Коли ви починаєте накопичувати свої заощадження, відразу виникає питання про те, які суми потрібно відкладати для здійснення інвестицій?
Кожен, хто хоче сформувати капітал і бути фінансово незалежним, повинен розуміти, що розмір суми інвестицій безпосередньо залежить від суми доходу.
Чому так? Просто тому, що невелика сума щомісячного вкладення коштів в інвестиційні проекти, працює повільно і неефективно. А по багатьом більш вигідним проектам існуючий поріг входу не дозволяє навіть зайти з малими сумами інвестицій.
Приклад
Середня заробітна плата в нашій країні становить 3000 гривень. Якщо ви будете відкладати всього 10% щомісяця, то через 10 років у вас вийде 36 тисяч гривень. М'яко кажучи, за такий період сума дуже маленька.
Перш за все, потрібно запам'ятати, що гроші слід не просто збирати, а успішно вкладати, використовуючи для цього різні інвестиційні інструменти. Якщо ви щомісяця 300 гривень будете інвестувати, наприклад, під 15% річних з капіталізацією, то через ці ж 10 років, сума накопичень складе 83 600 гривень. Звичайно, за такі гроші складно здійснити серйозну фінансову мету, але погодьтеся, наявність такої суми буде значно краще, ніж її відсутність у випадку витрати своєї заробітної плати в повному обсязі.
А якщо ви бажаєте реалізувати більш істотну мету, або досягти фінансової незалежності і скористатися всіма її благами, що тоді? У такому випадку вам доведеться або збільшувати суму вкладень, або збільшувати термін інвестицій, або шукати більш дохідні інструменти, а найкраще використовувати всі можливості.
Перше, що ви можете зробити, — збільшувати свій активний дохід: шукати додаткові його джерела, домагатися збільшення заробітної плати, особливо в тому випадку, коли ви точно впевнені у своєму професіоналізмі.
Дуже багато успішних людей свого часу знайшли в собі сили і ризикнули — вони просто залишили «роботу на дядю» і пішли у вільне плавання, знайшли ефективні рішення для отримання активного доходу. І саме з цього активного джерела, вони відкладали кошти, створювали капітал і успішно його інвестували. Більше доходу — більше розмір вкладень — більш швидке і ефективне збільшення власного капіталу.
Як бачите, все просто. Для того щоб стати багатим і успішним, дотримуйтесь правил інвестування:
Розумний розподіл коштів при обгрунтованому відсотку накопичень та інвестицій, ефективно працює тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте всі доступні для вас активні джерела доходу. Коли ви знайшли новий спосіб для отримання доходу, він автоматично стає тим інструментом, який збільшує і суму коштів, які йдуть на інвестиційні проекти. Паралельно з цим, скорочуються і терміни досягнення фінансової незалежності.
Тим, хто поки не хоче йти з основного місця роботи, але має додаткове джерело заробітку, ми можемо дати пораду: саме цей додатковий заробіток і використовуйте як капіталу для інвестування.
Також дуже важливо чітко розуміти, куди вкласти гроші, як їх примножити і зберегти. Відповіді на ці запитання ви отримаєте з безкоштовного відеокурсу.
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
15 грудня Верховна Рада прийняла держбютжет, в якому встановлені розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2021-й рік. Як ці зміни вплинуть на податки, пенсії, соціальні стандарти й окремі види штрафів ми розповідаємо в цій статті...
У 2020-му році світ став свідком найвищої активності по залученню капіталу IPO за десятиліття: $331 мільярд був притягнутий через 1591 лістинг, що на 42% більше в порівнянні з 2019-м роком. Настільки стрімке зростання акцій первинного ринку...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: