Вкласти гроші. Скільки інвестувати в місяць?

Вкласти гроші

Вкласти гроші. Скільки інвестувати в місяць?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 4,607 просмотров

Коли ви починаєте накопичувати свої заощадження, відразу виникає питання про те, які суми потрібно відкладати для здійснення інвестицій?

Кожен, хто хоче сформувати капітал і бути фінансово незалежним, повинен розуміти, що розмір суми інвестицій безпосередньо залежить від суми доходу.

Важливо знати: успішний інвестор — це людина, яка знаходиться в постійному пошуку нових джерел доходу.

Чому так? Просто тому, що невелика сума щомісячного вкладення коштів в інвестиційні проекти, працює повільно і неефективно. А по багатьом більш вигідним проектам існуючий поріг входу не дозволяє навіть зайти з малими сумами інвестицій.

Приклад

Середня заробітна плата в нашій країні становить 3000 гривень. Якщо ви будете відкладати всього 10% щомісяця, то через 10 років у вас вийде 36 тисяч гривень. М'яко кажучи, за такий період сума дуже маленька.

Скільки інвестувати щомісяця, щоб отримати фінансову незалежність?

 

Перш за все, потрібно запам'ятати, що гроші слід не просто збирати, а успішно вкладати, використовуючи для цього різні інвестиційні інструменти. Якщо ви щомісяця 300 гривень будете інвестувати, наприклад, під 15% річних з капіталізацією, то через ці ж 10 років, сума накопичень складе 83 600 гривень. Звичайно, за такі гроші складно здійснити серйозну фінансову мету, але погодьтеся, наявність такої суми буде значно краще, ніж її відсутність у випадку витрати своєї заробітної плати в повному обсязі.

А якщо ви бажаєте реалізувати більш істотну мету, або досягти фінансової незалежності і скористатися всіма її благами, що тоді? У такому випадку вам доведеться або збільшувати суму вкладень, або збільшувати термін інвестицій, або шукати більш дохідні інструменти, а найкраще використовувати всі можливості.

Перше, що ви можете зробити, — збільшувати свій активний дохід: шукати додаткові його джерела, домагатися збільшення заробітної плати, особливо в тому випадку, коли ви точно впевнені у своєму професіоналізмі.

Дуже багато успішних людей свого часу знайшли в собі сили і ризикнули — вони просто залишили «роботу на дядю» і пішли у вільне плавання, знайшли ефективні рішення для отримання активного доходу. І саме з цього активного джерела, вони відкладали кошти, створювали капітал і успішно його інвестували. Більше доходу — більше розмір вкладень — більш швидке і ефективне збільшення власного капіталу.

Як бачите, все просто. Для того щоб стати багатим і успішним, дотримуйтесь правил інвестування:

  1. Якщо раніше ви не зберігали гроші і не вкладали їх, для початку почніть виділяти все ті ж 10% від своєї заробітної плати. У тому випадку, якщо ви вирішите занадто економити, наприклад, відкладати 50%, то в недалекому майбутньому, місяця через 2, максимум — 3, ви повернетеся до тих же 10%. Просто тому, що вам буде складно продовжувати звичний спосіб життя «віднявши» від свого сімейного бюджету цілу половину.
  2. Поступово збільшуйте відсоток відрахувань. Якщо в кінці місяця ви бачите, що у вас є залишок, значить суму інвестування можна збільшити на пару відсотків і відкладати вже 12% і т.д.
  3. Якщо ви вирішили вкласти гроші в накопичувальну довгострокову програму з фіксованим розміром інвестиційних платежів, то особливу увагу зверніть на суму регулярних вкладень. Відштовхуйтесь від того, щоб дану суму ви змогли відкладати при будь-яких, навіть самих несприятливих обставинах. Тобто це повинна бути така сума, яка не буде тягарем для вашого сімейного бюджету.
  4. Інвестуйте кошти з кожного надходження грошей. Не варто очікувати кінця місяця, коли ви зберете всі гроші разом, потрібно відразу відокремити суму й інвестувати її.
  5. Інвестиції та «подушка безпеки» — це різні речі, тому намагайтеся рівномірно розподіляти свої кошти між цими обов'язковими статтями. Це вбереже вас від виведення своїх коштів з інвестиційного проекту, що загрожує втратою частини суми, у разі непередбаченої ситуації.

 

Правила інвестування

 

Розумний розподіл коштів при обгрунтованому відсотку накопичень та інвестицій, ефективно працює тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте всі доступні для вас активні джерела доходу. Коли ви знайшли новий спосіб для отримання доходу, він автоматично стає тим інструментом, який збільшує і суму коштів, які йдуть на інвестиційні проекти. Паралельно з цим, скорочуються і терміни досягнення фінансової незалежності.

Тим, хто поки не хоче йти з основного місця роботи, але має додаткове джерело заробітку, ми можемо дати пораду: саме цей додатковий заробіток і використовуйте як капіталу для інвестування.

Також дуже важливо чітко розуміти, куди вкласти гроші, як їх примножити і зберегти. Відповіді на ці запитання ви отримаєте з безкоштовного відеокурсу.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of