Як відкрити свій бізнес?

Як відкрити свій бізнес?

Як відкрити свій бізнес?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 20,411 просмотров

Зміст:

У кризові моменти, коли економіка всієї країни знаходиться в нестабільному стані, багато з нас намагаються знайти для себе додаткові джерела заробітку. Одні беруть підробіток на роботі, інші зайняті пошуками додаткової роботи, а треті намагаються відкрити свій власний бізнес, причому такий, щоб не було потрібно великих фінансових вкладень.

Який бізнес можна відкрити в кризу?

 

Перш за все, при ухваленні рішення про свій бізнес, ви повинні:

 • Тверезо оцінити свої вміння. Наприклад, якщо ви відмінно, на професійному рівні розбираєтеся в юриспруденції або вмієте робити вироби з дерева — тоді беріться за цю справу і відкривайте юридичну консультацію або продавайте споживачеві дерев'яні вироби ручної роботи;
 • Вибирайте той тип бізнесу, який зажадає від вас не надто великих капіталовкладень.

Реалізувати себе, як бізнесмена просто, головне — це не зупинитися на рівні ідеї, як часто відбувається. Варіантів для підприємницької діяльності маса, ось тільки деякі:

 • Харчовий бізнес.

Вмієте смачно пекти торти або пиріжки, інші кондитерські вироби? Тоді можна починати вдома, на своїй кухні готувати різні смакоти і продавати їх. Як варіант в даному випадку: майстер-класи для дітей і дорослих з приготування пряникових будиночків, льодяників на паличці і т.д.
Продукти харчування при будь-якій кризі будуть затребувані, тому, якщо є можливість, можна вирощувати навіть на своєму городі екологічно чисті овочі і продавати їх або робити консервацію, яку із задоволенням куплять любителі домашнього.

 • Консалтингові послуги.

Цей тип бізнесу підходить для професійних фахівців, що прекрасно розбираються у всіх особливостях свого напрямку, наприклад: маркетинг, продажі, бухгалтерія, економіка, фінанси, управлінський облік, побудова бізнес процесів, зменшення витрат та ін. Приватні консультації та ефективна допомога клієнтам допоможе вам отримати хороше джерело доходу.

Який бізнес можна відкрити в кризу?

 • Хоум-Інсценізація.

Звичайно, такий рід інвестицій, як ринок нерухомості, дуже страждає в кризу, адже дуже важко знайти, як покупців квартир, так і бажаючих їх купувати за такими цінами. Але: саме в цей період, багато власників нерухомості застосовують такий прийом, як хоум-інсценізація, тобто передпродажна підготовка нерухомості. Щоб вигідно продати, потрібно показати товар обличчям. А якщо об'єкт знаходиться в неналежному вигляді: меблі вимагають реставрації, господарська будівля трохи розвалилася і все це не вразить потенційного покупця. Ось і організуйте такий бізнес, який і після кризи, буде приносити стабільний дохід.

 • Ремонт.

Цей варіант має безліч варіацій, тому що в період кризи, споживач не купує нове, а намагається ретельно стежити за старим і в разі поломки, біжить в сервісний центр. Це може бути автомобільний ремонт, сервісний центр або майстерня з ремонту побутової техніки або суто пилососів, дитячих колясок і т.д.

 • Зелений бізнес.

Тенденції останніх років, навіть у кризу будуть актуальними, тому вирощування та продаж екологічно чистих овочів і фруктів, виробництво продуктів харчування з якісної сировини — ідеальна ніша для бізнесу. Як варіант: утилізація відходів і сміття.

 • Віддалений помічник.

Вже давно багато компаній практикують співпрацю з віддаленими працівниками, що дозволяє їм не платити за оренду офісу, скорочувати інші статті витрат.

 • Проведення майстер-класів.

Якщо ви володієте якимись уміннями й талантами, навчіть цьому і інших людей, дітей. Дуже популярні такі майстер-класи на святкових і корпоративних заходах, у дитячих таборах відпочинку та навчальних закладах. Прекрасний варіант — це навчання дітей рукоділлю, майстерності, адже батьки ніколи не упустять можливості прищепити своїм дітям різні навички.

