Що від нас приховують?

images

Що від нас приховують?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
3 комментраиев 1,421 просмотров

Чому від нас так старанно приховують інформацію про найважливіші зміни в законодавстві, причому саме ті зміни, які стосуються нашого життя, нашого майбутнього, майбутнього наших дітей? 

Замість того, щоб дати соціальну рекламу про життєво важливі для нас реформи, цю інформацію ретельно приховують і, тим самим, відбирають у нас можливість вплинути на рівень свого життя в майбутньому. Чому найважливіша інформація політиками замовчується, а журналістами – перекручується, з якою метою це робиться? 

Отже, три контрольні питання, щоб кожен зміг перевірити рівень своєї обізнаності в питаннях Пенсійної Реформи:

1. Чому ця реформа відбувається?

2. Коли почалася?

3. Що я вже зробив в зв’язку з Пенсійною Реформою?

Дайте свої відповіді та задайте свої питання в коментарях. Найближчим часом ви отримаєте на них відповіді в статтях на нашому сайті.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1515162023-5200

  Українська пенсія в 2019 році. Пацієнт скоріш мертвий, ніж живий ..

  Шокуючі цифри.  За даними Світового банку «крайньою межею бідності» вважається дохід в $2 на день ($60 на місяць).  А безпосередньо межу бідності визначають як $3,2 в день (близько $100 на місяць). Пару «теплих» слів щодо українських...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 16

  Накопичувальний рівень пенсії: чому це не працює в Україні?

  Перехід до другого рівня пенсійної системи (її накопичувальна частина) відкладався вже неодноразово.  Не став винятком і 2019 рік.  Вкотре «запуск другого ступеню» перенесли на невизначений термін. Нагадаємо, що сьогодні в Україні з трьох рівнів пенсійної системи...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • ростислав | 26 / 03 / 2013

  Доброго дня! Які страхові компанії ви порадите.Дякую.

  • Тетяна Бойчук | 29 / 03 / 2013

   Шановний п. Ростислав! Здається, все так просто — яку страхову компанію можемо Вам порадити. Проте після відповіді на це питання виникне питання нове — який страховий продукт вибрати, а далі — яку сумі внеску, які ризики, чому саме так, чому саме ця компанія?

   Якщо Ви приходите до лікаря, то не питаєтесь, які ліки пити, а очікуєте, що лікар Вас вилікує, бо він знає, як це зробити, і що для цього треба. Так само і фінансовий консультант сприяє фінасовому оздоровленню свого клієнта, а не пропонує «з порога» страхову чи іншу фінансову установу.

 • Tween | 18 / 07 / 2013

  Стосовно питань:

  1. Чому ця реформа відбувається? — Тому, що ПФ вже давно чимось схожим на «МММ» і на сьогодні кожен працюючий «обробляє» 10 пенсіонерів. ПР вже давно була розроблена і дуже добре, що вона почала своє існування — я розумію, що дуже багато людей постраждають в цей період, але інші, які почвли накопичувати зможуть жити, а не існувати.

  2. Коли почалася? Кінець 2003 — початок 2004 падписаний закон.

  3. Що я вже зробив в зв’язку з Пенсійною Реформою? Я вже підписав договір зі страховою компанією і поступово накопичую кошти.

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website