Приватний інвестор. Як ним стати?

Як стати приватним інвестором?

Приватний інвестор. Як ним стати?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 6,224 просмотров

Содержание:

У даній статті ми поговоримо про те, хто такий приватний інвестор, про його діяльність та основні завдання. Але головна тема при цьому — відповідь на питання, як же стати приватним інвестором.

Для жителів України, Росії та інших країн пострадянського простору термін «приватний інвестор» невідомий і часто лякає, чого не скажеш про жителів капіталістичних країн. Для нашої людини «приватний інвестор» — це людина в строгому костюмі, окулярах, що сидить у великому кабінеті на шкіряному кріслі і керує великою компанією. Деяким приватний інвестор і зовсім видається чимось надто зарозумілим, незрозумілим і слабо сумісним з реальним життям, особливо в нинішній ситуації.

Якщо зупинити людину на вулиці і поставити їй питання про те, чим же займається приватний інвестор, то вона навряд чи зможе сформулювати чітку відповідь, максимум, що мова буде йти про якусь багату людину, яка вкладає зароблені гроші. А ось якими принципами він при цьому користується, чим керується і куди взагалі вкладає, вже точно не пояснить ніхто. Аще люди помилково називають інвестора бізнесменом. Так, бізнес — це один з найбільш широко поширених варіантів інвестування. Але по суті своїй інвестор і бізнесмен — це різні люди.

Робимо висновок про те, що приватний інвестор — це поняття, яке часто неправильно інтерпретується нашими людьми з причини фінансової неграмотності. Багатьом міцно прищепили думку про те, що заробити можна лише працюючи, заробіток необхідний для витрат, а коли витрати перевищують доходи, завжди можна взяти кредит. На жаль, подібне мислення притаманне більшості людей, і саме воно є однією з основних причин низького рівня життя в нашій країні.

А ось приватний інвестор думає зовсім інакше — не про те, як витратити гроші, а про те, як правильно їх вкласти, щоб у майбутньому отримувати з них хороший дохід. Для нього гроші — це особистий капітал, що використовується в якості одного з джерел заробітку. Більшість людей в якості основного джерела поповнення особистого бюджету вибирають активний заробіток, а приватний інвестор — навпаки, в більшості своїй спрямований на пасивний дохід. Основне завдання будь-якого приватного інвестора полягає в тому, щоб ефективно використовувати свій капітал і отримувати максимальний прибуток з мінімальними ризиками.

Хто такий приватний інвестор

Приклади приватних інвестицій

Розібратися з діяльністю приватного інвестора ви можете на простих прикладах.

Приклад 1. Купівля цінних паперів деяких компаній. Основна мета: отримання щорічних дивідендів, продаж їх через 5 років за вищою ціною.

Приклад 2. Вкладення приватного капіталу в будівництво багатоквартирного будинку на початковому етапі, викуп квартир 3. Продаж придбаних квартир за ціною в 1,5 рази вище після здачі будинку в експлуатацію.

Приклад 3. Купівля комерційного приміщення і довічна здача його в оренду для отримання пасивного доходу.

Приклад 4. Інвестор, який не має достатньої кількості знань про фондові ринки, вкладає свій капітал у компанію, яка сама здійснює управління над цими грошима і заробляє. Інвестор у свою чергу отримує процентну частину від прибутку компанії.

Приклад 5. Пайова участь у бізнесі з вкладенням капіталу, але без безпосередньої участі в його операційної діяльності. Це більш ризикові інвестиції які вимагають ретельного аналізу напрямків діяльності, а також розуміння професійних і людських якостей партнера, з ким ви будете мати справу.

Приклад 6. Формування інвестиційного портфеля в різних напрямках з отриманням пасивного доходу.

Як стати приватним інвестором?

Багато людей наївно вважають, що приватним інвестором може стати лише людина, яка має солідний стартовий капітал, що дозволяє придбати як в зазначених вище прикладах, наприклад, нерухомість. А якщо капіталу немає, то немає і можливостей для інвестування. Це широко поширена помилка, і ось чому.

По-перше, існують такі різновиди інвестицій, з якими можна працювати навіть при наявності невеликих стартових сум. Наприклад, багато банків дають можливість клієнтам відкривати депозитні рахунки з найрізноманітнішими сумами.

