Хочете я скажу, чому ви не вірите в інвестування?

інвестування

Хочете я скажу, чому ви не вірите в інвестування?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
1 комментарий 1,410 просмотров

ІнвестуванняХочете знати, чому більшість людей не вірять в інвестування?
Може бути навіть ви серед їх числа. Все дуже просто.

Інвестування не приносить швидких результатів. Правильне інвестування принесе істотні результати лише через 5, 10, 15 і навіть 20 років. А поки цей час не настав, доведеться чекати і продовжувати інвестувати.

Цей процес можна порівняти з вирощуванням власного саду. Спочатку ви садите зерна. Потім доглядаєте за ними, поливаєте. Зерна починають проростати, стають невеликими деревцями.

Але ви продовжуєте доглядати за ними, продовжуєте поливати й удобрювати. І лише через роки деревця перетворюються на прекрасний сад з смачними плодами. 

На жаль, більшість людей не готові витратити час, щоб виростити свій власний сад. Люди шукають швидких рішень. Щоб можна було посадити зернятко, посипати сіллю, сказати «крекс! ФЕКС! Пекс!» і отримати швидкий результат.

Але в інвестиціях так не буває. Треба чекати і продовжувати доглядати за своїм садом. 

управління особистими фінансамиЯкщо ви готові витратити сили і час, щоб виростити свій власний сад, я готовий поділитися з вами своїми секретами в навчальному відео курсі «Управління особистими фінансами», навіть не сумнівайтеся. 

Якщо ж ви шукайте Поле Чудес у Країні Дурнів, то я вам допомогти не зможу.

В принципі, не буває швидких способів стати багатим. Тільки лотерея. Але ймовірність виграшу в лотерею, як відомо, не вище ніж знайти голку в копиці сіна.

І ось друга причина:

Ніхто не може дати 100% гарантій, що протягом наступних 20 років світова економіка і фондові ринки

будуть стрімко розвиватися. Немає гарантії, що в Україні знову не зміниться політичний устрій і всі інвестиції не будуть націоналізовані. Немає гарантії, що не відбудеться обвалу гривні або не почнеться світова війна. 

І навіть немає гарантії, що в грудні 2012 року наш світ продовжить своє існування, а не загине, як передбачали індіанці Майя.

Гарантій дати не може ніхто. Відповідно для більшості людей це стає відмінним приводом не брати відповідальність за своє майбутнє і просто сказати:

«Як я можу інвестувати, якщо не впевнений, що через 20 років мої інвестиції не прогорять або їх не відберуть!. Ні вже, дзуськи! Я краще буду жити на» повну котушку «сьогодні».

Але скажіть, що краще:

питання1. Відкладати 10% свого доходу протягом 10-20 років і в разі успіху отримати фінансову свободу і багатство і насолоджуватися життям до кінця своїх днів?

2. Або протягом цих 10-20 років витрачати все, що ви заробляєте, не замислюючись про майбутнє, і в кінці свого життя зі 100% ГАРАНТІЄЮ отримувати «достойну пенсію» від держави?

Кожен робить свій вибір. 

Але я свій вибір зробив. Я інвестую!

А яке Ваше рішення ? Напишіть в коментарях ? 

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1

  Новий закон про валюту, що змінилося?

  7 лютого набув чинності закон «Про валюту та валютні операції». Усі нововведення можна умовно розділити на дві групи: для бізнесу і для населення. Для населення підвищення ліміту інвестицій за кордон з 50 тис дол до 50 тис євро. Українці отримають...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1db55fba136cf3f70fc5c9321b118b1a

  Українські банки в 2018 році: все не так погано

  Черговий невеселий рекорд.  Сьогодні Україна входить до першої «трійки» країн за частотою масштабних фінансових криз.  За останні 20 років українські банки пережили відразу три банківських кризи (в 1998-му, 2008-му і 2014-му роках).  За даними МВФ...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Як радить Біблія керувати своїми грошима? | | 3 / 01 / 2014

  [...]ставлення людини до грошей і багатства, тобто куди схиляється серце людини до Бога або [...]

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website