Страхування дітей в школі. Чи потрібен такий захист дитині ?

наталія гудима

Страхування дітей в школі. Чи потрібен такий захист дитині ?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
1 комментарий 5,338 просмотров

Страхування  від нещасного випадку в багатьох школах продають, як обов'язкове.

Чи потрібен такий захист дитині?

Сьогодні пропонуємо Вам корисну статтю, автором якої є Наталія Гудима, Президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ ) www.uainsur.com

Моя дочка Аня восени піде у п'ятий клас . Разом з портфелем , зошитами та іншими шкільними приладдям я куплю їй страховку. Але не ту, яку не усвідомлено купує більшість батьків за 40-50 грн. А ту, яку виберу для неї сама — з урахуванням всіх потенційних ризиків .

Цього року багато київських шкіл можуть ввести страхування дітей від нещасних випадків   як обов'язкову умову  для батьків. З одного боку — це правильно , оскільки дитячий травматизм дуже високий. За даними досліджень , нещасні випадки і травми дітей займають друге місце за частотою звернень на станції «швидкої допомоги». З іншого — механізм страхування в даному випадку особисто у мене, як у матері школярки , викликає запитання.

Як все відбувається? Як правило, на батьківських зборах вчителька повідомляє татам і мамам , що потрібно застрахувати дитину від нещасного випадку. Власне, все вже зроблено : школа підписала зі страховою компанією колективний договір , в якому вказані імена та прізвища застрахованих дітей. Батькам залишається тільки сплатити порівняно невелику суму — 40-50 грн. для того, щоб у їх дитини  з'явився захист на рік. Потім вчитель , як правило, пропонує здати гроші на допомоги  або на екскурсії. І батьки сприймають оплату страховки , як частина внесків  «на школу». Тому, віддавши гроші , відразу забувають про страховий захист . Потім багато батьків школярів , які отримали травму, навіть не звертаються за компенсацією в страхову компанію — вони просто не пам'ятають про страховку !

Я вважаю : мами і тата повинні усвідомлено піклуватися про захист своїх дітей і купувати поліси у страховій компанії.  У таких страховках має бути вказаний перелік ризиків, до яких найбільше схильна саме їх дитина, а також перелік клінік, де є фахівці, здатні надати дитині кваліфіковану медичну допомогу.

Наприклад, якщо у школяра алергія, то  в його страховці обов'язково повинні бути вказані ризики, які можуть виникнути при такому захворюванні .

Як правило, все це виходить за рамки стандартного поліса від нещасного випадку і може коштувати дорожче. Але хіба на дітях економлять ?

Якщо ж у батьків немає можливості купувати захист з розширеним покриттям , але вони готові платити невелику суму за колективну страховку в школі, раджу хоча б прочитати договір страхування, перш ніж підписувати його .

А ще краще, якщо представник страхової компанії виступить на батьківських зборах і розповість про всі переваги страхування школярів . Причому,  не тільки від нещасного випадку,  а й медичного страхування, а також страхування життя.

Адже вчитель — не страховий агент. А страхувати дітей повинні професіонали.

З повагою, Наталія Гудима.

[note]НАША ПОРАДА:  Запросіть на батьківські збори незалежного фінансового консультанта, який пояснить Вам набагато ширше і доступніше без лобіювання інтересів страхової компанії всі можливості які Вам доступні, а також усі «підводні камені» які існують в угодах.[/note]

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

1
Отправить ответ

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of