Звички багатих людей або як прокласти шлях до успіху

joshua-reddekopp-395392-unsplash

Звички багатих людей або як прокласти шлях до успіху

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,037 просмотров

Багатими не народжуються, а стають! Відповідно до проведених досліджень близько 80% людей, які мають статок понад $ 1 000 000 не мали спадщини і не отримували від когось фінансової допомоги. І, навпаки, близько 70% тих, хто виграв велику суму в лотерею через 6-7 років знову залишаються без грошей. Висновок зробити нескладно: багатими стають ті, хто щось для цього робить, як би банально це не звучало.

У кожного мільйонера або мільярдера свій шлях до успіху, і ви напевно чули безліч таких історій. Переказувати їх в рамках цієї статті ми не будемо тим більше, що у кожної людини, яка прагне стати успішною, є свої власні мотиватори. Зупинимося на практичних моментах, які в сукупності з позитивним настроєм допоможуть зрозуміти, з чого потрібно почати своє сходження на фінансову гору, яка не має ні вершини, ні второваних доріг.

Формуємо правильні звички

Домогтися успіху просто так неможливо. Сприймайте це як закон, як аксіому і як керівництво до дії. Вам може пощастити раз, другий, третій, але на цьому ліміт везінь може бути вичерпаний, та й утримати в руках «птаха щастя», якщо про нього «не дбати», буде складно. Потрібна планомірна і вдумлива робота над собою, яка починається з формування хороших звичок.

Відомий американський фахівець з фінансового планування Томас Корлі, протягом 5-ти років вивчав історії успіху сотень багатих людей, і прийшов до висновку, що без напрацювання певних звичок у них би нічого не вийшло. Чому правильність висновку Корлі не викликає сумнівів? Все дуже просто: у бідних людей такі звички відсутні, тоді як багатії рік за роком не відступають від одних і тих самих правил, принципів, навичок, шаблонів – називайте як хочете.

2

Улюблена справа

Видатний винахідник, підприємець і один із засновників компанії «Apple» Стів Джобс говорив, що не знає іншого способу одночасно бути багатим і щасливим, окрім як займатися улюбленою справою. «А до чого тут звички?» – може запитати уважний читач. А ось до чого. Після вибору способу заробітку потрібно навчитися приділяти ремеслу більшу частину свого часу, відточуючи навички, що вже є, і набуваючи нових. А для цього важливо привчити себе щоденно виконувати монотонну, рутинну і трудоємку роботу. Згодом її можна перекласти на підлеглих, але спочатку необхідно всі тонкощі вивчити самому. Втім, коли мова йде про улюблену справу, навіть рутиною займатися приємно.

Рано вставати

Практично всі багаті люди – «ранні пташки», адже вони прекрасно розуміють, що ранок – найпродуктивніший для роботи час. Звичка рано вставати дозволяє спланувати майбутній день, зробити зарядку, не поспішаючи поснідати, поміркувати над поточними завданнями. З ранку мозок працює краще, тому запланована на день робота виконується якісніше і швидше. Як результат – менше стресів та хвилювань, вище задоволення від виконаної роботи, краще сон. Згідно з дослідженнями Корлі 44% багатих людей прокидаються за 3 години до початку роботи, в той час як бідні вважають за краще поспати довше – лише 3% з них встає набагато раніше початку робочого дня.

Планування

Це одна з головних звичок, без якої сколотити капітал неможливо. І це не перебільшення, а перевірений часом факт. Адже саме планування є основою тайм-менеджменту, який дозволяє розставити пріоритети, скоротити час на виконання завдань, виконати за день більше роботи, підвищити особисту ефективність. Планування кожного робочого дня має випливати із стратегічних планів розвитку бізнесу, інакше просто не можливо буде відокремити більш важливі справи від завдань, які тимчасово можна відкласти. Заможні люди ніколи не зупиняються на тому, чого вже досягли, і думають на кілька кроків вперед, що дозволяє розробляти нові стратегії. Вони щодня записують від 5 до 10 нових ідей, деякі з яких «вистрілюють» і дозволяють заробляти ще більше.

3

Економія

Багаті люди ніколи не витрачають гроші на дурниці. Вони не мають потреби хизуватись перед іншими або зайвий раз демонструвати свій високий статус. Наприклад, Білл Гейтс досить часто подорожує по світу, користуючись громадськими рейсами, а Марк Цукерберг розкішним Bentley і Bugatti надає перевагу досить скромному Volkswagen GTI з механічною коробкою передач. І можете не сумніватися, нікому з мільйонерів та мільярдерів навіть в голову не приходить думка про те, щоб купити новенький iPhone, тому що це модно. Купуючи тільки те, що дійсно необхідно, багаті заощаджують до 20% власного доходу. Але, якщо вже купують, то не економлять на якості, обираючи тільки найкраще.

Те ж саме стосується й економії часу. Згідно з дослідженнями Корлі 67% багатих дивляться телевізор менше години на добу, а деякі не дивляться зовсім, вважаючи за краще витратити цей час на читання літератури. Дуже популярні серед успішних людей аудіокнижки, які дозволяють економити ще більше часу.

Створення правильного оточення

Людям властиво створювати певне коло знайомств, щоб можна було з кимось спілкуватися і не залишатися на самоті. Цей підхід не є продуктивним, тому що такі знайомі не здатні дати нічого нового. Багатії так не роблять, вони дуже вимогливі й оточують себе собі подібними – людьми, які позитивно мислять та націлені на успіх. У заможних людей оточення складається з однодумців, ділових партнерів і наставників, без яких вони не досягли б успіху. Таке оточення дає оптимізм й натхнення, внаслідок чого народжуються нові ідеї, задуми й плани.

