Як придбати нерухомість молодій сім’ї?

83498020_3911698_1232828941_1

Як придбати нерухомість молодій сім’ї?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
2 комментраиев 6,422 просмотров

Після весілля перед більшістю новостворених сімей гостро постає житлове питання. Де буде жити молода сім’я? Варіантів є декілька:

-  З родиною чоловіка/дружини.

-  На орендованій квартирі.

-  На власній квартирі, якщо така є.

Якщо немає власного житла, цілком зрозумілим є бажання, абсолютної більшості молодих сімей, придбати бодай однокімнатну, але свою квартиру.

Які є способи придбання нерухомості? Це:

-   За готівку;

-  Іпотечний кредит;

-  Дольова участь у будівництві.

Який з варіантів ви б не обрали вам все одно буде потрібна певна сума коштів. Для купівлі за готівку — повна вартість. А для отримання іпотечного кредиту чи дольової участі – її частина: 30 — 80% від вартості квартири.

За скільки часу може середньостатистична українська сім’я накопичити кошти на квартиру? Для розрахунків візьмемо один з найгірших варіантів по співвідношенню вартість житла і середньої зарплати — м. Тернопіль.

При середній зарплаті жителів міста у 2-2,5 тисячі гривень вартість однокімнатної квартири в середньому 240 000 грн. Питання як і де краще накопичити цю суму?

Скільки потрібно часу? Розглянемо такі варіанти:

-  Вдома/під матрац

-  Банк

-  Страхова компанія

Більш дохідні, але й більш ризикові інструменти ми розглядати не будемо, адже купівля нерухомості є дуже відповідальною справою і ризик в цьому випадку є не доцільним.

4-1024x682Допустимо, що бюджет молодої сім`ї 5000 грн. Заощаджувати більше 40% практично не можливо. Беремо для розрахунків фактично максимум 2000 грн., щомісячних заощаджень для купівлі нерухомості (40% від бюджету сім'ї).

 Якщо заощаджувати вдома тоді нам знадобиться:

pid matras

Щоб зібрати суму у 240 000 при заощадження 2000 грн. в місяць потрібно 10 років. Щоб зібрати 50% вартості для першого внеску по іпотечному кредиту чи у дольову участь відповідно знадобиться 5 років.

 Якщо накопичувати в банку:

Банк

У даному випадку для розрахунків ми вибрали умови депозитного вкладу одного з українських банків. Умови: строковий депозит з можливістю поповнення, тривалість 1 рік з можливістю пролонгації, відсоткова ставка — 18% річних. При таких вихідних даних і за умови, що відсоткова ставка не змінюватиметься ми зможемо накопичити необхідну суму за 5 років і 5 місяців. Для накопичення 50% суми знадобиться 3 роки і 9 місяців.

 Якщо накопичувати у страховій компанії.

Коли для накопичення необхідної суми на квартиру вам потрібно більше 5 років варто звернути увагу на такі фінансові установи як лайфові страхові компанії. Мінімальний строк вкладу 5 років, відсотки що вам нараховують не є фіксованими, а залежать від якості інвестицій компанії. Проаналізувавши нарахований інвестиційний дохід за останні 5 років однієї страхової компанії яка працює на ринку України отримали таке середнє значення: 18,2%. Для розрахунків візьмемо песимістичний варіант 12% річних. Тоді накопичена сума буде — 227 623 грн.

PodatkovuykodeksЗгідно Податкового кодексу України власники договорів довгострокового страхування життя мають право на податкову знижку – 15% від суми річного платежу. За умови, що вони офіційно працевлаштовані, а отже сплачують податок на доходи фізичних осіб. При наших умовах: 2 000 грн. інвестицій в місяць = 24 000 грн. в рік = 168 000 грн. за весь період 15% від цієї суми рівні 25 200. Ця сума є фактичним прибутком, який ви можна отримати з податкової, якщо подавати відповідні документи.

Отож через 7 років фактично отримана сума дорівнює 252 823 грн.

Крім цього на весь період дії договору життя застраховане і в разі смерті застрахованої особи рідні отримають 180 376 грн. плюс нарахований інвестиційний дохід на момент смерті.

Також не потрібно забувати що ринок нерухомості не стоїть на місці і закладати в розрахунки можливий ріст вартості квартир, хоча б 5% в рік.

Кожен з варіантів які ми розглянули має свої переваги та недоліки. Неможливо дати рекомендації що підійдуть всім. Кожну конкретну ситуацію потрібно розглядати індивідуально. Якщо Вас зацікавила дана тема Ви можете замовити підбір фінансового продукту який підійде саме Вам просто зараз==>  Замовити послугу зараз <==

У наступній статті ми детально розглянемо умови іпотечного кредитування і дольової участі на конкретному прикладі з реальними договорами які зараз діють в Україні.

Поділяться в коментарях вашим баченням вирішення питання придбання нерухомості.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 1-2

  МФО vs банк або де вигідніше брати кредити

  Ще кілька років тому в разі фінансової потреби люди зверталися переважно в банки, оскільки іншої гідної альтернативи для отримання кредиту не було. Однак з появою в Україні мікрофінансових організацій (МФО) ситуація змінилася. Взяти кредит тепер...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 1555936491-9650

  З 2021 року ФОПи заживуть по-новому?

  «Я не лох! #Save ФОП»... Українські підприємці вийшли на черговий пікет до Офісу президента на початку листопада. Причина протестів та ж сама: законопроекти «РРО та ФОП» №1053-1 і №1073, прийняті Верховною Радою ще 20 вересня 2019...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментарі

 • Как купить недвижимость? Ипотечный кредит VS долевое участие . | | 24 / 02 / 2014

  [...]предыдущей статье «Как приобрести недвижимость молодой семье ? » мы рассматривали возможные варианты накопления [...]

 • Як придбати нерухомість? Іпотечний кредит VS дольова участь. | | 25 / 02 / 2014

  [...]попередній статті «Як придбати нерухомість молодій сім’ї? »    ми розглядали можливі варіанти накопичення коштів [...]

 • Коментувати

  Name*

  Email

  Website