 • Бізнес в мережі інтернет.

Тут можна піти декількома шляхами: створити свій сайт про розпродажі, знижки та подарункових купонів; зайнятися розробкою і подальшим продажем сайтів різного спрямування; ведення блогів і порталів, які можна монетизувати.

 • Косметика і приємні дрібниці для жінок.

Незалежно від того, криза на дворі чи ні, справжня жінка ніколи не відмовиться купити ще один тюбик помади або парфуми, лак-якого-ще-немає-в-колекції і т.д.

Де взяти ідеї для бізнесу?

Як ви бачите з вище перерахованих варіантів, ідей для бізнесу може бути маса і знайти підходяще прибуткове заняття можна скрізь: мережу інтернет, де є спеціалізовані сайти по стартапам, приклади ваших знайомих або варіанти, які ви можете випадково побачити по телевізору або почути від колег по роботі. Як кажуть: «Хто шукає, той завжди знайде».

Де взяти ідеї для бізнесу?

Як відкрити вигідний бізнес?

 

Будь-який бізнес вимагає не тільки вкладень, а й ретельно опрацьованого бізнес-плану. Тому спочатку, ви повинні все розпланувати і візуалізувати всі пункти на папері. Залежно від виду діяльності, таких пунктів у вас може бути маса і всі вони будуть відрізнятися один від одного. Наприклад, якщо ви хочете зайнятися консалтингом, вам необхідно: створити свій сайт, де ви докладно опишете свої переваги і можливості, проведіть рекламну кампанію, в ході якої розмістіть інформацію про себе в соціальних мережах, на спеціалізованих сайтах, що надають подібні послуги. Не забудьте і про друковану рекламну продукцю, вона ефективно працює і привертає масу клієнтів.

Якщо для відкриття бізнесу вам необхідні значні фінансові вливання, тоді необхідно знайти спонсора або однодумців, які готові вкласти свої кошти в вашу ідею або почати разом з вами.

З чого почати відкриття бізнесу?

 

З ретельно продуманого і вибудуваного шляху розвитку, раціонального розподілу коштів та обов'язків (якщо ви займаєтеся справою не один).

 1. Вивчіть попит на свій бізнес. Якщо ви хочете відкрити інтернет-магазин, вивчіть попит на ті товари (послуги), які ви будете пропонувати своїм покупцям. Саме з пошуку ідеї, а не складання бізнес-плану і починається будь-яка підприємницька справа.
 2. Вивчіть рівень конкурентності вашої ідеї на ринку. Приміром, квіткових магазинів маса, а от інтернет-магазинів квітів з доставкою додому — одиниці. Обов'язково ознайомтеся з тими прийомами роботи, які використовують ваші конкуренти, розгляньте всі їхні сильні і слабкі сторони, може ви зможете зіграти таким чином, що слабкість конкурентів стане вашим сильним прийомом у розвитку бізнесу.
 3. Вивчіть ринок нерухомості, якщо вам необхідно орендувати приміщення і вибрати оптимальний варіант.
 4. Подбайте про рекламу свого бізнесу (інтернет, друкована продукція, рекомендації друзів і знайомих, презентації та рекламні акції).
 5. Ознайомтеся з тим пакетом документації, який ви повинні оформити для відкриття бізнесу і вартістю цих послуг.
 6. Виведіть ту суму фінансових коштів, яку ви витратите на закупівлю сировини, інструментарію і т.д. Іншими словами — це кошти, які вам доведеться вкласти у відкриття своєї справи. Цілком можливо, що ваших особистих коштів вам буде не достатньо, тоді подумайте про те, яка банківська установа може вам допомогти, і ви візьмете кредит під невеликі відсотки і на вигідних умовах.
 7. Прорахуйте шляхи відходу або реорганізації вашого заняття в іншу ідею. Так, буває й таке, коли ви через півроку побачите, що бізнес не приносить жодних доходів і потрібно оперативно поміняти свою спеціалізацію.
Важливо знати: у період кризи не варто відкривати бізнес з високою конкуренцією. До таких занять можна віднести аптечний бізнес, елітна і дорога косметика.

