Сім'я і Гроші: 3 поради, які допоможуть вам зберегти сім'ю

счасливая семья

Сім'я і Гроші: 3 поради, які допоможуть вам зберегти сім'ю

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,479 просмотров

Сім'я і ГрошіМедовий місяць позаду! Як же багато часу пройшло з тих пір, як ви зустрічалися, готувалися до «пишного» весіллі, планували першу сімейну  відпустку і ні про що не переживали. 

Тепер Ви загрузли в рутину повсякденного життя: робота, постійно зростаючі рахунки і, можливо, дитина або дві. Раптово пріоритети змінилися! І, відповідно, змінилася фінансова картина. А Ви були впевнені, що з місяця в місяць життя буде все краще і краще.

Те, що я описав, для багатьох молодих сімей може бути важкою ношею. Для мене і моєї дружини цей період був важким, але, маючи більше шести років досвіду за спиною, можу дати Вам кілька слушних порад.

1) Складайте разом сімейний бюджет. І чоловік і дружина повинні брати участь у плануванні фінансів. Якщо одна із сторін не бере в цьому участь, це може дати привід для сварок та  розчарування.  Я помітив, що у багатьох сімейних пар абсолютно протилежні погляди на фінансові питання, тому, обговорюючи ці проблеми, вони тим самим прийдуть до спільного розуміння їх вирішення.

Як підібрати відповідний бюджет для своєї сім'ї? Про це розповість фінансовий консультант Юлія Сахаровская в програмі «Настрій» на каналі ТВ- Центр

2) Заплатіть собі, перш за все. Майже всі сімейні пари впевнені, якщо наприкінці місяця вони виходять на нуль, тобто вся зарплата йде на харчування, одяг, оплату всіх рахунків, у них все в порядку. Це не зовсім так, а точніше зовсім не так. 

А що якщо несподівано доведеться витратити пристойну суму грошей на терміновий ремонт або щось ще? Тому необхідно щомісячно відкладати невелику суму грошей, скажімо, на депозитний рахунок. У разі першої необхідності вони Вам дуже допоможуть. 

3) Кредити: НІ! — Я не проти того, щоб взяти будинок чи квартиру у кредит, але я не рекомендую брати його для будь-яких інших цілей. Звичайно ж, якщо Ваші доходи дозволяють Вам щомісяця погашати кредит — без проблем, але якщо з великими труднощами — краще його не беріть.

Щоб краще все собі уявити, давайте розглянемо один приклад. Ви вирішили себе побалувати і відпочити тиждень-другий, а також ще купити новий телевізор. 

Все це коштує, ну скажімо $ 2000. На перший погляд невелика сума. Але потім, після повернення з відпочинку Вам потрібно буде протягом 20 місяців віддавати банку по $ 100. 

Справи можуть складатися ще гірше в разі, якщо протягом цього періоду Вам знову знадобитися велика сума грошей. Тому, висновок дуже простий — якщо Ви не в силах виплачувати борг щомісяця, не беріть його.

УПРАВЛІННЯ ОСОБИСТИМИ ФІНАНСАМИЩоб краще зрозуміти принципи ведення сімейного бюджету – перегляньте відео курс «Управління особистими фінансами»

Після перегляду кожного уроку – Вам потрібно обговорювати отриману інформацію зі своїм чоловіком / дружиною. 

Спільний перегляд та планування завжди об’єднує сім’ю !

Бажаю Вам Успіхів ! 


З повагою, Руслан Юрків.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of