Совок живе і перемагає!

sovok1

Совок живе і перемагає!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 1,484 просмотров

На минулому тижні дивилася по телебаченню якесь ток-шоу, і ось під час цієї передачі на мене зійшло «одкровення», а, точніше, я почула від кількох учасниць передачі дещо таке, що дало мені можливість зрозуміти, чому люди не дбають про своє майбутнє, про майбутнє своїх дітей, навіть не хочуть знати, як це зробити. Тобто, на словах ніби і дбають, і хочуть щось робити, а на ділі – все залишається на місці, по-старому, по звичному. 

З одного боку, ми всі маємо новітню техніку, щодня і щохвилини користуємося новими високотехнологічними гаджетами, не уявляємо свого життя без комп’ютерів, мобільних телефонів, Інтернету чи плазмових телевізорів, а без сучасної побутової техніки не вміємо приготувати істи.

Ми подорожуємо в різні країни по цілому світу, літаємо туди на суперсучасних літаках чи ідемо на своїх новеньких авто. Ми витягуємо гроші з банкоматів чи оплачуємо в магазині товари кредитною картою. І всі ці наворочені, накручені технічні новинки нам подобаються, ми навіть свого життя вже без них не уявляємо.

А якщо би вам запропонували пересісти на старенький «Москвич», телефонувати по телефону з диском, який треба крутити, щоб набрати номер, написати статтю за допомогою друкарської машинки, поїхати відпочити в село до бабусі замість до Хорватії чи Італії чи дивитися ламповий телевізор, де всього три програми – що скажете? Правильно — назад дороги нема!

Так чому ж більшість людей чекає, щоб в плані соціальному у нас все повернулося у 80-роки, щоб була безплатна медицина, пенсія для всіх практично однакова, безплатна освіта і т.п. Нехай про нас дбає держава, нехай вона за все в нашому житті відповідає, нас захищає! Нехай все буде як раніше, як було завжди, для всіх поколінь советських людей. Верніть нам нашу 

совітську захищеність і радянську безтурботність, нашу постійну роботу по трудовій книжці та наші пільги!

Як казала на передачі одна гарна жіночка, якій запропонували зміну фаху в зв’язку з реорганізацією підприємства та скороченням: «Скільки я можу вчитися вашій новій спеціальності, в мене ж вища освіта!» Адже раніше, за радянської влади, вища освіта означала для більшості людей, що відтепер нічого вчити більше не треба. Багато людей і до цього часу очікують, що для них створять робочі місця та подбають про безперервне надходження зарплати. Адже так було завжди!

Дуже глибоко в нас сидить ця «совкова» психологія, навіть сьогодні, коли ми і в Європу їздимо, і сучасною технікою користуємося, і доступ до Інтернету необмежений маємо.

Ми швидко освоюємо унікальні технологічні гаджети, причому вони зразу стають невід’ємною складовою нашого життя, і без них ми вже себе не уявляємо. А тому вирішіть для себе, що так само варто робити і в плані свого фінансового забезпечення, фінансового захисту, адже весь цивілізований світ давним-давно винайшов незамінні фінансові продукти, своєрідні унікальні фінансові «гаджети» для забезпечення достойного життя в гідному віці, для придбання житла, для безумовного забезпечення дитини навчанням, житлом, стартовим капіталом.

Сьогодні практично всі ці фінансові продукти стали доступними і для наших людей, так як і мобільний, поїздка в Європу чи приватне авто. Можна цим усім користуватися, а можна і далі вважати, що в нас в Україні цього немає і продовжувати чекати на безплатну освіту, доступну медицину чи пенсію нехай і маленьку, але для всіх. Хтось вже, як справжній європеєць, активно новими фінансовими продуктами користується і відчуває користь та вигоду для себе, а хтось і далі з соціалістичною впертістю стверджує, що все це в Україні неможливе. Ви себе до кого віднесете – до європейських новаторів чи до совєтських ретроградів?

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of