Заначка справжніх мужчин

татко

Заначка справжніх мужчин

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 2,312 просмотров

Слово “заначка” в кожного викликає різні думки, різні асоціації. В статті “Заначкв. Рекомендації для чоловіків” йшлося про різне розуміння поняття заначка різними людьми. Для когось це — гроші на випивку з друзями, для когось — резерв на випадок втрати роботи, а хтось має диверсифіковану грамотну заначку.

Для мого клієнта Романа, про якого йшлося в ті статті, важливо було створити таку заначку, яка відповідала би усім уявленням його дружини про нього як про ідеального чоловіка та батька. Як відомо, ідеальний мужчина в уяві більшості жінок — це мужчина турботливий, ініціативний та наполегливий. А ідеальний тато — це той, хто не лише купує іграшки та солодощі, але і забезпечує дитині освіту. Саме це і хотів підтвердити Роман, створюючи свою, так би мовити, заначку на всі випадки життя.

таткоВ Романа двоє дітей, 5 рочків та 2 рочки, дружина не працює, тобто він — годувальник родини. Саме тому найперше, що зробив Роман за порадою свого фінансового консультанта — подбав про себе як годувальника, тобто забезпечив для своєї родині кошти для збереження звичного рівня життя на 5 років, у випадку, якщо його не стане. Для цього він використав фінансовий інструмент, мало відомий більшості українців, проте   добре знаний в Європі. Роман, звичайно, сподівається  дожити  до достойного віку, а ті гроші, які він за цей час назбирає, забезпечать йому та дружині гідний рівень життя.

 Для Романа дуже важливо, щоб його діти отримали таку освіту, яку вони забажають, коли закінчать школу. З метою забезпечити своїм дітям навчання в будь-якому навчальному закладі, який вони оберуть, тато Роман  використав  фінансові інструменти, які чітко “заточені” саме під цю ціль. Завдяки цьому діти матимуть необхідні кошти на навчання в будь-якому випадку, навіть  якщо  батько до цього часу не доживе.

Справді, турботливий тато подбав про своїх дітей, а не шукав причини, чому цього робити не буде, як це іноді роблять безвідповідальні татусі. Фінансовий консультант часто чує від різних татусів, що  невідомо ще, ким дитина захоче бути, а, може,  дитина буде вчитися безплатно, а, може, інфляція з”їсть гроші, а,  може, краще купити золото, а, може, почнемо складати гроші пізніше, а якщо мене не стане, то навіщо  дитині освіта…

 Звичайно, кожен вирішує сам, проте справжній мужчина — це той, хто турбується про рідних та наполегливо проявляє в цьому ініціативу.

татко1А ще Роман оформив для своїх дітей, для дружини і для себе медичне страхування. Багато людей щиро вважає, що цього в Україні немає. Питання полягає в тому, хто в кращій ситуації — той, хто нічого не знає чи той, хто цим користується?

Крім того, Роман почав формувати свій резервний фонд, щомісяця відкладає на це 5% свого доходу. В підсумку, на всі “заначки” в Романа йде щомісяця  близько 950грн., що становить 25% доходу Романа.  Надалі, коли дружина вийде на роботу, для неї також відкриють накопичувальну програму на пенсію.

Роман ще не завершив творення своєї диверсифікованої заначки, проте він знаходиться в значно кращій фінансовій ситуації, ніж більшість українців. В нього практично повністю сформовано фінансовий захист родини.

А як справи з створенням фінансового захисту у вас? Так само як в Роман, ще краще, ніж в нього чи краще не питайте?

Якщо ви бажаєте по-справжньому подбати про своїх близьких — замовте консультацію фахівця — фінансового консультанта. Звичайно, можна все спробувати робити самому, по книгам, по нашим статтям, проте кращий результат буде тоді, коли ви скористаєтесь фаховою консультацією. Заходьте за посиланням та замовляйте консультацію фахівця http://vseprogroshi.com.ua/poslugi-i-cini

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of