Вибір життя

strahovanie_zhizni_thumb.jpg

Вибір життя

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,601 просмотров

«Фахівці прогнозують, що до 2015 року страхування життя стане найпопулярнішим видом страхового захисту громадян України»
Сьогодні пропонуємо Вам корисну статтю, автором якої є Наталія Гудима, Президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ ) www.uainsur.com

Англієць Джеймс Додсон в 1663 році зібрав усі дані лондонських кладовищ, розрахував середній вік померлих, їх кількість за рік і застосував статистику для створення захисту, яка є ефективною і в XXI столітті.
strahovanie_zhizni Саме Джеймс Додсон вважається родоначальником наукового підходу до організації страхування життя. А через 350 років в Європі вже стало непристойним жити без такого поліса, не піклуючись про майбутнє — своє і своєї родини. Від 40 до 60% всіх європейських страхових премій — це платежі по страхуванню життя. У нашій країні їх частка не досягає і 10%. Хоча виплати по страхуванню життя зростають у всьому світі. Тільки за 6 місяців цього року наші компанії зі страхування життя виплатили своїм клієнтам близько 40 млн.грн. — майже в два рази більше, ніж за минуле півріччя. Зокрема, виплачували по п'ятирічних страховкам, укладеним до кризи, і за більш «старими» полісами. Навіть за тими договорами, які були укладені ще в 90-ті — до прийняття закону про страхування, який упорядкував діяльність страхових компаній в Україні.

Збереження накопиченого капіталу — як у гривні, так і у валюті — одна з головних переваг страхування життя. У нашій країні за всі роки незалежності не збанкрутувала жодна страхова компанія життя. Закон забороняє їм залишати ринок, не виконавши всіх взятих зобов'язань перед клієнтами!

Ще одна перевага такої страховки — гарантована прибутковість. Гроші клієнта, за законом, приносять йому не менше 4% річних. Хоча середня прибутковість сьогодні становить 14-18 % річних у гривні та трохи менше — у валюті. Ви скажете: за депозитами дохідність вище. Не завжди. І потрібно врахувати, що поліси виконують більше завдань, ніж банківські депозити: не тільки зберігають і примножують гроші клієнта, а й фінансово захищають сім'ю в разі його смерті або інвалідності — за умовами договору страхування життя в таких ситуаціях призначена компенсація.

Ви запитаєте: навіщо страхувати життя, якщо поліси страхування від нещасного випадку можна купити у будь-якого страховика, який продає КАСКО або ОСАГО? Можна і у них. Але у страховиків не-життя такі поліси діють лише рік. А з кожним роком людина стає старше, у неї більше проблем зі здоров'ям, значить, і вище ціна страхового захисту. У компаніях зі страхування життя договір можна укласти на більш тривалий термін. І пропозиція з накопичення та збереження грошей у них набагато ширше. І цей перелік невдовзі розшириться — з набранням чинності нової редакції закону «Про страхування» почнуть діяти нові умови з пенсійного страхування, з'явиться більш прибуткове інвестстрахування — unit-linked. Недарма фахівці прогнозують, що до 2015 року страхування життя стане найпопулярнішим видом страхового захисту громадян України.

Особисто я б не радила чекати так довго. Чому? Можу навести ще багато аргументів. Але головний з них — у мене самої давно є поліс страхування життя. Час виплати ще не настав, але всі ці роки я відчуваю себе захищеною. А це дорогого коштує.

З повагою, Наталія Гудима

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Depositphotos_100836156_original-e1499698621173

  Як правильно управляти сімейним та власним бюджетом?

  Всі ми вміємо, або вчимося заробляти гроші. Та чи багато з нас вміє чи, принаймі, знає, як ці гроші правильно розподілити? Правила управління особистими фінансами. Є три золоті правила: Заробити Зберегти Примножити Якщо людина не вміє заробити – вона...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • kak_rasschitat_zarplatu_po_okladu

  Яку частину заробітної плати українці «дарують» державі у вигляді податків?

  На жаль, податки в Україні сплачують не тільки бізнесмени і підприємці.  Кожен працюючий українець добровільно-примусово перераховує в бюджет більше половини зароблених грошей! Частину податків сплачуємо особисто ми, частину — наш роботодавець.  І ще немаленький шматок «відкушують» непрямі...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website