4

Контроль емоцій

Кожний з нас напевне знає фразу: «Нічого особистого – це просто бізнес». Багато хто приписуює цьому виразу жорстокий підтекст, але насправді він має глибокий практичний зміст. Йдеться про те, що ніколи не можна приймати емоційні рішення, тому що емоції (хороші чи погані – неважливо) блокують префронтальну кору мозку, яка відповідає за логічне і розважливе мислення. Що стосується серйозних рішень, успішні люди завжди дають собі час на обмірковування. Навіть, якщо угода здається дуже вигідною, серйозний бізнесмен проаналізує всі можливі варіанти розвитку подій, що дозволяє знайти недоліки, вчасно їх усунути, запропонувати кращі рішення.

Самоосвіта

Головний принцип успішних людей відображений у відомих словах класика марксизму-ленінізму: «Вчитися, вчитися і вчитися!». Один із засновників і співвласників компанії Google Сергій Брін при прийомі нових співробітників на роботу задає всім однакове питання: «Чи можете Ви за 5 хвилин розповісти мені дещо, чого я ще не знаю?» Коли його компаньйона Ларрі Пейджа запитали, навіщо Брін витрачає стільки часу на «цю дурницю», той відповів: «Ви дійсно вважаєте, що отримати нові знання, причому абсолютно безкоштовно, – це дурниця? Можливо, ця людина піде звідси назавжди й забере із собою інформацію, яка може нам стати в нагоді для створення новий ідей. Чому ми повинні відмовлятися від можливості отримання цінних відомостей?». Ось, чому багаті незважаючи на величезний багаж знань і великий досвід, весь час перебувають у пошуках нових знань.

Інші звички

Крім перерахованих, Томас Корлі виділяє ще декілька звичок, які він виявив у мільйонерів і мільярдерів. Більшість багатих людей привчили себе:

  • працювати понаднормово (робити на 1% більше, ніж заплановано);
  • виконувати заплановані на день справи;
  • сподіватися лише на власні сили;
  • контролювати всі процеси й довіряти тільки фактам;
  • не боятися помилок, але робити з них висновки;
  • бути оптимістами в будь-якій ситуації та завжди посміхатися;
  • постійно розширювати коло ділових знайомств (мова йде про правильне оточення);
  • вести здоровий спосіб життя і правильно харчуватися.

Спробуйте ввести ці звички в своє життя, й ви побачите безліч перспектив. Поставте ціль і починайте планомірно до неї йти: плануйте, бережіть час та гроші, вивчайте нове в своїй сфері й розширюйте кругозір, отримуючи знання в суміжних галузях, аналізуйте та приймайте тільки виважені рішення. А щоб завжди бути здоровим та бадьорим, а значить максимально ефективним, прокидайтесь раніше, виділяйте час на фізичні вправи і дотримуйтеся правильного раціону харчування.

5

Про інвестування

Інвестування – один з ключових навичок багатих людей, тому ми навмисно говоримо про нього окремо. Принцип: «гроші роблять нові гроші», ніхто не відміняв, ним користуються протягом тисячоліть, актуальним

він є і зараз. Після досягнення успіху в бізнесі більшість підприємців виділяють частину прибутку на інвестиції в нові проекти, які згодом приносять пасивний дохід. Заробітки від інвестування залежать від кількості вкладених коштів та правильності вибору напрямку й часто вимірюються десятками мільйонів і навіть мільярдами доларів. Частину прибутків багатії знов інвестують, і капітал зростає, мов сніжний ком.

Багаті люди вкладають гроші в нерухомість, мистецтво, акції, облігації та навіть в незвичайні сфери діяльності, наприклад, авіаційний лізинг, а також в технології та інновації. Можна сказати, що у них є для цього величезні можливості, але мова не про це. Пам'ятайте, про що ми говорили на самому початку? Багатими не народжуються, багатими стають! І звичку інвестувати майбутні мільярдери випрацювали в собі задовго до того, як стали багатими. Всі вони починали з невеликих сум, які через час почали приносити дохід, тому сумніватися в перспективності даного напрямку немає сенсу.

Якщо ви також вирішили набути цієї корисної звички, не обов'язково витрачати пів життя на заробіток великого капіталу. Почніть з малого – інвестуйте гроші, які лежать у вас без діла «під матрацом». На першому етапі вам знадобиться допомога, тому що ви ще не знаєте, як інвестувати з мінімальними ризиками, що таке фінансовий план і диверсифікація вкладів. Не біда – команда «Все PRO Гроші» готова прийти вам на допомогу і безкоштовно надати консультацію по всіх основних питаннях. Ми незалежні від фінансових установ, тому пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір фінансових продуктів. Ви отримаєте індивідуальне рішення в залежності від ваших цілей, фінансових можливостей та життєвих обставин. Але не сподівайтеся лише на звички. Самі по собі вони не приведуть вас до багатства, але допоможуть забрати зайве – все, що заважає змінити життя. Інвестуйте в першу чергу в себе, у свій розвиток, а ми готові показати вам напрямки, на які слід звернути увагу в першу чергу.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

  • Инвестиции в недвижимость

    Інвестиції в нерухомість

    З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

  • 630309e12fb4f8.19773444

    Як придбати військові облігації через програму “Дія”

    16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

    Поделиться в соц. сетях

    Share to Google Buzz
    Share to Google Plus
    Share to LiveJournal
    Share to MyWorld
    Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of