Все, чого Ви досягаєте у житті – результат Вашого вибору та цілеспрямованих дій! Ч.2

A New Life Green Road Sign with dramatic clouds and sky.

Все, чого Ви досягаєте у житті – результат Вашого вибору та цілеспрямованих дій! Ч.2

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 1,876 просмотров

У попередній статті ви дізнались чому одні люди успішні, а інші ні. Та для чого Вам наставник. Але ж яким він все ж таки має бути?

Наставник має сам постійно вдосконалюватись, іти по шляху гармонійного розвитку;

Він -  практик (найкраще якщо досяг тих результатів, котрих прагнеш досягти ти і у тій галузі, котра тебе приваблює);

Він професіонал своєї справи;

 

Живе за тими  ж принципами, котрі проголошує! Його думки, емоції, дії на  результат скеровані у одному напрямку.

Здається все легко: хочеш наприклад Мерседес Х6 – підходиш до власника такого автомобіля і задаєш всього два запитання:

-         Що ти робив, щоб отримати таку « тачку»;

-         Як ти це робив?

Як думаєш, що почуєш у відповідь?-…  Найкультурніша відповідь може звучати так: Знаєш, у мене немає часу зараз з тобою розмовляти. І це буде правдою – час найцінніша річ, котру повернути назад неможливо, важливо з ким ти проводиш час та що у цей період пізнаєш! Кожна мить – вибір: куди піти, що зробити, чому навчатись, з ким спілкуватись та що це все дасть для твого особистого теперішнього та майбутнього.

Ще багато успішних людей заробили багатство за волею випадку і так мовити інтуїтивно і пояснити як це зробили покроково просто не можуть та й умови вже змінились.

Ще інша категорія – хто боїться конкуренції. Навчив когось – і собі проблему створив. Ще інші – знають технологію розвитку бізнесу, а як внутрішні перешкоди в самій людині допомогти подолати – ні.

А успішність діяльності 50%  ?  50%  залежить від людей, котрі нею займаються (Внутрішніх та зовнішніх характеристик ) і від чіткої організації самої справи, її актуальності.

А загалом за час потрачений на навчання когось, бізнесмени могли б укласти нові договори, спілкуватись з бізнес партнерами, заробляти гроші, одним словом, чи відпочивати ( що також дуже важливо) - це говорю вам, як практик. Отже, коло наставників все вужче та вужче. Зараз сила силенна тренерів, котрі тренують всьому та всіх – як розібратись: куди піти, чому навчатись, у кого навчатись, хто просто начитався книг і його теорії недієві, що ви отримаєте для себе у результаті такого навчання? — запитань безліч. У вік інформаційних 

технологій, коли за долі секунд можна знати про багато подій, котрі відбулись у світі не виходячи з дому є і свої переваги і недоліки – можна заплутатись  де правда а де вимисел, що діє, а що – ні, піти зовсім не у тому напрямку.

Тому пропонуємо Вам почати знайомство з командою, завдяки спілкуванню з якою можна віднайти не тільки відповіді на актуальні питання, а одразу ж перевірити їх дію на практиці, зрозуміти у якому напрямку іти та що робити для свого успіху!

Відвідайте наш Бізнес-семінар «Створи свій коктейль успіху» відбудеться за підтримки клубу бізнес-ігор «Cash Flow» 6 липня у м. Тернопіль. Дізнайтесь більше тут: http://cash-flow.in.ua/wppage/biznes-seminar-stvori-svij-koktejl-uspixu/

Цю зустріч ми присвячуємо Вам, віддаємо, як свою десятину у розвиток вашого майбутнього.

Почни свій шлях, пробуди потенціал разом з нами!

 Кожна мить дає безліч можливостей,  та саме  вибір робить одних щасливими, а інших нещасними!  

Безымянный            

З повагою, Наталія Рейч.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website