Весілля – світле свято любові, один із найважливіших моментів у житті двох сердець. закоханих, які створюють нову сім`ю, кладуть початок новим змінам, новим сюрпризам у житті.
З місячним досвідом у статусі дружини, скажу, що зміни та сюрпризи приємно радують.
Один із таких сюрпризів, який очікував нас, як «новоспечених» молодят – це подарунок від гостей — шанс стати благополучною сім`єю і самостійно будувати своє життя в достатку.
Про що йдеться? В один момент ми зрозуміли — кожна новостворена сім`я народжується в багатстві, адже весільні гроші – це і є той старт, та кругленька сума з якої починається фінансове життя сім`ї. Перед нами постало лише питання: як правильно тим багатством скористатися, адже весільні гроші, як лотерея, коли ними не управляєш, розходяться на одному подиху.
Часом, молоді люди ніколи досі не тримали стільки грошей в руках, а тому хтось прислухається до поради батьків, хтось приймає рішення самостійно, та однозначно, в кожної сім`ї є своє бачення як їх потратити. Особисто стало цікаво, як молоді пари розпоряджаються своїми першими спільними грошима. І як виявляється,
А що тоді, жити від зарплати до зарплати?
Найшвидший шлях примножити гроші та чомусь не завжди надійний. Недарма ж всі успішні мільйонери у бізнес вкладають всього лише 20% своїх активів?
Та, як результат, оплатою за пальне, чи за іпотечний кредит збільшують щомісячні витрати у власному бюджеті.
Рішень багато, адже гроші завжди знайдеться на що потратити, більше того вони потрібні ЗАВЖДИ.
А тому наша сім`я вирішила подбати про те, щоб вони були і надалі.
Для нас важливо грамотно розпорядитися весільними коштами ЗАРАЗ, щоб не жаліти про це в майбутньому.
Як же розподілити їх так, щоб вистачило і на відпочинок, і на подальше забезпечене життя ?
Для себе і нашого весільного подарунку я знайшла відповідь.
ПРАВИЛО 1: Закладіть міцний фундамент – подбайте про фінансовий захист своєї новоствореної сім`ї, подбайте про те, щоб у разі непередбачуваних випадків у Вас завжди були гроші. Рекомендована сума на створення такої подушки безпеки — 30% від всіх коштів.
ПРАВИЛО 2: Молоді сім`ї часто просто необхідно здійснити витрати на облаштування спільного життя, спільний відпочинок, створити власну зону комфорту. Рекомендована сума на відпочинок та приємні покупки до 25 %, адже це всього лише витрати, які принесуть задоволення та спогади.
ПРАВИЛО 3: Ваші гроші – це насправді старанні робітники, а тому вони просто повинні працювати. Інвестуйте гроші в Активи, те що буде приносити вам дохід, стабільний дохід, а не створювати додаткові витрати на утримання чи обслуговування. Інвестувати можна і в бізнес, нерухомість, освіту, і в цінні папери та навіть просто відкрити депозит. Обирайте різні напрями при цьому інвестуйте 40 % вашого капіталу.
ПРАВИЛО 4: Пожертвуйте хоча б 5% своїх коштів на благодійність. Є закони України, закони природи, а є Закон Всесвіту – Віддаючи, з часом ти отримуєш вдвічі більше. Гроші не люблять скупих.
ПРАВИЛО 5: Управляйте своїми грошима. Якщо ви піклуєтеся про своє фінансове благополуччя, то без «підрахунку» грошей вам не обійтися. Контроль своїх витрат і доходів є запорукою фінансового здоров’я вашого гаманця.
Зауважте, нажити багато грошей — хоробрість, зберегти їх — мудрість, а вміло витрачати — мистецтво.
А тому, бажаю Вам мудрих фінансових рішень та сімейного достатку.
Автор статті : Наталія Коваль, незалежний фінансовий консультант
-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.
Не обтяжені фінансовою грамотністю співвітчизники вважають, що зберігання заощаджень «під матрацом» – найнадійніший варіант. «Ну і нехай гроші не приносять прибуток, зате немає збитків. А то вкладеш кудись не туди, й залишишся ні з чим...
15 грудня Верховна Рада прийняла держбютжет, в якому встановлені розміри мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму на 2021-й рік. Як ці зміни вплинуть на податки, пенсії, соціальні стандарти й окремі види штрафів ми розповідаємо в цій статті...
Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте: