Яким буде ваш пасивний дохід? Ч1

пасивний дохід

Яким буде ваш пасивний дохід? Ч1

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,303 просмотров

Пасивний дохід – це такий дохід, який не залежить від вашої щоденної діяльності. Пасивний дохід можна ще називати по різному – рента, пенсія…Саме на ці гроші ви будете жити тоді, коли не захочете (це добре) або не зможете (а це вже гірше) працювати.

А ви впевнені, що на старості років не будете жити в злиднях?

Задайте собі це питання і добряче над ним задумайтесь. Більшість людей вважають, що в злиднях житиме хтось інший, тільки не вони.банка з грошима На чому така впевненість ґрунтується? Це впевненість в собі, чи в своїй державі, чи в своїй родині? Які у вас конкретні підстави для такої впевненості?

1) Ви все життя працювали на трудову книжку, а тому матимете велику пенсію від держави?

2) Ви виховали чемну доньку або сина, дали освіту, утримували, поки дитина сама не заробляла, а тому ваше дитя буде дбати про вас в старості?

3) Ви назбирали гроші, купили квартиру і будете на старості років її здавати в оренду?

4) У вас суперський бізнес, який завжди буде приносити вам дохід?

5) У вас на городі закопано велику суму грошей в трилітрових банках?

6) У вас в садочку вдарив фонтан нафти?

нафтова вишкаЗ перелічених варіантів лише останній, нафтовий, справді дає якусь гарантію, якусь впевненість в майбутньому, і то лише в тому випадку, якщо нафтовий пласт є достатньо потужним. Сподіваюсь, що вам повезло!

Всі інші варіанти жодної гарантії не дають, а лише вселяють ілюзію, що все буде добре, що у вас буде забезпечене життя в достойному віці.

Давайте подивимося правді в очі, розглянемо кожен з варіантів, які найчастіше люди вважають гарантованим забезпеченням свого майбутнього, своїм надійним пасивним доходом.

Яку пенсію можна отримати, якщо все життя працювати на трудову книжку. Як приклад візьму пенсію своєї мами. В неї трудовий стаж 55! років, з них 25 років – стаж науковий. Вона переважну більшість свого життя викладала в Вузі, кандидат наук, доцент, займалася науково-дослідною роботою, довгий час була деканом факультету. Сьогодні їй 76 років, лише в цьому році мама перестала працювати. Пенсія в неї аж 3700 грн., і це вже після того, як в Пенсійному фонді її «гарно порахували», не за просто так, звичайно.

Звичайно, більшість українських пенсіонерів позаздрять за таку пенсію, особливо ті, хто отримує пенсію мінімальну, яка сьогодні складає аж 894 грн., а з 1 грудня 2013р. має зрости до шалених 949грн. Проте чи справді це достойне забезпечення для людини, яка стільки років активно працювала, робила науку, виховувала студентів? Квартплата, їжа, ліки – забирають 90% усієї пенсії. Про якісь подорожі, розваги, нові речі мова йти не може навіть при такому пенсійному  забезпеченні.

пасивний дохідПроте наступні покоління вже на таку пенсію не можуть навіть сподіватися, ні таких пенсійних умов не матимуть. Кількість пенсіонерів в Україні зрівнялася з кількістю тих, хто працює офіційно і склала вже понад 30% населення. Тривалість життя зростає, в Україні сьогодні це 71 рік, а от народжуваність хоча і показує в останні роки позитивну тенденцію, проте не встигає за смертністю. А тому пенсійний податок платять все менше і менше людей.

Який з цього висновок? А ось такий  — ваша пенсія буде залежати не від того, скільки років ви працювали, яку зарплату отримували та який податок, відповідно, платили. Вона буде залежати від того, скільки платників податків платять вам на пенсію. Саме тому ті, у кого одна, дві чи три дитини, не можуть на пенсію розраховувати, бо податків ваших дітей не вистачить на її виплату. Чи ви вважаєте, що вам пенсію будуть платити мої діти?!

В наступних матеріалах детально розберемо інші сподівання людей на майбутнє забезпечення, їх плюси та мінуси

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of