Огляд книги «Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу»

Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу

Огляд книги «Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу»

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,855 просмотров

У книзі «Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу» розповідається про позитивні і негативні випадковості, з якими щодня стикаються люди. Талеб, автор бестселера називає такі події «чорними лебедями». Їх появу важко пояснити, але вони відіграють важливу роль у долі людства. У книзі автор формує досить просте правило — як подолати труднощі і змусити «чорних лебедів» працювати на себе. Адже обійти стороною кризу, стрес і несприятливі ситуації неможливо, краще отримувати з них власну вигоду.

Якщо зачепити порцелянову чашку, вона впаде і розіб'ється. Чашка («чорний лебідь») тендітна, а осколки, що розлетілися зібрати вже неможливо. Люди намагаються вгадати події, але досить виготовити чашку з матеріалу, що не б'ється і ми будемо захищені від неприємної ситуації.

Хто автор книги? 

У сферу інтересів Нассіма Ніколаса Талеба входить математика і філософія. Він був професором в кількох університетах Нью-Йорка, де викладав фінансову математику. У своїх роботах Талеб досліджує теорію ймовірності і випадковості. Зараз він працює консультантом компанії з управління хедж-фондом університету Інвестицій та Міжнародного валютного фонду.

Кому сподобається книга? 

Ця мудра робота зацікавить кожного, хто прагне розвиватися і досягати нових вершин у майбутньому. Незалежно від того які плани ви будуєте, шляхи досягнення завжди вимагають певних зусиль.

Яка користь від книги? 

«Антикрихкість» допоможе вам стати вільніше. Ви навчитеся адаптуватися до хаосу, отримуючи користь від неприємних випадковостей. Все що не вбиває, робить нас сильнішими.

Ви дізнаєтесь:

 • Що таке «хрупкодел» ?
 • У чому суть гіперкомпенсації ?
 • Чи існують правила спрощення дій?
 • Що таке ефект Лінді і як він діє?
 • Що таке штанга Сенеки?
 • Що варто купувати?
 • Куди інвестувати капітал?
 • Які книги читати?

 

Уривок з книги «Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу»:

Нассім Талеб. Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу

Звернення автора до читачів: «Мета моєї роботи — пошук об'єктів, які «хвилюються» або не люблять цього робити. Отже, мені потрібно було узагальнити ідеї з області фінансів і застосувати методи вирішення проблем в мінливих умовах зовнішнього середовища, у різних сферах життя починаючи з медицини, політики і закінчуючи кулінарією. Кожна глава книги, написана мною за всю мою кар'єру, підлягає ризику, який я раджу людині приймати або відкинути, в силу свого мислення».

Відгуки про книгу «Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу»:

«Я переживала за переклад книги і виходить, що даремно. Все відмінно. Не загубився стиль написання автора. Раджу прочитати, отримаєте море задоволення» 

 

«Ця книга не для того, щоб заповнити час в транспорті, а для глибокого осмислення. Не намагайтеся знайти відповіді на всі хвилюючі питання, їх тут немає. Для кожної людини це має стати початком захоплюючого шляху в невизначене майбутнє. Всі думки Талеба — основа життя для більшості з нас»

 

«Ця книга краще, що написав Талеб, та він і сам так вважає. Він практик і це великий плюс. Всі запропоновані методи підкріплені практичним досвідом. Прочитане зруйнувало в мені віру до наук. Прочитав на одному диханні, раджу всім!»

 

Купити книгу «Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу»

Огляд книги «Антикрихкість. Як отримати вигоду з хаосу» надано книжковим магазином TopKniga.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of