По-друге, той самий солідний стартовий капітал можна заробити також шляхом інвестицій, використовуючи невеликі суми, які може зі свого бюджету виділити кожна людина. Правильна інвестиційна діяльність передбачає, що сума буде піддана постійній реінвестиції, тобто перевкладам, завдяки чому нарощування капіталу буде йти в рази швидше.

По-третє, обов'язковою умовою початку інвестиційної діяльності є наявність постійного джерела доходу, наприклад, заробітна плата або будь-який інший активний заробіток. Подумати про звільнення з роботи ви зможете лише тоді, коли обсяг доходів з інвестицій істотно перевищить ваш активний дохід.

Щоб стати приватним інвестором, зовсім не обов'язково мати спеціальну вищу освіту в сфері економіки або фінансів, достатньо бути грамотним у фінансових питаннях і мати практику управління особистим капіталом.

Як стати приватним інвестором

Хто такий сучасний приватний інвестор?

Всі чудово розуміють, що бути приватним інвестором в країні з нестабільною економічною ситуацією і політичними чварами, через які регулярно відбуваються не найприємніші зміни законодавства, досить складно, а часом навіть ризиковано. Але в такому випадку і звичайна зарплата за роботу на постійному місці — це не менш ризикований захід, адже звільнення і банкрутства ще ніхто не відміняв.

Відкриття власного бізнесу — суцільний ризик, тому, вибираючи з безлічі зол, багато зупиняються на інвестуванні. Такий спосіб заробітку має значно більше райдужних перспектив, а якщо згадати про те, що більшість мільйонерів і мільярдерів саме інвестори, а не співробітники, то він і зовсім виходить в лідируючі позиції.

Інвестиційна діяльність в 99 випадках зі 100 передбачає втрати і помилки, але на них не варто зациклюватися, сприймайте їх як корисну інформацію і можливість почерпнути новий цікавий досвід. Помилки — це частина будь-якої практики, і в процесі становлення без них не обійтися.

Необхідні якості приватного інвестора

Якими особливими якостями повинні володіти приватні інвестори? Людина, що займається подібним видом діяльності повинна поєднувати в собі безліч аспектів особистості — прагматичність, чітку аналітику, виваженість, вдумливість, рішучість і ризикованість, адже інвестиція — це спочатку вибір найбільш підходящого проекту, потім акуратна робота з ним, регулярні ризики, пережити які, до речі , може тільки стійкий перед стресами чоловік.

Без сумнівів, приватний інвестор повинен володіти значним обсягом знань по тій сфері фінансів, в яку він планує вкласти свій капітал. Знання — це перевага на тлі профанів, що роблять бездумні вкладення.

Серед якостей приватного інвестора чималу роль відіграє і інтуїція, але професійний аспект цього «шостого» почуття напрацьовується досить довго. Професіонали інвестиційної діяльності говорять, що з часом виникає якийсь «внутрішній голос», який підказує правильне рішення в тій чи іншій ситуації. Але пам'ятайте, що подібне почуття виникає далеко не на порожньому місці, а в слідстві напрацювання великого життєвого і професійного досвіду. Новачкам в даній сфері краще почекати із застосуванням інтуїції і довіряти фактам.

Якими якості повинен мати приватний інвестор

Головні завдання інвестора

Важливо розуміти, що приватний інвестор постійно знаходиться в зоні ризику, працюючи зі своїм капіталом, виходячи з цього виділяють ряд основних завдань інвестора:

  1. Розробка планів, стратегій і тактичних рішень інвестування — для докладного вивчення питання рекомендуємо статтю «Інвестиційний план. Як його правильно скласти і куди вкласти гроші? »
  2. Мінімізація ризиків на етапі формування інвестиційного портфеля — для цього бажано розібратися з питанням «Як правильно вибрати об'єкти інвестування»
  3. Управління ризиками;
  4. Постійний контроль над ризиками.

Тільки виконуючи все вищеперелічене, інвестор може бути впевнений у тому, що його робота йде за заданому плану, і він може збільшувати свій прибуток і зменшувати ризик його втрати.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of