Вибір життя

strahovanie_zhizni_thumb.jpg

Вибір життя

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,747 просмотров

«Фахівці прогнозують, що до 2015 року страхування життя стане найпопулярнішим видом страхового захисту громадян України»
Сьогодні пропонуємо Вам корисну статтю, автором якої є Наталія Гудима, Президент Ліги страхових організацій України (ЛСОУ ) www.uainsur.com

Англієць Джеймс Додсон в 1663 році зібрав усі дані лондонських кладовищ, розрахував середній вік померлих, їх кількість за рік і застосував статистику для створення захисту, яка є ефективною і в XXI столітті.
strahovanie_zhizni Саме Джеймс Додсон вважається родоначальником наукового підходу до організації страхування життя. А через 350 років в Європі вже стало непристойним жити без такого поліса, не піклуючись про майбутнє — своє і своєї родини. Від 40 до 60% всіх європейських страхових премій — це платежі по страхуванню життя. У нашій країні їх частка не досягає і 10%. Хоча виплати по страхуванню життя зростають у всьому світі. Тільки за 6 місяців цього року наші компанії зі страхування життя виплатили своїм клієнтам близько 40 млн.грн. — майже в два рази більше, ніж за минуле півріччя. Зокрема, виплачували по п'ятирічних страховкам, укладеним до кризи, і за більш «старими» полісами. Навіть за тими договорами, які були укладені ще в 90-ті — до прийняття закону про страхування, який упорядкував діяльність страхових компаній в Україні.

Збереження накопиченого капіталу — як у гривні, так і у валюті — одна з головних переваг страхування життя. У нашій країні за всі роки незалежності не збанкрутувала жодна страхова компанія життя. Закон забороняє їм залишати ринок, не виконавши всіх взятих зобов'язань перед клієнтами!

Ще одна перевага такої страховки — гарантована прибутковість. Гроші клієнта, за законом, приносять йому не менше 4% річних. Хоча середня прибутковість сьогодні становить 14-18 % річних у гривні та трохи менше — у валюті. Ви скажете: за депозитами дохідність вище. Не завжди. І потрібно врахувати, що поліси виконують більше завдань, ніж банківські депозити: не тільки зберігають і примножують гроші клієнта, а й фінансово захищають сім'ю в разі його смерті або інвалідності — за умовами договору страхування життя в таких ситуаціях призначена компенсація.

Ви запитаєте: навіщо страхувати життя, якщо поліси страхування від нещасного випадку можна купити у будь-якого страховика, який продає КАСКО або ОСАГО? Можна і у них. Але у страховиків не-життя такі поліси діють лише рік. А з кожним роком людина стає старше, у неї більше проблем зі здоров'ям, значить, і вище ціна страхового захисту. У компаніях зі страхування життя договір можна укласти на більш тривалий термін. І пропозиція з накопичення та збереження грошей у них набагато ширше. І цей перелік невдовзі розшириться — з набранням чинності нової редакції закону «Про страхування» почнуть діяти нові умови з пенсійного страхування, з'явиться більш прибуткове інвестстрахування — unit-linked. Недарма фахівці прогнозують, що до 2015 року страхування життя стане найпопулярнішим видом страхового захисту громадян України.

Особисто я б не радила чекати так довго. Чому? Можу навести ще багато аргументів. Але головний з них — у мене самої давно є поліс страхування життя. Час виплати ще не настав, але всі ці роки я відчуваю себе захищеною. А це дорогого коштує.

З повагою, Наталія Гудима

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of