Як економити гроші?

Як економити гроші?

Як економити гроші?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 7,510 просмотров

Зміст:

Багато хто з наших читачів стикаються з проблемою постійної нестачі грошових коштів. А вже говорити про те, щоб накопичити гроші на яку-небудь істотну покупку, так і взагалі не доводиться.

Такі ситуації відбуваються тому, що немає розумного підходу до своїх грошей, немає поваги до своїх сил і витраченого часу на роботу.

Економія грошей — це сукупність різних моментів, дотримуючись яких, ви досить швидко навчитеся розумно економити (не скупитися) і поступово накопичувати свій капітал.

Важливо знати: економити ви повинні завжди! Але в тому випадку, коли ви знаходитесь в дуже жалюгідному фінансовому становищі, потрібно економити в три рази більше. Тільки так ви зможете швидко виправити своє становище і стати фінансово незалежною людиною.

Як економити гроші? Рекомендації

 

  1. Якщо ви в даний момент знаходитеся у фінансовій ямі, вам потрібна жорстка економія.

Період такої жорсткої економії можна припинити тільки тоді, коли ви:

  • Розрахувалися з усіма своїми боргами;
  • Закриєте свої кредитні картки і забудете про них;
  • Навчитеся розумно розподіляти свої фінансові напрямки і ваші доходи будуть перевищувати ваші витрати.

 

Як економити гроші? Рекомендації

 

При цьому не варто встановлювати для себе занадто жорсткі рамки — економія повинна бути розумною і обґрунтованою, з грамотно розподіленими витратами. Іншими словами — необхідно провести оптимізацію свого бюджету і в цьому вам допоможуть сучасні інструменти — домашня бухгалтерія або звичайний зошит, в якому ви будете вести облік своїх доходів і витрат.

Важливо знати: без суворого обліку своїх фінансових коштів, неможливо економити і правильно розподіляти фінансові потоки.
  1. Розподільча економія

Розподільча економія — це розподіл усіх ваших витрат на різні величини — змінні і постійні. Причому кожен пункт цих величин ви також повинні урізати. Таким чином, в кінці місяця ви зможете побачити чистий залишок, тобто результат економії.

На чому можна економити?

 

На всьому. Починаючи від продуктів харчування, і закінчуючи оплатою комунальних послуг і банківськими операціями.

  • Економія на продуктах. У цьому випадку сідати на дієту немає необхідності, просто намагайтеся розумно здійснювати закупівлі продуктів, не купуючи те, що ще є у вашому холодильнику, користуйтеся послугами інтернет магазинів, де ціни набагато нижчі, ніж в торгових центрах. Намагайтеся купувати не ту продукцію, яку вас змушують, коли ставлять її на рівні ваших очей на магазинних полицях, а всього на всього нахиліться нижче і ви побачите якісний товар з набагато меншою вартістю.
  • Запам'ятайте, що сума комунальних послуг повинна становити всього 10% вашого бюджету, а не всі 50 або ще більше. Кожна комунальна послуга має свої особливості економії, тому вам потрібно вивчити їх всі і почати застосовувати на практиці. Наприклад, економія на електроенергії починається з заміни всіх звичайних лампочок на енергозберігаючі. А економити воду можна включаючи кран на половину потужності.
  • Економія на одязі. Навіть якщо ви віддаєте перевагу одягу від відомих брендів, тут можна заощадити досить вражаючі суми. Перш за все, подивіться на свою забиту одягом шафу і подумайте — чи так необхідно поповнювати гардероб в цьому році. Звичайно, парочку обновок можна купити, але купувати десятий шарф все ж не варто. Можна перейти на покупки в інтернет магазини, де ви також зможете заощадити.
  • Економія на розвагах і відпочинку. Тут можна спокійно обійтися без щоденних посиденьок в кафе з колегами і розмов ні про що. Запросіть всіх додому, якщо не вистачає спілкування — обійдеться набагато дешевше і приємніше.

 

На чому можна економити?

 

Правила економії грошей

 

  1. Жити тільки по своїх коштах і не потрібно витрачати свої гроші на те, що ви в даний момент ніяк не можете собі дозволити. Краще піти іншим шляхом і поставити перед собою фінансову мету і прагнути до її реалізації.
  2. Намагайтеся вести здоровий спосіб життя і позбудьтеся від шкідливих звичок, які становлять значну статтю витрат. Порахуйте ті суми, які ви в місяць витрачаєте на покупку цигарок чи алкоголю і вам відразу все стане зрозуміло.
  3. Харчуйтеся вдома, а не в кафе або їдальні. Адже на роботу можна спокійно взяти з собою їжу, причому здорову і смачну, а не переплачувати гроші за блюдо незрозумілої якості і складу.
  4. Не звертайте увагу на думку оточуючих. Цілком можливо, що ви зіткнетеся з не зовсім позитивною реакцією на свою економію, коли перестанете постійно ходити в кафе або купувати дорогий одяг. Не варто бути «як усі», станьте самі собою і ви побачите, наскільки легше вам буде жити. І запам'ятайте, що економія грошей — це дбайливе до них ставлення, а не жадібність.
  5. Позбавтеся від спілкування з людьми, які ведуть марнотратний спосіб життя, люблять шопінг і витрачають набагато більші суми, ніж ви. Одні вам точно не приклад, а інші, можливо, можуть собі дозволити дорогі покупки, а ви в їх суспільстві будете почувати себе дещо незатишно.
  6. Назавжди забудьте про борги і кредити. Закрийте ці статті витрат і більше ніколи не утворюйте собі таких фінансових «хвостів», які тягнуть вас назад до злиднів.
  7. Раціонально витрачайте свої кошти. Перш ніж щось купити, ретельно обміркуйте і прорахуйте, наскільки в даний момент доцільна така трата. Як показує практика, в 99,9% випадків, такі покупки можна відкласти.
  8. Економте на своєму мобільному пристрої і користуйтеся послугами того оператора, який пропонує найвигідніші тарифи та умови.
  9. Купуючи потрібні речі, звертайте увагу на акції і розпродажі, при можливості користуйтеся дисконтними картами.
  10. Ведіть суворий облік своїх фінансових коштів, обов'язково плануйте бюджет і постійно вносьте в нього виправлення, що дозволяють ще більше економити.

Як вести сімейний бюджет легко і ефективно дізнайтеся з відео:
 

Дотримуючись правил економії, ви вже в перші кілька місяців побачите, що сума чистого залишку збільшується і при цьому рівень вашого життя ніяк не змінюється. Хіба що, ви відмовилися від тих статей витрат, які зайві і не приносять очікуваного задоволення.

Такі наочні результати є найкращою мотивацією для подальшої економії і дозволять вам стати раціональною і заможною людиною. А як ефективно розпорядитися зекономленими коштами, як їх зберегти, куди вкласти і як примножити дізнайтеся у безкоштовному відеокурсі

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of