Привіт з Європи!

nm128x6.jpg

Привіт з Європи!

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
2 комментраиев 1,528 просмотров

Отже, Пенсійна Реформа! Це питання стосується кожного, і про це йшлося в кількох статтях на нашому сайті.

Ми з вами вже знаємо, що корені пенсійної проблеми  — дуже глибокі,а тому люди часто про них не знають і навіть не задумуються. В попередньому відео ви почули, звідки взялася наша сьогоднішня пенсійна проблема. Так, винен у всьому Отто фон Бісмарк, демографія, зростання тривалості життя, а платимо за все це ми з вами. Про це йшлося в відео 

Проблему можна і треба вирішувати, рішення є, причому не одне, а багато!

Кожна країна знайшла для вирішення пенсійної задачі свій розв"язок, а кожен розв"язок  дав свій результат,. Навіть найгірше рішення завжди краще, ніж затягування з таким рішенням, а в нашій країні відбувається саме так, рішення не приймається, відкладається, а вся наша складна демографічна ситуація просто замовчується.

Дізнайтесь, як світ вирішує пенсійне питання 

Саме завдяки радикальним пенсійним реформам пенсіонери з Німенччини, Франції, Польщі та інших європейських країн мають достатньо коштів для подорожей, розваг, достойного рівня життя в гідному віці. На днях, подорожуючи Єропою, я знову в цьому переконалася — в Дрездені найбільше туристів саме пенсіного віку.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1515162023-5200

  Українська пенсія в 2019 році. Пацієнт скоріш мертвий, ніж живий ..

  Шокуючі цифри.  За даними Світового банку «крайньою межею бідності» вважається дохід в $2 на день ($60 на місяць).  А безпосередньо межу бідності визначають як $3,2 в день (близько $100 на місяць). Пару «теплих» слів щодо українських...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 16

  Накопичувальний рівень пенсії: чому це не працює в Україні?

  Перехід до другого рівня пенсійної системи (її накопичувальна частина) відкладався вже неодноразово.  Не став винятком і 2019 рік.  Вкотре «запуск другого ступеню» перенесли на невизначений термін. Нагадаємо, що сьогодні в Україні з трьох рівнів пенсійної системи...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Лариса | 7 / 05 / 2013

  Дуже дякую за таку цікаву та відверту розповідь, Тетяно! Я — «молода пенсіонерка», отримую мізерну пенсію та весь час намагаюся ще щось підзаробити, бо жити на ті гроші геть неможливо. Але я не розраховувала на державу ніколи і завжди працювала. Знаю, що буду працювати до останнього свого дня, наскільки в мене вистачить сил. Не бажаю падати дітям на руки — вони в мене хороші, розумні та освічені, але в них вистачає своїх проблем. Потроху намагаюся побудувати пасивний дохід (маю банківський депозит та отримую відсотки щомісяця) — не дуже багато, але щось...Хотілося б знати більше про можливості людини, яка вже на пенсії. Я маю на увазі, які ще є фінансові інструменти заощаджень? Може, є сенс робити якісь інвестиції, куди саме?

  • Тетяна | 9 / 05 / 2013

   Шановна п Лариса!

   Дякую за добрі слова, за довіру і за Ваші питання.

   До фінансового консультанта, як і до лікаря, йдуть з такими питаннями, з якими до когось іншого звернутися неможливо та і не хочеться когось посвячувати в свої проблеми — чи зі здоров"ям, чи з фінансами.

   А лікар спочатку робить огляд, задає питання, скеровує на аналізи, а вже потім ставить діагноз, призначає лікування, виписє ліки, веде пацієнта на шляху до оздоровлення.

   Так само і фінансовий консультант, перед тим як призначити Вам фінансові продукти, повинен задати кілька питань і проаналізувати Ваші бажання та Ваші можливості.

   Саме тому і саме Вам пропоную мою фінансову консультацію як подяку за Ваші добрі слова — безплатно. Умова лише одна — записатися на цю консультацію, тобто узгодити час та спосіб проведення, треба потягом 9-10 травня. Зателефонуйте мені 0505044475 або0983959804 чи напишіть мейл, тобто підтвердіть Ваше бажання щось реально зробити в плані Ваших фінансів. Ви насправді можете багато для себе зробити, коли будете знати як.

   З повагою Тетяна Бойчук, фінансовий консультант

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website