Як відкрити бізнес з мінімальними вкладеннями

 

Навіть самий невеликий бізнес все ж вимагає певних вкладень, тому говорити про те, що можна відкрити бізнес взагалі без фінансових вливань — не варто. Єдине, що ви можете зробити, щоб уникнути ризику втратити всі свої накопичення — це вкладати потроху, виходячи з отриманих результатів.

Звичайно, важливі статті витрат, які всім бізнесменам необхідно понести — це оформлення дозвільних документів на відкриття свого бізнесу. Далі, коли ви побачите, що попит на вашу продукцію починає зростати, можете вкладати великі суми, розширювати асортимент. Та й на цьому етапі вам буде простіше, адже якийсь прибуток ви вже отримуєте, значить — його можна пускати в оборот.

Бізнес з мінімальними вкладеннями буде прибутковим в тому випадку, якщо ви займаєтеся улюбленою справою, тим, у чому ви прекрасно розбираєтеся і можете надати споживачеві якісний продукт. Коли покупець бере у вас, наприклад, смачний пиріжок, потім ще не раз повертається, до вас починають приходити за його рекомендацією й інші покупці — це вже говорить про те, що ваші навички та вміння починають приносити результати, і ваш товар буде затребуваним.

Як відкрити бізнес в маленькому місті?

 

Багато хто вважає, що можливості отримувати стабільні доходи відкриваються тільки у великих містах. Але це в корені неправильна думка — навіть у маленькому місті можна отримувати стабільний прибуток.

Важливо знати: щоб не «прогоріти» уважно проаналізуйте споживчий ринок у своєму місті і знайдіть ту нішу, яка пустує, але стане обов'язково затребуваною.

Краще вибирати той вид діяльності, який зажадає від вас мінімальних вкладень. Наприклад, зареєструвавшись як приватний підприємець, ви можете відкрити сервіс по ремонту побутової техніки або надавати послуги з дрібного ремонту приватним особам. Для цього ви можете створити сайт і рекламувати себе на сайті міської порталу. Якщо ви жінка, тоді вам цілком під силу виконувати послуги з прибирання, догляду за дітьми, викладанням майстер-класів і т.д.

Як відкрити бізнес в маленькому місті?

Тим, хто володіє професійними навичками і може надавати послуги, підійдуть і такі ідеї, як лікувальний і профілактичний масаж, манікюр, створення ландшафтного дизайну, послуги фотографа і безліч інших варіантів, які будуть приносити нехай і невеликий, але стабільний дохід.

Як у великих, так і в малих містах, ви завжди зможете отримувати дохід від харчового бізнесу: домашній хліб і булочки, точка з продажу натуральної кави для дорослих і какао для дітей, солодкої вати і вітамінних коктейлів. Затребувані скрізь і завжди послуги з ремонту годинників, дрібної побутової техніки, ремонту приміщень і меблів, з продажу торгового обладнання, юридичних послуг.

Коли ви займаєтеся плануванням бізнесу в маленькому місті, враховуйте всі моменти, з якими вам доведеться зіткнутися, особливо — з вибором оподаткування та реєстрацією у відповідних органах.

І не забувайте про те, що тільки правильно спланований і точно розрахований підхід до свого бізнесу, зробить його успішним і таким, що стабільно розвивається. На перших порах всі стикаються з різними нюансами, але ніколи не можна опускати руки і говорити про те, що «все пропало», будьте оптимістом і прагніть до успіху. У цьому випадку, ваш бізнес допоможе вам пережити кризу і отримати прибуткове заняття, яке ви робите з радістю і задоволенням.

