Як правильно вкласти гроші і не втратити вкладене?

Як правильно вкласти гроші?

Як правильно вкласти гроші і не втратити вкладене?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 7,627 просмотров

Навіть маючи абсолютно невеликий капітал особистих накопичень, ви можете вже замислюватися про те, як правильно вкласти гроші. При цьому, бажано ні копійки не втратити, а значно збільшити суму.

Всі інструменти інвестування — це ідеальні способи для накопичення та підвищення свого добробуту. Але в будь-якій діжці меду буває і ложка дьогтю: спілкуючись з консультантами та аналітиками фінансового ринку, ви будете чути тільки дифірамби банку, покупкам акцій, інвестуванню в нерухомість і т.д ... І, до речі, це все правда, так і є, але це не вся правда. Багато «афер» відбуваються саме законним шляхом (інфляція, знецінення національної валюти і т.д.) і ви ніколи не зможете довести, що вас обдурили і вкрали ваші гроші. Та й довірча особа нічим не ризикує, роблячи абсолютно неправильні прогнози, через які ви можете залишитися без накопичень. Ви повинні засвоїти, що фінансовий ринок завжди підвласний ризикам, і занадто багато факторів, які можуть вплинути на стан ваших інвестицій і економіки в цілому.

Як же зробити так, щоб убезпечити себе від усіляких ризиків при інвестуванні своїх коштів?

Правила безпечного вкладення (інвестування) грошей

 

  1. Звертайте увагу на відсотки інвестицій

Запам'ятайте, що легкі гроші — це дурні гроші і коли вам обіцяють відсоток за ставкою вашого внеску істотно вище середнього на всьому ринку, біжіть з цієї установи! Вас обов'язково обдурять — питання часу. Адже навіть якщо й існує проект, який може приносити прибуток від 50 до 100% — це справа обраних і вам доведеться багато попрацювати і дізнатися, щоб з маси пропозицій, знайти саме це «золоте яйце». А так як поки у вас немає досвіду, то і обманювати себе марними надіями не потрібно.

Сьогодні середній показник по відсотках становить 12-15% і це якраз для вас. Ця сума включає в себе і можливі ризики щодо інфляції. Все що вище, вже можна вважати агресивними інвестиціями з підвищеним ризиком.

  1. Будьте різноманітні в своєму виборі

Ніколи не використовуйте тільки один інструмент інвестування. У різні періоди можуть бути більш вигідними різні методи вкладення. Приміром, в поточний момент часу більш високі ставки на ринку цінних паперів, а в наступному році, банківські депозити можуть вас приємно здивувати.

Рекомендуємо одночасне застосування різних способів вкладення і у випадку втрати засобів в одному проекті, другий обов'язково зможе своїм прибутком перекрити вашу втрату в капіталі. До того ж завжди пам'ятайте про цільове призначення ваших вкладень і підбирайте ті фінансові інструменти, які краще «заточені» під вирішення ваших завдань.

  1. Завжди намагайтеся максимально, на скільки це можливо, розуміти, куди ви вкладаєте свої гроші і яким чином у вас будуть збільшуватися накопичення

Розуміння механізму роботи вашого капіталу ніколи не замінить ніяких авторитетних думок і порад. Тому намагайтеся вивчати ринок цінних паперів, банківські вклади, накопичувальні програми і т.д. Коли вам починають нав'язувати свої послуги з інвестування або рекламують якийсь складний для вашого розуміння проект інвестиції, краще обійти стороною такі варіанти і не кидати ті, які вже показують непогані результати. Нехай і не так швидко, як вам хочеться, але ж з кожним роком з'являється безліч інвестиційних проектів, в яких ви зможете розібратися і застосовувати їх.

Перш ніж вкладати кошти, постарайтеся максимально більше дізнатися про банк, страхову компанію, брокера, проект, акції і т.д. Краще втратити трохи часу на аналіз фінансового ринку, ніж втратити свої капітали від нерозумного інвестування.

  1. Не будьте короткозорими

Якщо ви купили хороші акції і через пару місяців помітили, що вони почали трохи падати в ціні, не потрібно відразу бігти на біржу і продавати їх, поки вартість взагалі не впала до мінімуму. Через день акції починають рости в ціні, і ви вже біжите купувати їх. Це зайві рухи, які призводять до втрати капіталу. Акції — це довгострокове вкладення, яке може коливатися в ціні, але воно має властивість стабілізуватися і підвищуватися. Особливо в тому випадку, якщо компанія системна, а акції насправді хороші та бажані.

 

Правила безпечного вкладення грошей

 

  1. Користуйтеся послугами фахівців

Якщо ви себе поки що не можете назвати знавцем інвестицій, краще звернутися до фахівців, які розкажуть вам про можливі способи вкладення грошей, а також про їх особливості та підводні камені. Навіть якщо за таку консультацію вам доведеться заплатити певну суму грошей, це заощадить вам час і вбереже від необдуманих рішень. Ми впевнені, що кожна людина зможе розібратися з будь-яким фінансовим інструментом, питання в тому, чи достатньо часу у вас, щоб вивчити всі можливості фінансового ринку? Адже «недозароблені» гроші, це, по суті, втрачені гроші.

Якщо ви бажаєте прискорити процес свого ознайомлення з можливостями фінансового ринку, збільшити ефективність вкладення своїх грошей і вже почати заробляти, замовте безкоштовну 30-хвилинну консультацію експерта з вашого питання. Перейти в рубрику «Послуги»

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of