Хочете я скажу, чому ви не вірите в інвестування?

інвестування

Хочете я скажу, чому ви не вірите в інвестування?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
1 комментарий 1,640 просмотров

ІнвестуванняХочете знати, чому більшість людей не вірять в інвестування?
Може бути навіть ви серед їх числа. Все дуже просто.

Інвестування не приносить швидких результатів. Правильне інвестування принесе істотні результати лише через 5, 10, 15 і навіть 20 років. А поки цей час не настав, доведеться чекати і продовжувати інвестувати.

Цей процес можна порівняти з вирощуванням власного саду. Спочатку ви садите зерна. Потім доглядаєте за ними, поливаєте. Зерна починають проростати, стають невеликими деревцями.

Але ви продовжуєте доглядати за ними, продовжуєте поливати й удобрювати. І лише через роки деревця перетворюються на прекрасний сад з смачними плодами. 

На жаль, більшість людей не готові витратити час, щоб виростити свій власний сад. Люди шукають швидких рішень. Щоб можна було посадити зернятко, посипати сіллю, сказати «крекс! ФЕКС! Пекс!» і отримати швидкий результат.

Але в інвестиціях так не буває. Треба чекати і продовжувати доглядати за своїм садом. 

управління особистими фінансамиЯкщо ви готові витратити сили і час, щоб виростити свій власний сад, я готовий поділитися з вами своїми секретами в навчальному відео курсі «Управління особистими фінансами», навіть не сумнівайтеся. 

Якщо ж ви шукайте Поле Чудес у Країні Дурнів, то я вам допомогти не зможу.

В принципі, не буває швидких способів стати багатим. Тільки лотерея. Але ймовірність виграшу в лотерею, як відомо, не вище ніж знайти голку в копиці сіна.

І ось друга причина:

Ніхто не може дати 100% гарантій, що протягом наступних 20 років світова економіка і фондові ринки

будуть стрімко розвиватися. Немає гарантії, що в Україні знову не зміниться політичний устрій і всі інвестиції не будуть націоналізовані. Немає гарантії, що не відбудеться обвалу гривні або не почнеться світова війна. 

І навіть немає гарантії, що в грудні 2012 року наш світ продовжить своє існування, а не загине, як передбачали індіанці Майя.

Гарантій дати не може ніхто. Відповідно для більшості людей це стає відмінним приводом не брати відповідальність за своє майбутнє і просто сказати:

«Як я можу інвестувати, якщо не впевнений, що через 20 років мої інвестиції не прогорять або їх не відберуть!. Ні вже, дзуськи! Я краще буду жити на» повну котушку «сьогодні».

Але скажіть, що краще:

питання1. Відкладати 10% свого доходу протягом 10-20 років і в разі успіху отримати фінансову свободу і багатство і насолоджуватися життям до кінця своїх днів?

2. Або протягом цих 10-20 років витрачати все, що ви заробляєте, не замислюючись про майбутнє, і в кінці свого життя зі 100% ГАРАНТІЄЮ отримувати «достойну пенсію» від держави?

Кожен робить свій вибір. 

Але я свій вибір зробив. Я інвестую!

А яке Ваше рішення ? Напишіть в коментарях ? 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Як радить Біблія керувати своїми грошима? | | 3 / 01 / 2014

  [...]ставлення людини до грошей і багатства, тобто куди схиляється серце людини до Бога або [...]

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website