Як економити гроші?

Як економити гроші?

Як економити гроші?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 5,688 просмотров

Зміст:

Багато хто з наших читачів стикаються з проблемою постійної нестачі грошових коштів. А вже говорити про те, щоб накопичити гроші на яку-небудь істотну покупку, так і взагалі не доводиться.

Такі ситуації відбуваються тому, що немає розумного підходу до своїх грошей, немає поваги до своїх сил і витраченого часу на роботу.

Економія грошей — це сукупність різних моментів, дотримуючись яких, ви досить швидко навчитеся розумно економити (не скупитися) і поступово накопичувати свій капітал.

Важливо знати: економити ви повинні завжди! Але в тому випадку, коли ви знаходитесь в дуже жалюгідному фінансовому становищі, потрібно економити в три рази більше. Тільки так ви зможете швидко виправити своє становище і стати фінансово незалежною людиною.

Як економити гроші? Рекомендації

 

 1. Якщо ви в даний момент знаходитеся у фінансовій ямі, вам потрібна жорстка економія.

Період такої жорсткої економії можна припинити тільки тоді, коли ви:

 • Розрахувалися з усіма своїми боргами;
 • Закриєте свої кредитні картки і забудете про них;
 • Навчитеся розумно розподіляти свої фінансові напрямки і ваші доходи будуть перевищувати ваші витрати.

 

Як економити гроші? Рекомендації

 

При цьому не варто встановлювати для себе занадто жорсткі рамки — економія повинна бути розумною і обґрунтованою, з грамотно розподіленими витратами. Іншими словами — необхідно провести оптимізацію свого бюджету і в цьому вам допоможуть сучасні інструменти — домашня бухгалтерія або звичайний зошит, в якому ви будете вести облік своїх доходів і витрат.

Важливо знати: без суворого обліку своїх фінансових коштів, неможливо економити і правильно розподіляти фінансові потоки.
 1. Розподільча економія

Розподільча економія — це розподіл усіх ваших витрат на різні величини — змінні і постійні. Причому кожен пункт цих величин ви також повинні урізати. Таким чином, в кінці місяця ви зможете побачити чистий залишок, тобто результат економії.

На чому можна економити?

 

На всьому. Починаючи від продуктів харчування, і закінчуючи оплатою комунальних послуг і банківськими операціями.

 • Економія на продуктах. У цьому випадку сідати на дієту немає необхідності, просто намагайтеся розумно здійснювати закупівлі продуктів, не купуючи те, що ще є у вашому холодильнику, користуйтеся послугами інтернет магазинів, де ціни набагато нижчі, ніж в торгових центрах. Намагайтеся купувати не ту продукцію, яку вас змушують, коли ставлять її на рівні ваших очей на магазинних полицях, а всього на всього нахиліться нижче і ви побачите якісний товар з набагато меншою вартістю.
 • Запам'ятайте, що сума комунальних послуг повинна становити всього 10% вашого бюджету, а не всі 50 або ще більше. Кожна комунальна послуга має свої особливості економії, тому вам потрібно вивчити їх всі і почати застосовувати на практиці. Наприклад, економія на електроенергії починається з заміни всіх звичайних лампочок на енергозберігаючі. А економити воду можна включаючи кран на половину потужності.
 • Економія на одязі. Навіть якщо ви віддаєте перевагу одягу від відомих брендів, тут можна заощадити досить вражаючі суми. Перш за все, подивіться на свою забиту одягом шафу і подумайте — чи так необхідно поповнювати гардероб в цьому році. Звичайно, парочку обновок можна купити, але купувати десятий шарф все ж не варто. Можна перейти на покупки в інтернет магазини, де ви також зможете заощадити.
 • Економія на розвагах і відпочинку. Тут можна спокійно обійтися без щоденних посиденьок в кафе з колегами і розмов ні про що. Запросіть всіх додому, якщо не вистачає спілкування — обійдеться набагато дешевше і приємніше.

 

На чому можна економити?

 

Правила економії грошей

 

 1. Жити тільки по своїх коштах і не потрібно витрачати свої гроші на те, що ви в даний момент ніяк не можете собі дозволити. Краще піти іншим шляхом і поставити перед собою фінансову мету і прагнути до її реалізації.
 2. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя і позбудьтеся від шкідливих звичок, які становлять значну статтю витрат. Порахуйте ті суми, які ви в місяць витрачаєте на покупку цигарок чи алкоголю і вам відразу все стане зрозуміло.
 3. Харчуйтеся вдома, а не в кафе або їдальні. Адже на роботу можна спокійно взяти з собою їжу, причому здорову і смачну, а не переплачувати гроші за блюдо незрозумілої якості і складу.
 4. Не звертайте увагу на думку оточуючих. Цілком можливо, що ви зіткнетеся з не зовсім позитивною реакцією на свою економію, коли перестанете постійно ходити в кафе або купувати дорогий одяг. Не варто бути «як усі», станьте самі собою і ви побачите, наскільки легше вам буде жити. І запам'ятайте, що економія грошей — це дбайливе до них ставлення, а не жадібність.
 5. Позбавтеся від спілкування з людьми, які ведуть марнотратний спосіб життя, люблять шопінг і витрачають набагато більші суми, ніж ви. Одні вам точно не приклад, а інші, можливо, можуть собі дозволити дорогі покупки, а ви в їх суспільстві будете почувати себе дещо незатишно.
 6. Назавжди забудьте про борги і кредити. Закрийте ці статті витрат і більше ніколи не утворюйте собі таких фінансових «хвостів», які тягнуть вас назад до злиднів.
 7. Раціонально витрачайте свої кошти. Перш ніж щось купити, ретельно обміркуйте і прорахуйте, наскільки в даний момент доцільна така трата. Як показує практика, в 99,9% випадків, такі покупки можна відкласти.
 8. Економте на своєму мобільному пристрої і користуйтеся послугами того оператора, який пропонує найвигідніші тарифи та умови.
 9. Купуючи потрібні речі, звертайте увагу на акції і розпродажі, при можливості користуйтеся дисконтними картами.
 10. Ведіть суворий облік своїх фінансових коштів, обов'язково плануйте бюджет і постійно вносьте в нього виправлення, що дозволяють ще більше економити.

Як вести сімейний бюджет легко і ефективно дізнайтеся з відео:
 

Дотримуючись правил економії, ви вже в перші кілька місяців побачите, що сума чистого залишку збільшується і при цьому рівень вашого життя ніяк не змінюється. Хіба що, ви відмовилися від тих статей витрат, які зайві і не приносять очікуваного задоволення.

Такі наочні результати є найкращою мотивацією для подальшої економії і дозволять вам стати раціональною і заможною людиною. А як ефективно розпорядитися зекономленими коштами, як їх зберегти, куди вкласти і як примножити дізнайтеся у безкоштовному відеокурсі

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 124eee53af96583d4ebceacaab042ca2_XL

  Забираємо податки у держави – легальні методи!

  На жаль, небагато українців знають, що податки, які вони сплачують державі, можна зменшити, причому законним способом – без офшорних рахунків та знайомств у податковій. І зараз ми розповімо, як це зробити. Податки в Україні Практично п'яту частину...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • margin_trading-min-1280x720

  «На свій страх та ризик» або маржинальна торгівля на фондовому ринку

  Той, хто цікавиться сферою біржового інвестування напевно стикався з таким поняттям як маржинальна торгівля. Не секрет, що будь-яка пов'язана з інвестиціями діяльність містить ризик, але зараз мова піде про один з найбільш ризикованих інструментів роботи...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of