Власна справа! Скільки потрібно грошей?

бізнес план

Власна справа! Скільки потрібно грошей?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 13,311 просмотров

 

Олександре, що краще, власна справа чи робота за наймом?
Якщо говорити про мене, то я довго йшов до того, щоб розпочати власну справу. Починав працювати звичайним охоронцем в казино, тепер я власник власної компанії. Чому я до цього так довго йшов? Все-таки зупиняв страх, невизначеність ... І це один з ключових моментів — потреба в безпеці дуже сильна. Я б сказав, що це зарито глибоко в підсвідомості людини. Тобто людині достатньо приходити на роботу, отримувати ті гроші, які платить йому начальник і знати, що через місяць або два він їх теж отримає. 

Коли ми говоримо про бізнес — це насамперед відповідальність перед своєю сім'єю, батьками і клієнтами. Перед тими людьми, яким я, як власник бізнесу і продавець, пропоную якісний товар. Інший підхід до бізнесу, з позиції позиціонування і розвитку бренду, перестає працювати.

Нерішучість долається поступово, крок за кроком, напрацьовуючи базовий досвід (основу) і набуваючи знання.

Яким бізнесом потрібно займатись в Україні, щоб заробити багато грошей? Який на твою думку є перспективний бізнес в Україні?

В Україні зараз існує дві моделі побудови бізнесу, і третя — тільки починає свій розвиток.

Перша модель заснована на концепції 4Р, коли на перше місце ставиться компанія і продукт. Тобто виходячи з особливостей, якості чи характеристик продукту або послуги, він просувається на ринок. Сучасні методи продажу та просування за допомогою агресивного маркетинг-міксу застосовується саме в цій моделі.

Друга модель — це клієнтський похід, так звана модель 4С. На чолі бізнесу ставляться потреби клієнта. Звідси пішло твердження «клієнт завжди правий». І відштовхуючись від потреб клієнта, будується все інше: підбирається набір товарів чи послуг, котрі задовольняють потреби тієї чи іншої ніші (ринку).

І третя модель, яка тільки розвивається в Україну — це модель цінності. Своє бачення такого підходу  відомий професор Котлер озвучив на маркетинговій конференції в минулому році та видав книгу Маркетинг 3.0

Моя компанія будується на основі трьох положень: потреби, цінність від задоволення цих потреб, варіант рішення, що прийнятний для клієнта. Ці три положення об’єднуються в «матрицю « АБ Консалтинг Груп », на основі якої можна визначати своє позиціонування на ринку. 

По суті, чим більшу цінність ми надаємо ринку, тим більшу вигоду можемо отримати. Так, одна і та ж ідея «дарувати радість людям», може принести різний прибуток: адже можна або просто продавати надувні кульки, або побудувати Дісней-ленд ...

Підсумовуючи, бізнес яким можна зайнятися в Україні без, що говориться, капітальних вкладень, це посередницький бізнес. Ми шукаємо актуальні базові потреби людей чи компаній, вирішення яких надає для них найбільшу цінність, потім підбираємо готові прийнятні варіанти задоволення цих потреб.

Які три основні кроки, щоб відкрити власну справу?

Вчитися, вчитися і ще раз вчитися. З технічного боку відкриття бізнесу не таке складне: оформити і передати пакет документів держ. реєстратору, в податкову службу та пенсійний фонд.

Складнощі виникають в самій організації бізнесу. Повинна бути приваблива ідея, внутрішня готовність подолати бар'єр страху, і третій крок — офіційна реєстрація. А далі тільки дії!

Скільки потрібно грошей, щоб відкрити власну справу?

Я починав з повного нуля. Оскільки моя попередня робота дозволила створити резервний фонд на 3-4 місяці для можливої роботи в мінус та потреб на життя, то з'явився простір для експериментів. Загальні розхід на відкриття та первинне обслуговування бізнесу склали 2500 грн.

Які складнощі очікують початківців?

Основне — це мотивація. Коли людина в перші місяці не отримує віддачі від своєї справи — це схоже на... :)Хочеться відкрити газету та шукати об”яви про працевлаштування на різні посади. Але тим не менш зусилля винагороджується. :)

 

А що Ви думаєте з цього приводу? 

Пишіть Ваші Коментарі  до інтерв’ю…

 

З повагою, Руслан Юрків 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of