моєї родини станеться нещасний випадок чи хвороба, за які гроші ми будемо лікуватися?

Ці п’ять питань, якщо ви над ними справді задумаєтесь та реально шукатимете відповіді, змінять ваше фінансове майбутнє кардинально в кращу сторону.

 Звичайно, можна зробити і навпаки, тобто вважати, що зі мною нічого не може статися, що ці питання мене не стосуються, що я буду вічно живий та вічно здоровий. Проте чи сприятиме це вашому фінансовому зростанню?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • joshua-reddekopp-395392-unsplash

  Звички багатих людей або як прокласти шлях до успіху

  Багатими не народжуються, а стають! Відповідно до проведених досліджень близько 80% людей, які мають статок понад $ 1 000 000 не мали спадщини і не отримували від когось фінансової допомоги. І, навпаки, близько 70% тих,...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 600fe44c72dbe135a983c5363242e68a

  Нижче вже не можна? Можна! 2020-й – рік рекордно низьких ставок по вкладах в Україні

  Ставки по депозитах падають... Найприкріше, що це тільки початок «ставкопада», який банки оголосили восени минулого року. Звичайно, навряд чи українські вкладники стануть платити банку за зберігання грошей на рахунках. Як це, наприклад, практикується в Німеччині. Але,...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of