Що є для вас по-справжньому цінним?

gorod-ulica-brodyaga-devushka

Що є для вас по-справжньому цінним?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,553 просмотров

   Люди не просто купують за свої гроші товари чи послуги. Люди купують самі  гроші, а платять за них чимось іншим, іноді дуже цінним – своїм часом, здоров’ям, знаннями. А що ви віддаєте, щоб отримати гроші? Чи вартують гроші того, що ви за них платите?

   Варто хоча б раз в житті задуматися над питанням: «Що є для мене особливо цінним в моєму житті?» Назвіть принаймні пять таких речей, які ви по-справжньому цінуєте, а ще краще, запишіть ці важливі і цінні для вас речі.

   А тепер дайте відповідь на питання «Які з цих речей ви готові добровільно обміняти на гроші?»

   Якщо ви чесно вказали ті речі, які цінуєте по-справжньому, то скоріш за все ЖОДНУ з них не захочете поміняти на гроші. Справді, чи варто міняти на папірчики те, що є цінним і дорогим для вас?

   В дитинстві багато хто грався в гру «А ти можеш зробити це (щось неприємне чи непристойнее) за мільйон доларів?» Сьогодні багато реаліті-шоу підхопили цю ідею, і ми вже можемо спростерігати по телевізору, на що люди готові піти і навіть йдуть за великі (на їх думку) гроші. В багатьох фільмах також тим чи іншим способом обігрують цю ж ідею «Хто і чому згодиться зробити щось непристойнее за великі гроші». Наприклад, це фільм «Indecent Proposal» («Непристойна пропозиція»), де багач пропонує чоловікові один мільйон доларів в обмін на ніч з його дружиною.

   Коли ми не помічаємо чи не хочемо помічати, що становить справжню цінність в нашому житті, то доводиться йти на компроміси, міняючи наші цінності на гроші.

  Найчастіше на гроші ми міняємо найцінніше, що у нас є – наш час. Час – це така універсальна одиниця обміну для тих, хто працює. Якщо люди хочуть мати більше грошей, то, очевидно, треба віддати більше часу, щоб їх отримати. Проте люди все-таки усвідомлюють, що час – це більша цінність, ніж гроші, що воно для нас значно важливіше, ніж гроші самі по собі. 67% людей, в яких запитали, що для них найцінніше, відповіли, що це – вільний час, а лише для 13% — гроші.

   Також на гроші люди міняють свою свободу, здоров’я, стосунки. Та найдивнішим є обмін добробуту на гроші. Як це? А ось так – людина витрачає більше, ніж заробляє, тобто витрачає не лише поточні доходи, а навіть заощадження, тобто руйнує, свідомо чи ні, свою фінансову стабільність, фінансовий фундамент своєї родини. Чому? Та тому що не володіє фінансовою грамотністю – важливою складовою культури сьогоднішньої людини.

   Чи вважаєте ви фінансово грамотним себе? Що для вас є показником вашої грамотності чи безграмотності? На чому ґрунтуються ваші фінансові рішення? Як стати фінансово грамотним чи підвищити рівень своєї фінансової культури? Як забезпечити, щоб ваші гроші працювали на вас, а не ви віддавали найцінніші речі в обмін за гроші? Про все це ви зможете дізнатися з нашої рубрики «Фінансова грамотність». Саме тут ви зможете піднятися по щаблям фінансової мудрості, зрозумієте, хто такий фінансовий нуль і як ним ніколи не стати.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1-2

  МФО vs банк або де вигідніше брати кредити

  Ще кілька років тому в разі фінансової потреби люди зверталися переважно в банки, оскільки іншої гідної альтернативи для отримання кредиту не було. Однак з появою в Україні мікрофінансових організацій (МФО) ситуація змінилася. Взяти кредит тепер...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1555936491-9650

  З 2021 року ФОПи заживуть по-новому?

  «Я не лох! #Save ФОП»... Українські підприємці вийшли на черговий пікет до Офісу президента на початку листопада. Причина протестів та ж сама: законопроекти «РРО та ФОП» №1053-1 і №1073, прийняті Верховною Радою ще 20 вересня 2019...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website