Вкласти гроші. Як правильно це зробити?

Куди вкласти гроші?

Вкласти гроші. Як правильно це зробити?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 5,131 просмотров

Коли з'являються вільні грошові кошти, будь-яка людина замислюється про те, куди вкласти, як це правильно зробити і нічого при цьому не втратити.

Завдяки сучасним можливостям, що надаються фінансовим ринком і банківськими установами, варіантів вкладення і примноження грошей достатньо багато. Головне тут — вибрати оптимальний для себе метод, причому одним способом вкладення обмежуватися не варто. Тому комплексний підхід буде ідеальним і правильним варіантом для збільшення своїх накопичень.

Як правильно вкласти гроші?

 

Щоб вільні кошти не знецінилися і не пропали, при виборі способу вкладення необхідно керуватися такими принципами:

 1. Вибрати такі способи вкладення грошей, які несуть мінімум ризиків (знецінення, втрата вкладу, неповернення банком і т.д.);
 2. Не вкладати всі кошти в однакові методи накопичення (банки, інвестиції, бізнес і т.д.);
 3. Не діяти навмання, за чутками і непрофесійними порадами.

Головне правило вигідного вкладення грошей — це рівномірний розподіл коштів по різних інструментах, тобто комплексний підхід або диверсифікація.

Банківський депозит — це найпоширеніший інструмент вигідного вкладення ваших коштів. Тут важливо вибрати надійний і стабільний банк, з хорошою і довгої репутацією, з високим рівнем ліквідності і відомими власниками. Більш надійними є міжнародні банки, які також присутні у нас в Україні. Детальніше дізнайтеся у статті «Критерії вибору фінансових установ. Банківський сектор».

Переваги банківського вкладу:

 • Немає необхідності досконально вивчати банківську систему для оформлення депозитного договору;
 • Вся відповідальність за ваш внесок лежить на банківській установі;
 • Ви можете скористатися послугами не одного, а декількох банків;
 • У вас є можливість робити вклади в різній валюті.

Саме останні пункти дозволять захиститися від різного роду несподіванок, таких як валютний ризик (знецінення національної валюти) і ризик банкрутства банку.

Купівля дорогоцінних металів. Хороший, але не настільки ефективний спосіб вкладення грошей. Більш підходить тим людям, які вже володіють накопиченнями, що працюють на них, отримують пасивний дохід і тому можуть дозволити собі вкладати гроші в те, що не буде істотно збільшувати накопичення, але зате буде надійно зберігати їх.

Інвестування в бізнес — прекрасний спосіб додаткового джерела доходів. У цьому випадку, ви повинні від «а» до «я» вивчити проект, в який збираєтеся вкладати свої кошти: зрозуміти його перспективи, темпи розвитку і вигоду особисто для вас. Але при цьому пам'ятайте — багато хто, навіть найперспективніші компанії, яким пророкували чудове майбутнє, прогоряли вже в перший рік своєї діяльності.

Купівля цінних паперів та акцій — це вигідне і просте інвестування. Але й тут є свої підводні камені: потрібно точно знати цінність акцій конкретного підприємства, щоб вигідно вкласти кошти і розбагатіти. Не забувайте і те, що саме ринок цінних паперів є найбільш нестабільним і абсолютно непередбачуваним. Але ризикувати все ж варто, тому акції можуть приносити досить непогані суми доходів.

Інвестування в нерухомість може забезпечити вас хорошим і стабільним доходом, але в тому випадку, якщо ви вкладаєте великі кошти: для покупки звичайної квартири необхідна істотна сума і не кожна людина може собі це дозволити. Але можна вкладати на паях з друзями в споруджуваний будинок і потім, після введення його в експлуатацію, продати квартиру за більш високою вартістю.

 

Інвестування в нерухомість

 

Накопичувальне страхування життя — сучасний метод вкладення грошових коштів. Якщо звичайна страховка оформляється на випадок різних непередбачених ситуацій в житті і зі здоров'ям і буде виплачена тільки тоді, коли щось станеться, то тут дещо інші умови. Якщо ви вирішили застрахувати себе саме з накопичувального страхування, то, по суті, отримуєте пакет 2 в 1. З одного боку ваші гроші працюють і приносять прибуток, який в кінці дії договору ви забираєте разом з вкладеними сумами. А одночасно з цим ваше життя і здоров'я перебувають під захистом — якщо щось трапиться, то страхова компанія виплатить суму, що значно перевищує ваші інвестиційні платежі.

При виборі способу як правильно вкласти гроші, керуйтеся особистими уподобаннями, вибирайте кілька інструментів інвестування та отримання доходу, проводьте аналіз всіх пропозицій фінансового ринку. Ще пам'ятаєте, з якою метою ви здійснюєте вкладення грошей — залежно від цього підбирайте найбільш підходящі фінансові інструменти. А щоб ваші вкладення працювали з максимальною ефективністю і з мінімальними ризиками — користуйтеся послугами фахівців. Це дозволить не тільки вигідно вкласти гроші, а й досягати поставлених цілей в оптимальні терміни.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of