Як зберегти та примножити Весільні гроші?

гроші на весілля

Як зберегти та примножити Весільні гроші?

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Комментариев нет 2,093 просмотров

гроші на весілляВесілля – світле свято любові, один із найважливіших моментів у житті двох сердець. закоханих, які створюють нову сім`ю, кладуть початок новим змінам, новим сюрпризам у житті.

З місячним досвідом у статусі дружини, скажу, що зміни та сюрпризи приємно радують.

Один із таких сюрпризів, який очікував нас, як «новоспечених»  молодят – це подарунок від гостей — шанс стати благополучною сім`єю і самостійно будувати своє життя в достатку.

Про що йдеться? В один момент ми зрозуміли — кожна новостворена сім`я народжується в багатстві, адже весільні гроші – це і є той старт, та кругленька сума з якої починається фінансове життя сім`ї. Перед нами постало лише питання: як правильно тим багатством скористатися, адже весільні гроші, як лотерея, коли ними не управляєш, розходяться на одному подиху.

Часом, молоді люди ніколи досі не тримали стільки грошей в руках, а тому хтось прислухається до поради батьків, хтось приймає рішення самостійно, та однозначно, в кожної сім`ї є своє бачення як їх потратити. Особисто стало цікаво, як молоді пари розпоряджаються своїми першими спільними грошима.  І як виявляється,

 • одним одразу ж хочеться купити те, про що давно мріяли, сходити на шопінг. з`їздити у медовий місяць (готель 5 зірок).

       А що тоді, жити від зарплати до зарплати?

 • Інші ж, всі гроші інвестують в бізнес.

       Найшвидший шлях примножити гроші та чомусь не завжди надійний. Недарма ж всі успішні мільйонери у бізнес вкладають всього лише 20% своїх активів?

 • Покласти в банк на депозит — теж популярне рішення, проте виникають питання:  В який банк? Скільки? На який термін? З якою метою? Аби були)?
 • Часто молодята купляють нерухомість, як шлях зберегти гроші.

       Та, як результат, оплатою за пальне, чи за іпотечний кредит збільшують щомісячні витрати у власному бюджеті.

Рішень багато, адже гроші завжди знайдеться на що потратити, більше того вони потрібні ЗАВЖДИ.

А тому наша сім`я вирішила подбати про те, щоб вони були і надалі.  

Для нас важливо  грамотно  розпорядитися  весільними коштами ЗАРАЗ, щоб не жаліти про це в майбутньому.

Як же розподілити їх так, щоб вистачило і на відпочинок, і на подальше забезпечене життя ?

Для себе і нашого весільного подарунку я знайшла відповідь.

Ось вони, 5 правил як зберегти та примножити весільні гроші.деньги

ПРАВИЛО 1:  Закладіть міцний фундамент – подбайте про фінансовий захист своєї новоствореної сім`ї, подбайте про те, щоб у разі непередбачуваних випадків у Вас завжди були гроші. Рекомендована сума на створення такої подушки безпеки — 30% від всіх коштів.

ПРАВИЛО 2: Молоді сім`ї часто просто необхідно здійснити витрати на облаштування спільного життя, спільний відпочинок, створити власну зону комфорту. Рекомендована сума на відпочинок та приємні покупки до 25 %, адже це всього лише витрати, які принесуть задоволення та спогади.

ПРАВИЛО 3: Ваші гроші – це насправді старанні робітники, а тому вони просто повинні працювати. Інвестуйте гроші в Активи, те що буде приносити  вам дохід, стабільний дохід, а не створювати додаткові витрати на утримання чи обслуговування. Інвестувати можна і в бізнес, нерухомість, освіту, і в цінні папери та навіть просто відкрити депозит. Обирайте різні напрями при цьому інвестуйте  40 % вашого капіталу.

ПРАВИЛО 4: Пожертвуйте хоча б 5% своїх коштів на благодійність. Є закони України, закони природи, а є Закон Всесвіту – Віддаючи, з часом ти отримуєш вдвічі більше. Гроші не люблять скупих.

ПРАВИЛО 5: Управляйте своїми грошима. Якщо ви піклуєтеся про своє фінансове благополуччя, то без «підрахунку» грошей вам не обійтися. Контроль своїх витрат і доходів є запорукою фінансового здоров’я вашого гаманця. 

Наталія КовальЗауважте, нажити багато грошей — хоробрість, зберегти їх — мудрість, а вміло витрачати — мистецтво.

 А тому, бажаю Вам мудрих фінансових рішень та сімейного достатку. 

Автор статті : Наталія Коваль, незалежний фінансовий консультант

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • payoneer-limits

  Платіжна система Payoneer – вигідно виводимо валюту з-за кордону

  Отримання грошей є однією з основних задач, яку доводиться вирішувати всім, хто працює з іноземними інтернет-ресурсами або компаніями, і більшість фрілансерів вибирають Payoneer, тому що вважають його кращим платіжним сервісом. Пояснюється це невисокою комісією при...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

 • 23

  Що таке “ринок страхування” та як він функціонує в Україні?

  Ринок “страхування” для пересічного громадянина сьогодні звучить досить неоднозначно та абстрактно. З однієї сторони, асоціативно, керуючись власним пострадянським досвідом ми згадуємо “соцстрах”, праобраз “солідарної системи пенсійного страхування”, “відновлення тимчасової втрати працездатності”, з іншої – абсолютно...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal

Коментувати

Name*

Email

Website