Банківські депозити

банківські депозити

Банківські депозити

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 10,272 просмотров

"Багато хто не усвідомлє, що, навіть навчившись накопичувати
і відкладати гроші, вони піддаються ризику
бути "обікраденим" інфляцією "

проценти Банківський депозит — проста і доступна всім форма збереження особистих заощаджень.

Відсоток за банківським депозитом, як правило, покриває рівень інфляції.

Які ж причини можуть спонукати використовувати цю банальну, не дуже багату можливостями інвестиційну стратегію?

Про депозитні програми має сенс задуматися в першу чергу особам, які не мають в своєму розпорядженні відносно великих сум і відвели для інвестування короткий термін.

Якщо Ви хочете інвестувати гроші більше, ніж на 1 рік, то краще використовувати інші фінансові інструменти. У довгостроковій перспективі вони дають більш високу прибутковість, ніж банківські депозити.

Але якщо Ви хочете інвестувати гроші на термін від 1 місяця до 1 року з гарантіями їх збереження та отримання мінімальної прибутковості, то краще банківського депозиту Ви навряд чи що-небудь знайдете.

Неминуче виникає питання: в якому саме банку відкрити депозит?

В теперішній ситуації, коли на ринку є багато різноманітних банків, пересічному споживачеві дуже важко обрати саме той банк, якому можна було б довірити свої заощадження і з яким хотілося б продовжувати співпрацю в майбутньому. Скажімо, на запитання, якому банку пересічний громадянин віддасть перевагу для розміщення депозиту, швидше за все отримаємо відповідь "не знаю".

Перед ним постають питання:

 

 • Чи високий імідж зарубіжних банків пов’язаний з їх більшою надійністю?
 • Який банк заслуговує найбільшого ступеня Вашої довіри до них?
 • Який все таки банк займає перше місце?
 • Де найкраща якість обслуговування?
 

При виборі банку мають значення кілька параметрів: надійність, стабільність, процентні ставки за вкладами, територіальна близькість, розмір тарифів за обслуговування, зручність сервісу (у тому числі розгалуженість мережі банкоматів, можливість отримання послуги по телефону або через інтернет, обслуговування по пластикових картками, кваліфікація персоналу і т.д.).

Завжди актуальне питання про співвідношення дохідності та ризику тепер кілька згладжений, тому що в Україні вже створена національна система страхування вкладів. Фахівці практично одноголосно визначають банківський депозит як не дуже прибутковий, але і не дуже ризикований вид інвестування. І, якщо вже прагнути уникнути ризику, то, можливо, має сенс вибирати банк по надійності.

Цікаво знати !

відсотки Дохідність депозитних вкладів за період з 01.01.2001 по 01.05.2010 в складних відсотках при перерахунку на гривню:

 • депозит у гривні: 15,59% річних;
 • депозит у євро: 15,14% річних;
 • депозит у доларах: 10,48% річних

Нагадаю, що при цьому індекс інфляції в середньому зростав на даному проміжку зі швидкістю в 10,97% річних.

Якщо вважати, що інфляція Держкомстату відображає реальний рівень зростання цін в країні (що, на жаль, не так для більшості соціальних груп населення), то отримаємо, що за вирахуванням інфляції прибутковість депозитних інструментів буде наступною:

 • депозит у гривні: 4,62% річних;
 • депозит у євро: 4,17% річних;
 • депозит у доларах: — 0,49% річних.

  Це, що й казати, негусто.

Після того, як інвестор прийняв рішення "розміститися" саме на банківському депозиті і обрав собі банк, пошук потрібних рішень доведеться продовжити. Будь-який банк, який працює з населенням, пропонує цілу лінійку вкладів. Їх кількість може обчислюватися десятками, а вибирати доводиться, як правило, один.

Головними параметрами, що визначають вибір, є: тип вкладу, строк вкладу і валюта вкладу.

За типом вклади розрізняються на вклади до запитання (простіше кажучи, ті, що можна забрати в будь-який момент) і термінові (приймаються на певний термін). Причому ставка за строковим вкладом завжди вище, ніж за вкладом на вимогу (банк змушує ці гроші працювати, за що і платить власнику коштів).

При оформленні депозитної програми обов'язково потрібно враховувати свої довгострокові фінансові плани на використання вільних коштів і зважати на непередбачувані обставини.

В першу чергу, необхідно звернути увагу на умови пропонованих вам депозитів:

 • можливість поповнення вкладу або часткового знаття коштів;
 • наявність/відсутність плати за зняття грошей;
 • перегляд та здійснення змін відсоткової ставки за депозитом;
 • наявність умови капіталізації відсотків.

Так, для вкладників, які планують розмістити тимчасово вільні кошти на короткостроковий період, найкраще підійде короткостроковий депозитний рахунок від декількох днів до трьох місяців, з можливістю виплати відсотків щомісяця або в кінці строку договору і звичайно ж, з можливістю поповнення.

Якщо ж ви хочете отримати максимальний прибуток від вкладу, Вам варто звернути увагу на депозит, що передбачає капіталізацію вкладу, також з можливістю поповнення.

Для формування резервних коштів необхідно обирати так званий «поточний рахунок» — це безстроковий депозит на умовах вільного зняття та поповнення коштів. Він розрахований саме на непередбачувані випадки, коли кошти потрібні негайно.

Ви запитаєте, де можна отримати найбільший відсоток по вкладу?

Не потрібно гнатися за великими процентними ставками тому, що часто вони несуть підвищені ризики. Можна вибрати банк за порадою друзів, тих людей, яким ви довіряєте і які мають досвід роботи з банками. Якщо ви довіряєте людині, а вона довіряє якомусь банку, можна вирішити, що цьому банку теж можна довіряти.

Проте це не дасть Вам достовірної інформації про надійність банківської установи. Для отримання такої інформації потрібно мати професійного незалежного фінансового консультанта . У цьому випадку можна не просто чітко проаналізувати умови депозитного вкладу, але й отримати додаткові відомості про всі тонкощі і нюанси договору.

Чому це важливо?

Незалежний фінансовий консультант порадить Вам ряд фінансових установ з найкращими умовами саме для Вас. Крім того, Ви отримаєте інформацію про ті банки, в які не варто вкладати гроші на даний час.

Незалежний фінансовий консультант, маючи всю інформацію про акції, які проходять в банках, допоможу швидко та вигідно розмістити гроші під умови акційних програм.

Звичайно, банк проводить акції із залучення внесків, коли йому терміново потрібні додаткові ресурси для фінансування певних програм чи він хоче збільшити свою частку ринку в даному сегменті за рахунок припливу нових клієнтів.

Але треба розуміти, що іноді акція може проводитися і для того, щоб залатати «фінансові діри».

Тут інформація від незалежного фінансового консультанта також стане у нагоді.

 • Чи потрібна диверсифікація депозиту?
 • У якій валюті вигідніше розміщувати депозит?
 • Як позбавити себе валютного ризику при розміщені коштів на депозиті?
 • Як підібрати для себе потрібну депозитну програму ?
 • В якому банку найвигідніші умови які підходять особисто Вам ?

«Ви Бажаєте Отримати Відповіді на ці питання, та ще на 1000 інших які у Вас виникнуть обов’язково у житті?»

«Прямо Зараз Підписуйтесь Безкоштовно На Поштову Розсилку, Яка Забезпечить Вам ПОТІК відібраних та навіть Ексклюзивних Секретів, Новин і Стратегій на тему Управління Власними ГРОШИМА»

 

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of