Як придбати військові облігації через програму “Дія”

630309e12fb4f8.19773444

Як придбати військові облігації через програму “Дія”

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 569 просмотров

16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську армію та її обороноздатність.

Как приобрести военные облигации через приложение “Дія”

Військові облігації під час війни

З 24 лютого з моменту вторгнення російської федерації на незалежну територію України економіка країни “перекинулася”. Військові облігації стали найголовнішим інструментом для фінансування Збройних сил України та потреб країни.

Кабінет міністрів одразу відреагував та випустив їх на суму близько 400 мільярдів грн. Одна облігація – одна тисяча гривень. Ставка прибутковості облігацій спочатку становила 10 – 12%, влітку її підвищили до 14%, а зараз варіюється 12-16% річних, залежно від тривалості дії цінного паперу.

Головна мета була залучити гроші та покрити за їх допомогою дефіцит бюджету. За цей період було придбано облігацій на суму понад 100 мільярдів гривень. До цього змогли приєднатися як пересічні громадяни, так і бізнесмени. Таким чином усі бажаючі і сьогодні можуть допомогти нашій державі та зробити свій внесок для покриття дефіциту бюджету.

Военные облигации во время войны

Прибутковість облігацій

Міністерство Фінансів проводить аукціони, які привертають своєю увагою до продажу військових облігацій. За допомогою чого вже вдалося залучити до державного бюджету понад 50 мільярдів гривень, 100 мільйонів доларів та майже 200 мільйонів євро. На початок літо Міністерство Фінансів опублікувало інформацію про продаж облігацій внутрішньої державної позики на суму понад 90 мільярдів гривень, сьогодні цей показник перевищує 100 мільярдів гривень.

Доходность облигаций
Останні новини у світі військових облігацій

Команда цифрової трансформації (Мінцифра) торкнулася і облігацій та старанно працює над новим проектом. Як розповідає Михайло Федоров, тепер можна кожному бажаючому придбати військові облігації у кілька кліків. Займе це не більше хвилини. Найближчими днями завершується останній етап у налаштуванні роботи системи, вирішенні всіх питань та купівля ОВДП через «Дію» буде доступна. Працювати  функція почне відразу з виходом нового оновлення програми, яку обіцяють цього тижня.

Уряд переконаний, що державні військові облігації ще більше залучать зацікавленість населення, оскільки купівля не займе багато часу, а ставка за ними набагато вища, ніж на депозити у комерційних банках. Кабмін розраховує, що більша частина грошей населення, яка лежить на рахунках (а це 400 мільярдів грн), — пряме джерело вкладень. Надійність вкладів гарантується державою.

Також Денис Шмигаль розповів про домовленість між Міністерством Фінансів та Національним банком про те, що НБУ щомісяця закуповуватимуть цінні папери на суму 30 мільярдів грн.

Чому саме у «Дія»?

У зв'язку з великим проривом «держави в смартфоні», кількість людей, яка використовує додаток “Дія”, зросла і налічує вже понад 18 мільйонів осіб. Таким чином, через додаток кожен користувач отримає можливість придбати ОВДП та зможе внести свій донат в обороноздатність ЗСУ та економіку країни загалом.

Крім іншого «Дія» відрізняється перевагами:

 • пропонує меншу вартість (номінальна із дисконтом);
 • не включає оподаткування (ПДФО та військовий збір не стягується);
 • державні гарантії;
 • висока прибутковість.

У додатку «Дія» ОВДП будуть називатися на честь міст, які тимчасово окуповані російською федерацією: Маріуполь, Херсон, Мелітополь, Крим. Виручені гроші підуть на наближення деокупації міст нашою армією. Це буде і донат від вас, і інвестиція. Інвестуйте у нашу перемогу.

Покупка військових облігацій через «Дію»

“Дія” не передбачає жодних комісій та додаткових платежів. Передбачається, що номінальна вартість одного цінного паперу стартуватиме від 900 грн. Термін погашення їх кожен обирає на власний розсуд — від трьох місяців до півтора року. Коли термін закінчиться, буде виплачена одночасно сума ваших вкладень і відсотки, що накопичилися.

Для того, щоб оформити заявку, необхідно:

 1. скачати та поставити на смартфоні “Дію” та пройти верифікацію особистості;
 2. на головному екрані програми вибираємо «Військові облігації»;
 3. визначаємося з фінустановою, в якій ви готові купити облігації;
 4. для оплати облігації повинен бути відкритий рахунок картки «єПідтримка»;
 5. заздалегідь перевірте номер IBAN рахунку, на нього ж прийде дохід у вигляді відсотків та первісна вартість облігації.

Покупка военных облигаций через "Дію"

Заявка буде оброблена та сформована у звичний нам документ для сприйняття, де необхідно буде звірити внесені дані:

 • ПІБ;
 • дата вашого народження;
 • дані паспорта громадянина України (хто видав, коли та якщо є термін дії);
 • номер ідентифікаційного коду;
 • місце проживання;
 • мобільний телефон та емейл;
 • дані про облігації:
  • ціна 1 облігації та строк;
  • кількість;
  • код ідентифікації ОВДП;
  • запланований прибуток;
  • ким видано;
  • підсумкова вартість усіх куплених облігацій;
 • ваш рахунок (IBAN);
 • дані про працевлаштування та доход: роботодавець (код ЄДРПОУ), дохід за півріччя.

Якщо заявка правильно оформлена та пройшла перевірку, вам надішлють документи. Завершальна стадія угоди – це підписання. Після цього ви станете власником військових облігацій.

Купівля військових облігацій, як і будь-яка інша фінансова операція, потребує виваженого рішення. Для того, щоб краще розуміти всі ризики грошових вкладень та можливі прибутки, краще замовити безкоштовну консультацію на порталі “ВСЕ ПРО ГРОШІ”. Так, наші фахівці розкажуть, як правильно вкладати гроші та збільшити свій дохід.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of