Фінансовий геній. Що потрібно знати, щоб ним стати?

Як стати фінансовим генієм

Фінансовий геній. Що потрібно знати, щоб ним стати?

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Комментариев нет 3,785 просмотров

Перший крок на шляху становлення фінансового генія — це визнання наявності у себе фінансового таланту, який достатньо лише розбудити і отримання незліченних багатств залишиться справою часу.

Якщо раніше стверджувалося, що розвинути талант неможливо, то сучасна людина розбиває цей міф вщент. Дійсно, адже якщо є талант художника, музиканта і навіть бізнесмена, то чому не може бути таланту фінансиста, адже сфера фінансів знає чимало імен підприємців та інвесторів, діяльність яких з упевненістю можна назвати талановитою. Кожну людину можна навчити грати на інструментах, малювати і вести бізнес. Можливо, це буде не геніальна діяльність, але однозначно робота високого класу.

Відповідно, потрібно прийняти той факт, що людський мозок здатний на все, головне переконати себе в цьому твердженні. Адже наші руки не обізнані у тому, що вони слабкі і не можуть віджиматися, живіт поняття не має, що являє собою суцільне жирове відкладення, про все це знає тільки наш мозок. Саме на мозок потрібно впливати в процесі становлення особистості фінансового генія.

Існують десять простих кроків, виконавши які кожна людина може розбудити в собі фінансового генія, з допомогою чого суттєво покращить свій добробут.

Як стати фінансовим генієм

1. Визначайтеся

Далеко не кожна людина мріє про багатство. Ця фраза в наш час, коли все вирішується лише за допомогою грошей звучить практично як блюзнірство. Але багато хто все ж впевнений, що досягти життєвої гармонії можна і без грошей, залишаючись при цьому щасливою людиною. Прикладом такого життєлюбства є буддійські ченці. Але тим, хто не сповідує такі принципи, доведеться серйозно попрацювати.

2. Будьте рішучими

Щоб стати володарем багатства потрібно позбавлятися від усіх шкідливих звичок і ліні, простіше кажучи, від усього, що стає перешкодою на шляху досягнення добробуту. При недостатній мотивації або відсутності рішучості навряд чи ви досягнете того, чого прагнете.

3. Ваше оточення — ваші вчителі

Одна з найважливіших складових успіху — це оточуючі вас люди. Навчити вас заробляти і поводитися з грошима можуть тільки багаті і успішні, у бідних ви навчитеся того, як із фінансами поводитися не варто. Постарайтеся знайти людину, яка зможе присвятити вас в таїнства правильного заробітку, поділиться досвідом, щоб вона відповіла на всі питання, що цікавлять вас і дала правильний напрямок руху.

4. Тренування мозкової діяльності

Здатність швидко вивчати щось нове — це не просто привабливий для більшості роботодавців рядок з резюме, а дуже важлива якість сучасної людини, для розвитку якої треба постійно тренувати мозок. Навчання — це не тільки школа і університет, це безперервний процес, який триває протягом усього життя за допомогою книг, різних курсів і тренінгів. Але джерела нових знань потрібно підбирати особливо ретельно, адже, погодьтеся, сам по собі диплом про п'яту або навіть десяту вищу освіту навряд чи зробить когось багатим.

Тренування мозкової діяльності
5. Дисципліна і самоконтроль

Дисципліна важлива не тільки на шкільних уроках або військових побудовах, але і в процесах ведення фінансового бізнесу. Відсутність дотримання елементарних правил може привести до непоправних наслідків, що, природно, відіб'ється на фінансовому благополуччі, наявності вільного часу і в спілкуванні з людьми.

6. Якісне управління

Самостійно домогтися великого успіху вкрай складно. Всі витрати за роботу залученого спеціаліста або постійного співробітника з часом обов'язково окупляться і гарантовано принесуть прибуток. Але тут дуже важливо дотримуватися правильної управлінської позиції, адже поганий той керівник, який вважає за краще працювати з людьми, які дурніші його. У разі становлення фінансового генія потрібно підшукувати таких фахівців, які в деяких питаннях будуть розбиратися істотно краще.

7. Грамотні інвестиції

По-перше, гроші у будь-якому випадку потрібно вкладати. По-друге, щоб отримати стабільний додатковий дохід, це потрібно робити правильно і з дотриманням ряду умов. Намагайтеся вкладати в покупку активів і мінімізувати витрати на пасиви. Важливо дотримуватися деяких законів інвестицій, щоб в першу чергу зберегти свої гроші, а також отримати хороший прибуток. Тому в питанні, куди вкласти гроші, ви повинні добре орієнтуватися.

8. Активи

Головна мета у процесі становлення фінансового генія — це накопичення активів, простіше кажучи, збір всіх можливих засобів та інструментів, які можуть принести дохід. Не піддавайтеся самому головному — спокусі, яка може погубити кар'єру успішного фінансиста на самому початку, не витрачайте гроші нерозважливо. Всі товари першої необхідності купуйте виключно в рахунок наявного прибутку від активів, а не на шкоду власному добробуту.

Як грамотно інвестувати
9. Правильна література

Багато корисної та цікавої інформації можна почерпнути, читаючи біографії успішних фінансистів різних часів. Кожна історія — це відмінне керівництво до дії і чергова мотивація до саморозвитку.

10. Не бійтеся віддавати

Один з найважливіших законів життя — щоб щось отримати, треба щось віддати. На жаль, багатьом потрібно навчитися приймати подібний порядок речей. Особливо очевидна дія цього закону в сфері бізнесу, адже все вкладене в роботу — час, гроші та сили, повертається у вигляді доброго прибутку. Простіше кажучи, на шляху становлення фінансового генія людині доведеться не раз переступити через себе, віддаючи більше під час навчання, щоб у майбутньому отримати ще більше повернення, але вже в грошовому еквіваленті.

Якщо ви прагнете розвинути свої навички у сфері бізнесу, інвестицій і фінансів, то десять кроків стануть для цього хорошою основою. І найголовніше, що ви повинні засвоїти, — матеріальне благополуччя досягається шляхом постійної та наполегливої роботи над собою і над власною справою.

Якщо ви ще не зайнялися бізнесом, але давно хочете цього, то обов'язково розберіться в питанні, як відкрити свій бізнес.

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;
-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;
-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Есть что сказать? Не держите в себе: прокомментируйте:

Комментарии Facebook

Читайте также

 • Инвестиции в недвижимость

  Інвестиції в нерухомість

  З жовтня набув чинності закон, який кардинально змінює правила ринку нерухомості. Закон захищає права на об'єкти майбутнього нерухомого майна. Історій, що будівництво розпочато та не закінчено чи будівництво закінчено, але право власності оформити нерухомість не...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

 • 630309e12fb4f8.19773444

  Як придбати військові облігації через програму “Дія”

  16 вересня 2022 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову щодо продажу військових облігацій. Тепер усі громадяни України віком від 18 років можуть самостійно заповнювати заявку на придбання облігацій за допомогою «Дія», тим самим підтримувати українську...

  Поделиться в соц. сетях

  Share to Google Buzz
  Share to Google Plus
  Share to LiveJournal
  Share to MyWorld
  Share to Odnoklassniki

Отправить ответ

  Subscribe  
Notify of