ruuk

Як поповнити мобільний рахунок, не виходячи з дому

 В кожної людини хоч раз в житті виникала ситуація, коли потрібно терміново здійснити телефонний дзвінок, а гроші на рахунку мобільного раптово закінчилися. У Вас подібна ситуація траплялася? На сьогоднішній день існує багато різних способів поповнення рахунку мобільного телефону: за допомогою скретч - картки, через банкомати, термінали та багато інших.

   А як можна вирішити таку проблему за 5 хвилин не виходячи з дому?

   Зараз ми розглянемо один з найпростіших способів поповнення рахунку - через Інтернет за допомогою платіжної картки. Хоча це вже давно не новий спосіб, але багато людей про нього не знають, або з певних причин не використовують, хоча і є така можливість. Той хто вже користується ним, однозначно зрозумів, що це швидко, зручно і … абсолютно БЕЗ комісій !

   Для прикладу візьмемо послугу, що надається ТОВ «Портмоне» (компанія створена в 2002 році і має відповідні угоди з усіма операторами мобільного зв’язку і не тільки).

   Для поповнення рахунку Вам знадобиться:

— Платіжна картка Visa або MasterCard

(детальніше про картки читайте тут https://www.portmone.com.ua/r3/ru/faq );

— Інтернет-з'єднання;

— Комп'ютер.

   Операція здійснюється в ТРИ кроки і всього за 1 хвилину !

   Крок 1. Зайдіть на сайт http://www.portmone.com.ua Внизу сторінки знайдіть форму, яка зображена на малюнку. Вкажіть номер мобільного телефону, який треба поповнити, починаючи з «+38…», вкажіть суму для поповнення і натисніть кнопку «Оплатить»

   Крок 2. У вікні, яке відкриється:

а) Зверніть увагу на наявність в адресному рядку захищеного з’єднання HTTPS і зображення «зеленого замка» (https://www.portmone.com.ua/terminal/ru/pay/) ;

б) Перевірте правильність вибраного оператора, введеного номеру та суми ;

в) Введіть 16-значний номер платіжної картки та термін її дії ;

г) Введіть 3-значний CVC2/CVV2 код, який вказаний на тильній стороні Вашої платіжної картки справа від поля «Зразок підпису». Якщо код на   картці не вказаний, прочитайте тут https://www.portmone.com.ua/r3/ru/faq ;

д) Натисніть кнопку «Оплатить»

  Крок 3. Отримайте звіт про здійснену операцію і протягом 4-7 хвилин отримайте SMS про зарахування коштів на Ваш рахунок.

  Вітаю Вас ! Проблема вирішена !

   Ви поповнили рахунок свого мобільного швидко, без комісій і не виходячи з дому !

   Наскільки корисною була для Вас стаття ? Якщо Ви користуєтеся іншим способом поповнення рахунку мобільного телефону, поділіться досвідом – це буде корисно для читачів. Напишіть свої відгуки у коментарях.

Поделиться c друзьями

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Банківські кредити, позики.
Накопичувальне страхування життя на користь дитини
АВТОЦИВІЛКА

ОТРИМАЙ АВТОРСЬКИЙ ВІДЕОКУРС СЬОГОДНІ БЕЗКОШТОВНО!

Ваші коментарі до статті:

Wordpress

4 Відповіді до “Як поповнити мобільний рахунок, не виходячи з дому”

 1. Вадим
  23 січня 2013 в 11:27 #

  Цікава і детальна стаття. Тепер я знаю ще один спосіб поповнення рахунку мобільного :)

  Кілька разів попадав в подібні ситуації, але з відсутнім доступом в Інтернет (за містом, наприклад). Платіжна картка допомагає і в такій ситуації! Хоча універсального способу немає і він залежить від оператора мобільного зв’язку.

  Так, для «Kyivstar»™ (+«Djuice», «Beeline») поповнити рахунок (собі і товаришу) можна за безкоштовним номером 999, виконавши інструкції з голосових підказок. З номерів інших операторів я б не рекомендував на нього дзвонити.

  В «Life:)»™ подібну послугу можна отримати за допомогою голосового меню 5433, вибравши відповідний пункт. Але, здається, підтримуються тільки платіжні картки VISA і, за моїм враженням, менш зручне голосове меню, ніж в попереднього оператора.

  Подібні послуги, впевнений, вже доступні і в інших операторів мобільного зв’язку та комунікаційних послуг.

  • Андрій Середа
   4 лютого 2013 в 16:33 #

   Вадим, дякую за корисні поради. Впевнений нашим читачам вони стануть у нагоді.

 2. Марина
  2 лютого 2013 в 23:29 #

  Доборого дня! Я пропоную ще дописати, що за допомогою Портмоне можна сплачувати комунальні послуги в повному обсязі, а також інтернет, домофон, тощо (бо про це справді мало знають!!!!), а послуги Портмоне обійдуться клієнтові десь в 11 гривень щомісяця (як абонентна платня).

  • Андрій Середа
   4 лютого 2013 в 17:02 #

   Марина, дякуємо за відгук! Ви «підкинули» хорошу тему для нових статей :) Так дійсно, якщо розглядати функціонал сервісу «Портмоне», то він набагато ширший ніж поповнення рахунку мобільних операторів. В ньому є багато безкоштовних послуг з електронних платежів, а є додаткові платні сервіси на досить привабливих умовах. Оплату комунальних послуг можна здійснювати тим підприємствам, які заключили з ТОВ «Портмоне» прямі договори на проведення платежів. Кількість таких підприємств постійно зростає. Крім того можливо оплатити через сервіс квитки в кіно, театри або концерти; придбати електронні квитки на залізничний транспорт та автобуси. Детальніше дізнайтеся на сайті www.portmone.com.ua/r3/

Залиште коментар

Ввійдіть, використовуючи улюблену соц.мережу: Google Вконтакте Mail.ru Twitter

FaceBook

Безкоштовно! ВІДЕО курс «Управління Особистими Фінансами»

Дізнайся секрети як Заробити, Зберегти та Примножити Гроші в Україні!

Перевірені : Принципи, Стратегії та Інструменти! Отримай Зараз!