Правильні питання

питання_s

Правильні питання

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,354 просмотров

Хочеш отримати правильну відповідь?

Задай питання правильно!

            Нещодавно зовсім випадково почула в транспорті цікаве питання, яке один мужчина задав своєму супутнику. Він сказав: «Я щойно усвідомив одну річ. Моїй мамі 50 років, і вона ніде не працює. В її віці ризик захворіти зростає щороку. Де я візьму гроші на її лікування?!» В його голосі звучав майже жах від раптового усвідомлення тієї фінансової прірви, в яку він може потрапити, якщо з мамою щось станеться. Мені зрозуміло, що він добрий син, і йому не все рівно, яким буде рівень медичного обслуговування його мами у випадку хвороби чи після нещасного випадку. Також для нього важливо, щоб родина зберегла звичний рівень життя при таких чи будь-яких інших проблемах. Все це прозвучало в його питанні, яке, скоріш за все, було звернуте не до співрозмовника, а до самого себе.

питання_s            Важливо, що людина поставила собі це питання, причому поставила вчасно, поки ще нічого критичного не сталося. Саме тому відповідь обов’язково прийде, можливо, і від мене, бо я не змогла пройти мимо і обмінялася з ним номерами телефонів, адже я зі свого досвіду фінансового консультанта знаю і про те, як важко людям, які потрапляють критичну ситуацію, пов’язану з хворобами близьких, і про те, як цих проблем не допустити, які для цього потрібні превентивні заходи.

            Психологи вважають, що якість нашого життя залежить від того, які питання ми задаємо собі. Якщо питання є – то буде і відповідь. Саме тому так важливо задавати собі питання, які сприяють нашому зростанню, розвитку, вдосконаленню, постановці цілей та здійсненню мрій.Також важливими є питання щодо нашого фінансового положення, фінансового забезпечення, наявності коштів у будь-якій складній життєвій ситуації.

            Пропоную вам задати собі кілька важливих питань.

 • Сьогодні до мене чи до моєї родини приходить певний грошовий потік. Якщо цей потік раптом припиниться, скільки часу (місяців, тижнів, днів чи годин) моя родина зможе прожити на ті кошти, які в нас є?
 • Якщо мене, годувальника  родини, раптом не стане, то хто заплатить за навчання моїх дітей, хто оплатить житло, харчування, одяг, відпочинок для моєї родини?
 • Якщо я буду жити дуже довго, то де я буду брати гроші на оплату житла, харчування, ліків, подорожі та інші свої потреби, адже державна пенсія дуууже маленька?
 • Якщо поламається холодильник, комп’ютер чи пральна машинка, то за які гроші та через скільки часу я куплю нову річ?
 • Якщо зі мною чи з кимось з моєї родини станеться нещасний випадок чи хвороба, за які гроші ми будемо лікуватися?

Ці п’ять питань, якщо ви над ними справді задумаєтесь та реально шукатимете відповіді, змінять ваше фінансове майбутнє кардинально в кращу сторону.

 Звичайно, можна зробити і навпаки, тобто вважати, що зі мною нічого не може статися, що ці питання мене не стосуються, що я буду вічно живий та вічно здоровий. Проте чи сприятиме це вашому фінансовому зростанню?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Безбідна старість в Україні – міф чи реальність?

  Оскільки введення обов'язкових накопичувальних пенсій в черговий раз відкладається, в Україні як і раніше залишаються солідарний і добровільний накопичувальний рівні пенсійної системи. При солідарному пенсіонерам виплачуються гроші за рахунок податків офіційно працюючих громадян, яких в...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1-2

  МФО vs банк або де вигідніше брати кредити

  Ще кілька років тому в разі фінансової потреби люди зверталися переважно в банки, оскільки іншої гідної альтернативи для отримання кредиту не було. Однак з появою в Україні мікрофінансових організацій (МФО) ситуація змінилася. Взяти кредит тепер...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website