Страхування дітей в школі. Чи потрібен такий захист дитині ?

наталія гудима

Страхування дітей в школі. Чи потрібен такий захист дитині ?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
1 комментарий 3,087 просмотров

Страхування  від нещасного випадку в багатьох школах продають, як обов'язкове.

Чи потрібен такий захист дитині?

Сьогодні пропонуємо Вам корисну статтю, автором якої є Наталія Гудима, Президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ ) www.uainsur.com

Моя дочка Аня восени піде у п'ятий клас . Разом з портфелем , зошитами та іншими шкільними приладдям я куплю їй страховку. Але не ту, яку не усвідомлено купує більшість батьків за 40-50 грн. А ту, яку виберу для неї сама — з урахуванням всіх потенційних ризиків .

Цього року багато київських шкіл можуть ввести страхування дітей від нещасних випадків   як обов'язкову умову  для батьків. З одного боку — це правильно , оскільки дитячий травматизм дуже високий. За даними досліджень , нещасні випадки і травми дітей займають друге місце за частотою звернень на станції «швидкої допомоги». З іншого — механізм страхування в даному випадку особисто у мене, як у матері школярки , викликає запитання.

Як все відбувається? Як правило, на батьківських зборах вчителька повідомляє татам і мамам , що потрібно застрахувати дитину від нещасного випадку. Власне, все вже зроблено : школа підписала зі страховою компанією колективний договір , в якому вказані імена та прізвища застрахованих дітей. Батькам залишається тільки сплатити порівняно невелику суму — 40-50 грн. для того, щоб у їх дитини  з'явився захист на рік. Потім вчитель , як правило, пропонує здати гроші на допомоги  або на екскурсії. І батьки сприймають оплату страховки , як частина внесків  «на школу». Тому, віддавши гроші , відразу забувають про страховий захист . Потім багато батьків школярів , які отримали травму, навіть не звертаються за компенсацією в страхову компанію — вони просто не пам'ятають про страховку !

Я вважаю : мами і тата повинні усвідомлено піклуватися про захист своїх дітей і купувати поліси у страховій компанії.  У таких страховках має бути вказаний перелік ризиків, до яких найбільше схильна саме їх дитина, а також перелік клінік, де є фахівці, здатні надати дитині кваліфіковану медичну допомогу.

Наприклад, якщо у школяра алергія, то  в його страховці обов'язково повинні бути вказані ризики, які можуть виникнути при такому захворюванні .

Як правило, все це виходить за рамки стандартного поліса від нещасного випадку і може коштувати дорожче. Але хіба на дітях економлять ?

Якщо ж у батьків немає можливості купувати захист з розширеним покриттям , але вони готові платити невелику суму за колективну страховку в школі, раджу хоча б прочитати договір страхування, перш ніж підписувати його .

А ще краще, якщо представник страхової компанії виступить на батьківських зборах і розповість про всі переваги страхування школярів . Причому,  не тільки від нещасного випадку,  а й медичного страхування, а також страхування життя.

Адже вчитель — не страховий агент. А страхувати дітей повинні професіонали.

З повагою, Наталія Гудима.

[note]НАША ПОРАДА:  Запросіть на батьківські збори незалежного фінансового консультанта, який пояснить Вам набагато ширше і доступніше без лобіювання інтересів страхової компанії всі можливості які Вам доступні, а також усі «підводні камені» які існують в угодах.[/note]

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1515162023-5200

  Українська пенсія в 2019 році. Пацієнт скоріш мертвий, ніж живий ..

  Шокуючі цифри.  За даними Світового банку «крайньою межею бідності» вважається дохід в $2 на день ($60 на місяць).  А безпосередньо межу бідності визначають як $3,2 в день (близько $100 на місяць). Пару «теплих» слів щодо українських...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 16

  Накопичувальний рівень пенсії: чому це не працює в Україні?

  Перехід до другого рівня пенсійної системи (її накопичувальна частина) відкладався вже неодноразово.  Не став винятком і 2019 рік.  Вкотре «запуск другого ступеню» перенесли на невизначений термін. Нагадаємо, що сьогодні в Україні з трьох рівнів пенсійної системи...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Олександр | 29 / 08 / 2013

  Дуже цікава і актуальна тема, буду очікувати з нетерпінням.

  З повагою до Вашої роботи Рубцов Олександр Валентинович.

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website