Як поповнити мобільний рахунок, не виходячи з дому

8x6.jpg

Як поповнити мобільний рахунок, не виходячи з дому

4 комментраиев 10 просмотров

 В кожної людини хоч раз в житті виникала ситуація, коли потрібно терміново здійснити телефонний дзвінок, а гроші на рахунку мобільного раптово закінчилися. У Вас подібна ситуація траплялася? На сьогоднішній день існує багато різних способів поповнення рахунку мобільного телефону: за допомогою скретч - картки, через банкомати, термінали та багато інших.

   А як можна вирішити таку проблему за 5 хвилин не виходячи з дому?

   Зараз ми розглянемо один з найпростіших способів поповнення рахунку - через Інтернет за допомогою платіжної картки. Хоча це вже давно не новий спосіб, але багато людей про нього не знають, або з певних причин не використовують, хоча і є така можливість. Той хто вже користується ним, однозначно зрозумів, що це швидко, зручно і … абсолютно БЕЗ комісій !

   Для прикладу візьмемо послугу, що надається ТОВ «Портмоне» (компанія створена в 2002 році і має відповідні угоди з усіма операторами мобільного зв’язку і не тільки).

   Для поповнення рахунку Вам знадобиться:

— Платіжна картка Visa або MasterCard

(детальніше про картки читайте тут https://www.portmone.com.ua/r3/ru/faq );

— Інтернет-з'єднання;

— Комп'ютер.

   Операція здійснюється в ТРИ кроки і всього за 1 хвилину !

   Крок 1. Зайдіть на сайт http://www.portmone.com.ua Внизу сторінки знайдіть форму, яка зображена на малюнку. Вкажіть номер мобільного телефону, який треба поповнити, починаючи з «+38…», вкажіть суму для поповнення і натисніть кнопку «Оплатить»

   Крок 2. У вікні, яке відкриється:

а) Зверніть увагу на наявність в адресному рядку захищеного з’єднання HTTPS і зображення «зеленого замка» (https://www.portmone.com.ua/terminal/ru/pay/) ;

б) Перевірте правильність вибраного оператора, введеного номеру та суми ;

в) Введіть 16-значний номер платіжної картки та термін її дії ;

г) Введіть 3-значний CVC2/CVV2 код, який вказаний на тильній стороні Вашої платіжної картки справа від поля «Зразок підпису». Якщо код на   картці не вказаний, прочитайте тут https://www.portmone.com.ua/r3/ru/faq ;

д) Натисніть кнопку «Оплатить»

  Крок 3. Отримайте звіт про здійснену операцію і протягом 4-7 хвилин отримайте SMS про зарахування коштів на Ваш рахунок.

  Вітаю Вас ! Проблема вирішена !

   Ви поповнили рахунок свого мобільного швидко, без комісій і не виходячи з дому !

   Наскільки корисною була для Вас стаття ? Якщо Ви користуєтеся іншим способом поповнення рахунку мобільного телефону, поділіться досвідом – це буде корисно для читачів. Напишіть свої відгуки у коментарях.

Получите доступ Бесплатно к
видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook
Комментарии ВКонтакте

Читайте также

  • Forex

    Який ваш тип інвестора?

    На прикладі відомих мільярдерів подано розподіл основних типів інвесторів. 1. Консервативний інвестор. Такі інвестори, зазвичай, воліють надійно вкладати власний капітал. Тобто вони краще отримають порівняно невеликий прибуток , але з упевненістю , що вони його взагалі отримають...

  • Credit-Money

    Що робити з непогашеним валютним кредитом? Практичні поради

    Недавній період із зростанням курсу долара, знецінені гривні особливо став відчутнім тим людям, хто досі сплачує валютний кредит, адже більшість стикнулася з проблемою неможливості оплати чергових кредитних платежів. Через напружену ситуацію в країні, курс досі не...

Комментировать

Name*

Email

Website