Огляд книги «Стратегія блакитного океану» Чан Кім і Рене Моборн

Стратегія блакитного океану - огляд

Огляд книги «Стратегія блакитного океану» Чан Кім і Рене Моборн

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 4,102 просмотров

Про що книга?

Книга «Стратегія блакитного океану» про конкуренцію між підприємствами.

Запорука здорового бізнесу — боротьба за продажі і лідерство. У XXI столітті умови конкуренції посилюються. На ринок вливаються молоді та енергійні компанії, витісняючи «стариків». Боротьба за споживчий гаманець подібна бою на рингу. Океан бізнесу взяв обрис червоного кольору. Компаніям важко вижити.

Автори книги Рене Моборн і Чан Кім стверджують: розробка унікального і нового продукту допоможе відійти убік і полегшити участь в конкурентній боротьбі. У книзі зібрані 15-річні дослідження і приклади 150 бізнес-стратегій (компаній Fitcurves, Yellow Tail і Cirque du Soleil) за 120 останніх років в 30 ринкових галузях.

Про авторів

Чан Кім займає пост директора стратегічного Інституту блакитного океану INSEAD. У 2011 році Чан посів друге місце в Thinkers50 за авторство теорії стратегічного управління.

Рене Моборн — за сумісництвом директор і професор в Інституті блакитного океану INSEAD. Як і її співавтор Чан Кім, в 2011 році Рене зайняла призове місце в списку Thinkers50, як єдина жінка, що досягла таких висот в галузі стратегічного планування.

Стратегія блакитного океану Чан Кім і Рене Моборн

Цю книгу раджу прочитати тим, кому не до душі ловити рибу в червоних водах океану і тим, хто шукає нові можливості для розширення бізнесу.

Чому книга гідна прочитання?

Ви дізнаєтеся, як створити бізнес, вільний від ринкових акул. У книзі демонструється прибутковість і зростання підприємства, процес розробки продуктивних ідей для максимізації попиту в ринковому океані, де конкуренція відсутня. Автори пропонують покрокові інструкції, що допомагають вивести організацію зі стану «кривавої» конкуренції і розробити нову модель.

Ви дізнаєтеся:

 • Що таке стратегія «блакитного океану»?
 • З чого складається така стратегія?
 • І методи її впровадження на ринку.

Зміст книги «Стратегія блакитного океану»:

Стратегія блакитного океану - зміст книги

Відгуки про книгу «Стратегія блакитного океану»:

«Сьогодні рівнятися на конкурентів недостатньо для збільшення продажів. Переграти конкурентів — ось мета компанії, що претендує на лідерство. Відмінна книга про конкуренцію від двох провідних експертів. Раджу купити »

«Цю книгу часто рекомендують викладачі школи Економіки. Запропоновані методи управління в умовах конкуренції прості та ефективні для застосування в будь-якої комерційної сфері. Автори розповідають, як почати пошук вільні ринкові ніші, використовуючи досвід світових компаній. Хочу звернути увагу на запропоновані кейси, які роблять читання книги ще більш захоплюючим. Рекомендую прочитати починаючим підприємцям »

«Книга написана системно. Чітка послідовність впровадження бізнес-моделей на ринок, боротьба за першість – такі актуальні теми порушили автори. Сподобалася повнота матеріалу, починаючи з пошуку інновацій та до створення стратегічного плану компанії. Багато цікавих прикладів з особистого досвіду. Словом, книга дуже сподобалася і заслуговує уваги читачів! »

Купити книгу «Стратегія блакитного океану»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of