Як поповнити мобільний рахунок, не виходячи з дому

8x6.jpg

Як поповнити мобільний рахунок, не виходячи з дому

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
4 комментраиев 13,920 просмотров

 В кожної людини хоч раз в житті виникала ситуація, коли потрібно терміново здійснити телефонний дзвінок, а гроші на рахунку мобільного раптово закінчилися. У Вас подібна ситуація траплялася? На сьогоднішній день існує багато різних способів поповнення рахунку мобільного телефону: за допомогою скретч - картки, через банкомати, термінали та багато інших.

   А як можна вирішити таку проблему за 5 хвилин не виходячи з дому?

   Зараз ми розглянемо один з найпростіших способів поповнення рахунку - через Інтернет за допомогою платіжної картки. Хоча це вже давно не новий спосіб, але багато людей про нього не знають, або з певних причин не використовують, хоча і є така можливість. Той хто вже користується ним, однозначно зрозумів, що це швидко, зручно і … абсолютно БЕЗ комісій !

   Для прикладу візьмемо послугу, що надається ТОВ «Портмоне» (компанія створена в 2002 році і має відповідні угоди з усіма операторами мобільного зв’язку і не тільки).

   Для поповнення рахунку Вам знадобиться:

— Платіжна картка Visa або MasterCard

(детальніше про картки читайте тут https://www.portmone.com.ua/r3/ru/faq );

— Інтернет-з'єднання;

— Комп'ютер.

   Операція здійснюється в ТРИ кроки і всього за 1 хвилину !

   Крок 1. Зайдіть на сайт http://www.portmone.com.ua Внизу сторінки знайдіть форму, яка зображена на малюнку. Вкажіть номер мобільного телефону, який треба поповнити, починаючи з «+38…», вкажіть суму для поповнення і натисніть кнопку «Оплатить»

   Крок 2. У вікні, яке відкриється:

а) Зверніть увагу на наявність в адресному рядку захищеного з’єднання HTTPS і зображення «зеленого замка» (https://www.portmone.com.ua/terminal/ru/pay/) ;

б) Перевірте правильність вибраного оператора, введеного номеру та суми ;

в) Введіть 16-значний номер платіжної картки та термін її дії ;

г) Введіть 3-значний CVC2/CVV2 код, який вказаний на тильній стороні Вашої платіжної картки справа від поля «Зразок підпису». Якщо код на   картці не вказаний, прочитайте тут https://www.portmone.com.ua/r3/ru/faq ;

д) Натисніть кнопку «Оплатить»

  Крок 3. Отримайте звіт про здійснену операцію і протягом 4-7 хвилин отримайте SMS про зарахування коштів на Ваш рахунок.

  Вітаю Вас ! Проблема вирішена !

   Ви поповнили рахунок свого мобільного швидко, без комісій і не виходячи з дому !

   Наскільки корисною була для Вас стаття ? Якщо Ви користуєтеся іншим способом поповнення рахунку мобільного телефону, поділіться досвідом – це буде корисно для читачів. Напишіть свої відгуки у коментарях.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • частные пенсионные фонды

  Як працюють приватні пенсійні фонди і чи реально в Україні накопичити на пенсію в 170 тис. грн на місяць?

  Що відбувається з пенсійною реформою в Україні? Поки нічого хорошого. Подбати про гідну пенсію в старості слід самостійно, не сподіваючись на державу. Як розповів НВ Бізнес керівник департаменту з питань маркетингу та продажів «ОТП Капітал», член ради...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Вадим | 23 / 01 / 2013

  Цікава і детальна стаття. Тепер я знаю ще один спосіб поповнення рахунку мобільного :)

  Кілька разів попадав в подібні ситуації, але з відсутнім доступом в Інтернет (за містом, наприклад). Платіжна картка допомагає і в такій ситуації! Хоча універсального способу немає і він залежить від оператора мобільного зв’язку.

  Так, для «Kyivstar»™ (+«Djuice», «Beeline») поповнити рахунок (собі і товаришу) можна за безкоштовним номером 999, виконавши інструкції з голосових підказок. З номерів інших операторів я б не рекомендував на нього дзвонити.

  В «Life:)»™ подібну послугу можна отримати за допомогою голосового меню 5433, вибравши відповідний пункт. Але, здається, підтримуються тільки платіжні картки VISA і, за моїм враженням, менш зручне голосове меню, ніж в попереднього оператора.

  Подібні послуги, впевнений, вже доступні і в інших операторів мобільного зв’язку та комунікаційних послуг.

  • Андрій Середа | 4 / 02 / 2013

   Вадим, дякую за корисні поради. Впевнений нашим читачам вони стануть у нагоді.

 • Марина | 2 / 02 / 2013

  Доборого дня! Я пропоную ще дописати, що за допомогою Портмоне можна сплачувати комунальні послуги в повному обсязі, а також інтернет, домофон, тощо (бо про це справді мало знають!!!!), а послуги Портмоне обійдуться клієнтові десь в 11 гривень щомісяця (як абонентна платня).

  • Андрій Середа | 4 / 02 / 2013

   Марина, дякуємо за відгук! Ви «підкинули» хорошу тему для нових статей :) Так дійсно, якщо розглядати функціонал сервісу «Портмоне», то він набагато ширший ніж поповнення рахунку мобільних операторів. В ньому є багато безкоштовних послуг з електронних платежів, а є додаткові платні сервіси на досить привабливих умовах. Оплату комунальних послуг можна здійснювати тим підприємствам, які заключили з ТОВ «Портмоне» прямі договори на проведення платежів. Кількість таких підприємств постійно зростає. Крім того можливо оплатити через сервіс квитки в кіно, театри або концерти; придбати електронні квитки на залізничний транспорт та автобуси. Детальніше дізнайтеся на сайті www.portmone.com.ua/r3/

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website