Найважливіше при відкритті свого бізнесу

 

Звичайно ж, є речі, без яких навіть самий, на перший погляд, простий бізнес, складно або взагалі неможливо відкрити і розвинути до рівня отримання прибутку. І при цьому навіть наявність стартового капіталу не допоможе.

 1. Для того щоб відкрити свій бізнес вам в першу чергу необхідно мати велику мету, заради якої ви будете шукати можливості і зможете підніматися при черговому падінні. В даному випадку така мета виходить за рамки суто матеріальної — це також спосіб і рівень життя, коло спілкування та ін.
 2. Завзятість в досягненні мети. Успішну людину відрізняє від неуспішної лише те, що успішна на один раз більше піднялася після падіння.
 3. Навички ефективної комунікації просто необхідні у всіх сферах бізнесу, як при пошуку стартового капіталу, так і для просування своєї ідеї партнерам і клієнтам.
 4. Продажі. Без продажів бізнес взагалі неможливий. Навички продажу в першу чергу самого себе, як фахівця, а також своїх товарів і послуг. При однаковій якості товарів і послуг, обсяг продажів буде вище у того, хто краще вміє продавати.
 5. Готовність до навчання та застосування на практиці знань. Зараз проводиться маса тренінгів та семінарів з відкриття власного бізнесу. Але більшість людей, які навіть навчаються, отримані знання не втілюють в життя — в цьому велика проблема.

Цей перелік можна продовжити ще на багато сторінок. При бажанні ви зможете самі це зробити, головне щоб ви відповіли самі собі на питання: «Навіщо це мені? Що це мені дасть?».

Найважливіше при відкритті свого бізнесу

Що робити, якщо немає знань і навичок для відкриття бізнесу?

 

Самий ідеальний варіант для відкриття бізнесу — це наявність наставника, який має відповідний досвід і знання, які вам будуть необхідні. Це дозволить вам замість навчання на своїх помилках, навчатися на успіху інших, при цьому ви заощадите масу часу і грошей. На жаль, в традиційному бізнесі такого наставника знайти практично не можливо, тому наставниками можуть виступати книги відомих авторів, а також семінари та практичні тренінги людей, що досягли успіху в своїх нішах.

Наставників ви можете знайти в мережевому бізнесі. Головне, щоб вам підходив товар, який буде просуватися таким чином, влаштовував маркетинг план, ну і звичайно ваша готовність зануритися в той напрямок на 200%.

Якщо ж вам приємніше мати справу з послугами, на які вже зараз є великий попит, і він зростає з кожним роком, зверніть увагу на нашу пропозицію. У зв'язку з розширенням представництв по всій території України, наша команда оголосила конкурс для потенційних партнерів у консалтингу — бізнесі незалежного фінансового консультанта. Кожен, хто пройде відбірковий конкурс, і буде активно співпрацювати з нами, отримає:

 • персонального наставника професіонала;
 • перспективу кар'єрного зростання до рівня менеджера і ТОП-менеджера;
 • підтримку на всіх етапах кар'єри;
 • бухгалтерський і юридичний супровід;
 • методичне забезпечення;
 • гідну комісійну винагороду;
 • і багато іншого.

Подробиці про конкурсний відбір та умови співпраці з нами дізнайтеся за посиланням.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • 735ac5ca-ce3e9cb0ad7ea518f3f4eb5d278a1fff

  Чи варто довіряти недержавним пенсійним фондам?

  Сьогодні в Україні досить гостро стоїть проблема з наповненням Пенсійного фонду, а також є необхідність в реформуванні всієї системи. І якщо це проблема не буде вирішена, то вже через 10-15 років пенсії буде платити просто нічим. Про...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • Рейтинг и анализ банков

  Підсумки 2020 року для банківського ринку України

  Для будь-якої країни, банківська система — вкрай важливий елемент розвитку та взагалі існування держави. Вона складають невід'ємну частину сучасного грошового господарства, а її діяльність тісно пов'язана з потребами відтворення. У сучасному суспільстві банки не тільки організовують...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of