Ви дочекалися!

pytannya8x6.jpg

Ви дочекалися!

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
1 комментарий 977 просмотров

Дочекалися!

Ура! Нарешті дочекалися! Про Пенсійну реформу в своєму ексклюзивному інтерв’ю говорить наш Прем’єр! І не просто говорить, а роз’яснює, що ця Реформа проводиться не для Міжнародного валютного фонду, а для нас з вами, щоб забезпечити достойне пенсійне майбутнє усім громадянам.

 

Це важливе ексклюзивне інтерв’ю шановний п. Азаров дав «найпопулярнішому» в Україні виданню – Вісник Пенсійного фонду України. А ви постійно читаєте цей Вісник? Ні? Чому? Чомусь більшість людей про це видання навіть і не чули. Проте ми цю проблему допоможемо подолати і поширимо для читачів нашого

сайту головні положення інтерв’ю, при цьому ще й зробивши переклад на українську мову.

«Пенсійна реформа – це, в першу чергу, шанс для молоді

«Протягом 1950—2000 років рівень старіння населення зріс в Україні в два рази

«з 2012 по 2061 рік відсоток людей, старших 65 років, зросте в Україні з 15% до 26%»

«Сьогодні кожен працівник фінансує за рахунок своїх обов’язкових платежів одного пенсіонера»

«Головна ідея Пенсійної реформи – зацікавити кожного піклуватися про свою пенсію

«Головна мета Пенсійної реформи – підвищення добробуту населення, а також створення сприятливого середовища для економічних реформ в цілому»

«В процесі запровадження Пенсійної реформи найбільше не вистачає активної роботи з молоддю, яка повинна усвідомити необхідність участі в накопичувальній системі. Тільки так ми створимо європейську систему пенсійного забезпечення, яка буде складатися і з солідарних внесків і з накопичувальних рахунків, які кожен громадянин и створює особисто і сам ними управляє.

Дуже важливо, що ця інформація, ці важливі положення нарешті озвучив сам Прем’єр-міністр України. Шкода лише, що сталося це аж! на десятому році запровадження в Україні Пенсійної Реформи, яка була прийнята в липні 2003 року і вступила в силу з 1 січня 2004 року. Чому стільки років інформація і про старіння населення, і про демографічні проблеми, і про необхідність кожному робити собі приватні пенсійні накопичення за європейським зразком, замовчувалася або відверто приховувалася. Чому це інтерв’ю п. Азарова не пішло через всі інформаційні канали, на радіо, телебачення, в пресу? Знову якісь інформаційні обмеження, звуження доступу, закритість інформації…

Проте нарешті ви почули правду і тепер найважливіше – швидко почати діяти. Головне — знати як! Знаєте? Чи цікаво дізнатися? Є питання? Знаєте відповіді? Напишіть в коментарях!

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Что делать с деньгами, когда идет война

  В країні війна ... Що робити з грошима?

  Вже чотири роки в Україні йде неоголошена війна.  Крим та Схід офіційні ЗМІ тактовно називають «зоною АТО» або «неконтрольованою територією».  Але фактично частина країни живе автономним життям і не під українською юрисдикцією.  А решта — на тлі постійної...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 100% гарантии в инвестициях

  100% гарантії в інвестиціях. Чому їх немає і не може бути?

  Всі ми хочемо інвестувати тільки в надійні інструменти з високою прибутковістю і 100% гарантією збереження коштів.  Таке, напевно, можливо.  Але тільки в якомусь іншому, ідеальному світі: не в Україні, не в Європі, не в США,...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Игорь | 9 / 04 / 2013

  Дочекалися? А чого? Нас давно привчає ця влада платити за все самому. А тези з інтервю можливо коментувати тільки за допомогою запитаннь.

  «Пенсійна реформа – це, в першу чергу, шанс для молоді! » — Це єдиний шанс в цій країні?

  «Протягом 1950—2000 років рівень старіння населення зріс в Україні в два рази! » — Що зараз робить влада для того щоб хоча б призупинити цю тенденцію?

  «з 2012 по 2061 рік відсоток людей, старших 65 років, зросте в Україні з 15% до 26%» — В цьому ствердженні лунає оптімізм? Хто при цьому рівні життя зможе «жити» після 65 років?

  «Сьогодні кожен працівник фінансує за рахунок своїх обов’язкових платежів одного пенсіонера» — Як би прокоментував пан моє бажання фінансувати двох пенсіонерів?

  «Головна ідея Пенсійної реформи – зацікавити кожного піклуватися про свою пенсію! » — Якій із верств населення, на теперішній час, найлегше піклуватися про СВОЮ пенсію?

  «Головна мета Пенсійної реформи – підвищення добробуту населення, а також створення сприятливого середовища для економічних реформ в цілому» — Напевно, що це основні слова: Головна мета — підвищення добробуту сприятливого середовища в цілому?

  «В процесі запровадження Пенсійної реформи найбільше не вистачає активної роботи з молоддю, яка повинна усвідомити необхідність участі в накопичувальній системі. Тільки так ми створимо європейську систему пенсійного забезпечення, яка буде складатися і з солідарних внесків і з накопичувальних рахунків, які кожен громадянин и створює особисто і сам ними управляє. — Продовжувати «процес» будемо?

  Дуже важливо, що ця інформація, ці важливі положення нарешті озвучив сам Прем’єр-міністр України. Шкода лише, що сталося це аж! на десятому році запровадження в Україні Пенсійної Реформи, яка була прийнята в липні 2003 року і вступила в силу з 1 січня 2004 року. Чому стільки років інформація і про старіння населення, і про демографічні проблеми, і про необхідність кожному робити собі приватні пенсійні накопичення за європейським зразком, замовчувалася або відверто приховувалася. Чому це інтерв’ю п. Азарова не пішло через всі інформаційні канали, на радіо, телебачення, в пресу? Знову якісь інформаційні обмеження, звуження доступу, закритість інформації…

  Да уж — эксклюзив.

  Очередной секс с остатками мозга у народонаселения.

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website